1

@KmN najlepszego!

10

Lewica znowu robi fikołka logicznego.
Szok xD

0

Mimo wszystko Xavi out

4

Barcelona ma mental grubego Jasia z 4C.

0

Yamal dzisiaj z hat trickiem.

1

To jakie predykcje wynikowe dzisiaj? :)
U mnie serce mówi 2:1 dla nas. Rozum 1:1. Taki optymistyczny rozum.

38

@Safrani przemoc domowa ze strony kobiet jest zawsze zabawna. Śmiech się kończy kiedy mężczyzna ją stosuje.

0

@Rewolucja123 Dlaczego De Jong nie? Przecież on jest wszędzie.

0

@Rewolucja123 no a De Jong by biegał od pola karnego do pola karnego.

0

@Fido66 Tak. Koncerty w Wiedniu 2019 i dwa albo trzy dni z Mexico City 2022 były rejestrowane.
Szkoda, że 2023 nie był rejestrowany. Otwarcie Rammlied, wykonanie Bestrafe Mich po 21 latach, Giftig, Angst. Fajnie jakby to uwiecznili.
Chociaż Armee der Tristen z 2022 jako "otwieracz" też robiło mega wrażenie.
Głos faktycznie nie do podrobienia. Każdy na świecie rozpozna.

Aaa jeszcze ciekawostka jedna. W wakacje z okazji 30 lecia, w Berlinie zostanie otwarte muzeum Rammstein. Mają znajdować się tam stroje, gadżety z koncertów, artefakty i cała masa sprzęty, zdjęć i innych atrakcji. :D
Wycieczka obowiązkowa.

0

@kaamil1910 i przeszczep płuc dla De Jonga od płetwala błękitnego

1

@bartekvisca najbardziej wyrównana liga świata = najlepsza liga świata ;P

1

@JimMorrisonFCB przejdziemy bez problemu PSG. Remis w Paryżu a u nas gładziutki 3-0.
Tak to widzę :P

0

@Fido66 ale on playbackiem się wspiera od lat :) Czy to przy Keine Lust, czy przy Angst, czy przy Ich tu dir Weh podczas trasy w 2013 bodaj, Puppe. Wiele przykładów :P Wielkim wokalistą to on nigdy nie był ;D
Obecna trasa stała początkowo pod znakiem zapytania ze względu na Euro między innymi.
A jestem w takiej koleżeńskiej grupie, gdzie trzy osoby pracują w R+. Praca marzeń.
Z tajemnic poliszynela mogę Ci jeszcze zdradzić, że nie wiadomo co z nagraniami koncertowymi z Austrii 2019 i Meksyku 2022, ponieważ miały wyjść ale jest cisza.
Na pewno w tym roku wyjdzie dokument o zespole, będzie dostępny na Prime Video oraz na 99% składanka - coś na zasadzie Made in Germany z okazji 30 lecia zespołu.

5

Prawda.

4

Atos, Portos i Aramis grzecznie biegną za swoim Panem tuż bo besztaniu go w mediach xD
Stare ale jare. Złoto w najczystszej postaci :D

2

Komentarz usunięty

1

@Mattems dla mnie Luis Enrique jest cały czas zagadką. Nie wiem czy przyfarciło mu się bo miał genialny skład, czy faktycznie wywindował Barcelonę na wyższy poziom.

0

@Piorun Gdyby odpadło ich czterech to Real nie wyrabiałby sie z produkcją materiałów na sędziów.

3

2

Wciągamy ich dupą na papierze.

0

@Fido66 Spokojnie. W przyszłym roku ma być również trasa po Europie w tych krajach, w których nie goszczą podczas tej trasy. Potwierdzone info ;)
61 lat? To nie tak dużo, patrząc po tym jak się tym bawią. Myślę, że mają spokojnie 10 lat grania przed sobą.

Aa i chciałem jeszcze dodać. Pamiętaj, że po trasie 2023, Lindemann miał jeszcze solową trasę. Pewnie specjalnie się nie eksploatował.

0

@bartekvisca jedziesz gdzieś w tym roku na koncert?
Ja odpuściłem ostatecznie.
Edit: nie powinno być Allen na końcu? :P

1

@Chucky jeżeli za mniej niż 60 melo to tak.

8

Uwielbiam te "Mirkowe" teksty handlowców aut. Kilka przykladow:
- Panie zepsuć się? Zepsuć to się może humor sąsiadowi.
- Panie jak dałem długimi to rzepak w polu dojrzał.
- Panie, jak Niemiec nim trafił sarnę to podobno się uśmiechała.
- Ten silnik chodzi tak cicho, że słychać jak trawa rośnie.

15

@Kgorecki2500 bez zaskoczenia.
Przynajmniej mamy pewność że drogi w Łodzi dalej będą beznadziejne, czy że będą rozkradane pieniądze na remonty trwające latami i lewe przetargi.
No i sam profil Łodzi na FB to jedna wielka tuba propagandowa Platformy.
Obrzydliwe.
Co zrobić, uroki demokracji xD

0

@Kgorecki2500 na pewno podniosłaby ręce cała konfederacja.

1

@Firestone specjalnie napisałem "nich", bo nie chciałem być osadzony o antysemityzm i nazizm. Xd
Ale widzę, że Ty jesteś odważny. :D

33

Ten typ powinien być wydalony natychmiast z Polski.
Izrael zawinił? No skąd, przecież to antysemityzm xD
Typowe dla "nich".


2

@Ojciec5tkidzieci mieliśmy okazję pokazać że jako państwo mamy jaja.
Niestety nie mamy jaj tylko prosimy o łaskawe informacje z Izraela.
A ten kontener na odpady, ambasador Izraela, powinien być natychmiast wydalony z kraju za ten wysryw o antysemityzmie jaki właśnie napisał.
Izrael zabił? Nie, skąd. To wszystko antysemityzm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?