0

Ale kontener na odpady z tego sędziego.

0

Oo Lewy nie potrafi kopnąć piłki. Nowe nie znałem

27

Możecie sobie gadać, że Raphinha jest beznadziejny. Moim zdaniem też tak jest.

6

Ale pięknie pograli teraz.

5

Raphinha najlepszy jest jako lewy bidonowy.
Nie powinien wstawać z ławki nawet.

0

Ale nuda póki co. Ciekawsze są już mecze Liverpoolu

0

Kurs na Barce 3.10? Bardzo wysoki....

18

@Comentateiro kocham ciężka prace, mógłbym na nią patrzeć godzinamj

3

@NeroTFP1 Mamed to prawdziwy, wielki mistrz. Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w polskim sporcie w ostatniej dekadzie.

1

Nie mogę się doczekać jak Cubarsi będzie nakrywał czapą Dembelelele'go.

1

Przecież to jest autostrada do finału... wygrać pierwszy mecz z PSG i jesteśmy na Wembley.

0

@QQL5 no to jest to smellshaming

2

Dziw bierze, że nie ma tu banów za bodyshaming :D
Tak trzymać!

0

@vangoor Spokojnie.
Zaaklimatyzuje się przez te pół roku, wejdzie z buta w presezon i następny sezon nalezy do niego.

1

@NeroTFP1 i po jego odejściu zaczął się covid. Nie ma przypadków.

0

@Aragorn33 te dwa lata bez klubu akurat mogło być najlepszym co go spotkało w karierze :P

0

Ta perełka jest bez klubu aktualnie. Lecimy po nią w letnim okienku?
Wiadomo, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Ale ten południowo amerykański luz...

https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426

3

Ależ wkur****cy był ten komentator z tymi tekstami typu: Lewy czeka na bramkę, Lewy biegł w stronę piłki, Lewy nabiegał, Lewy dobiegał, Lewy prawie przejął....
Lewy Lewy Lewy...
Lewy uja pokazał w dzisiejszym meczu poza wbiciem piłki do pustej bramki.

0

Martwi trochę to, że Yamal od 70 minuty ledwo stał na nogach

0

Barcelona nie powinna strzelać bramek, bo później zaczyna je tracić.

1

@Adasmos Lewego przede wszystkim

2

To na koniec studia to były oklaski czy dźwięk otwiarania paczki cheetosów?

4

@FrankliN7 albo w telewizji nie mając telewizora.

17

Tomasza Hajto dobrze się słucha w słuchawkach nie mając ich w uszach.

0

@bartoszplucinski Jak to Osimech przeszukuje mnie przecież Kwarakeczkija ma prawo nosić to co chce

1

@Cochise Zgoda. Oby tylko nie spotkał go casus Fatiego.

1

Hajto się za dużo Dżamala nasłuchał.
Ja nie wiem co te jełopy robią w tym studio. Teletubisie już są ciekawsze.

2

@kubix05 To logo star foods. Masa wspomnień. Nostalgłem :D

1

@Toretto Ja latałem do Irlandii nie raz i nigdy nie miałem z tym problemu.

2

Pierwszy raz od dwóch czy trzech lat czuję dreszczyk emocji przed meczem. Ależ mi tego brakowało :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?