jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kontener na odpady z tego sędziego.
0
Oo Lewy nie potrafi kopnąć piłki. Nowe nie znałem
27
Możecie sobie gadać, że Raphinha jest beznadziejny. Moim zdaniem też tak jest.
6
Ale pięknie pograli teraz.
5
Raphinha najlepszy jest jako lewy bidonowy.
Nie powinien wstawać z ławki nawet.
0
Ale nuda póki co. Ciekawsze są już mecze Liverpoolu
0
Kurs na Barce 3.10? Bardzo wysoki....
18
@Comentateiro kocham ciężka prace, mógłbym na nią patrzeć godzinamj
3
@NeroTFP1 Mamed to prawdziwy, wielki mistrz. Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w polskim sporcie w ostatniej dekadzie.
1
Nie mogę się doczekać jak Cubarsi będzie nakrywał czapą Dembelelele'go.
1
Przecież to jest autostrada do finału... wygrać pierwszy mecz z PSG i jesteśmy na Wembley.
0
@QQL5 no to jest to smellshaming
2
Dziw bierze, że nie ma tu banów za bodyshaming :D
Tak trzymać!
0
@vangoor Spokojnie.
Zaaklimatyzuje się przez te pół roku, wejdzie z buta w presezon i następny sezon nalezy do niego.
1
@NeroTFP1 i po jego odejściu zaczął się covid. Nie ma przypadków.
0
@Aragorn33 te dwa lata bez klubu akurat mogło być najlepszym co go spotkało w karierze :P
0
Ta perełka jest bez klubu aktualnie. Lecimy po nią w letnim okienku?
Wiadomo, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Ale ten południowo amerykański luz...
https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426
3
Ależ wkur****cy był ten komentator z tymi tekstami typu: Lewy czeka na bramkę, Lewy biegł w stronę piłki, Lewy nabiegał, Lewy dobiegał, Lewy prawie przejął....
Lewy Lewy Lewy...
Lewy uja pokazał w dzisiejszym meczu poza wbiciem piłki do pustej bramki.
0
Martwi trochę to, że Yamal od 70 minuty ledwo stał na nogach
0
Barcelona nie powinna strzelać bramek, bo później zaczyna je tracić.
1
@Adasmos Lewego przede wszystkim
2
To na koniec studia to były oklaski czy dźwięk otwiarania paczki cheetosów?
4
@FrankliN7 albo w telewizji nie mając telewizora.
17
Tomasza Hajto dobrze się słucha w słuchawkach nie mając ich w uszach.
0
@bartoszplucinski Jak to Osimech przeszukuje mnie przecież Kwarakeczkija ma prawo nosić to co chce
1
@Cochise Zgoda. Oby tylko nie spotkał go casus Fatiego.
1
Hajto się za dużo Dżamala nasłuchał.
Ja nie wiem co te jełopy robią w tym studio. Teletubisie już są ciekawsze.
2
@kubix05 To logo star foods. Masa wspomnień. Nostalgłem :D
1
@Toretto Ja latałem do Irlandii nie raz i nigdy nie miałem z tym problemu.
2
Pierwszy raz od dwóch czy trzech lat czuję dreszczyk emocji przed meczem. Ależ mi tego brakowało :D