0

@arasz1819 oby jak najszybciej pozbyli się tych faszystów i ruskich onuc z ulic Warszawy bo chciałbym po karmę dla rybek pojechać.

1

@Aragorn33 Ja z kolei pamiętam również policjantów odzianych w szaliki kibicowskie, którzy wszczynali bójki. Przypadkiem leciało to nawet live na tvn24 bodajże. Wymskło im się.
Można tak gadać bez końca. Nie jestem wyborcą PiSu ani nie latam z narodowcami czy ONRem bić się z policją. Żeby nie przyszli zaraz fajnopolacy ze swoimi standardowymi tekstami.
Ot, czysta obserwacja.

1

@arasz1819 ja również wstałem bardzo uśmiechnięty. Szczególnie po porannym przeglądzie twittera. :)

5

@michal199500hehe ale co ma jedno do drugiego?
Trzeba tępić każde złe zachowanie. Czy to za platformy czy za pisu.
Niestety społeczeństwo jest w Polsce tak spolaryzowane, że albo jesteś za pisem albo za po. Jeżeli za żadną z tych partii, to oczywiście jesteś ruską onucą albo debilem.

4

@Aragorn33 ale o jakiej Ty skali mówisz.
W 2014 polewaczki lały wodą w tłum. Sam prawie oberwałem.
Potem co skrzyżowanie stał patrol i sprawdzali kto jest brudny z solanki a kto nie.
Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś odłam odklejeńców w takim tłumie.
Ja szedłem z kolegą i pod koniec trasy polewaczka zaczęła lać w losowych ludzi stojących na błoniach.

1

@Aragorn33 Pewnie, że normalny. Natomiast ciekawie był nadużywany za poprzednich rządów po.

5

@MarioVeB! to pytanie jak wytłumaczyć to, że na marszach niepodległości za pisiorów nie było polewaczek z wodą, awantur i białych kasków wbijających w tłum.
Za Platformy to była norma. Pytanie jak będzie w tym roku xd

15

Mam nadzieję, że wszyscy wstaliście dzisiaj uśmiechnięci. :D

https://x.com/GenKiszczak/status/1765414754753855807

2

@Aragorn33 Też się dziwię. Do górników nimi strzelali. Dzięki za przypomnienie :D

0

@MarioVeB! nie zdążyli jeszcze odrzucić ;)

1

To już wiemy dlaczego Mentzen płakał.

10

To pewnie ta zła konfederacja się za policjantów przebrała.

1

Real jak zwykle pokrzywdzony przez sędziów.

0

@tbas Dlaczego tak uwazasz?

2

@VladaladaMuru pokaz jakieś nagrania jak masz, bo nie pamiętam duszonych kobiet

0

@Safrani tamci nie byli lani pieprzem i nie dostawali pałami.

6

@Safrani no nie stawiałbym tu znaku równości.
Gdyby to było za pisu to by ruszyła lawina marszy od jutra. Ruchy 18 gwiazdek i jebacpisy

7

@Borneo czasami lepiej zamilknąć niż gadać coś dla zasady xd
Dramat panie kolego.

4

@Roobo ciekawe co by było jakby na strajku kobiet były takie sceny jak protestowały.

6

Ciekawe jaki byłby kwik i lament jakby polewaczki strzelały losowo w strajk kobiet parę lat temu.

25

Wraca dyktatura rudego.
Sam zostałem oblany prawie polewaczka podczas marszu niepodległości w 2014 roku. Polewaczki strzelały solanką w tłum na błoniach. Potem co skrzyżowanie stał patrol i patrzył kto ma ciuchy brudne z soli.
Nie mówię juz o przebranych policjantach w szaliki kibicowskie.
Gestapo.

9

@ProMILs szczególnie otwierając do niego drzwi :P

13

Niesamowite xD

0

W jaki najlepszy sposób wybrać obsadę do akwarium?
Macie jakieś sprawdzone sposoby?

10

@Fabik87 Powinien im ktoś uświadomić, że to może okazać się nierentowne, oraz że wybrali złą lokalizację.

0

#pieklomezczyzn

"(...)obniżoną stawką objęte będą takie usługi, jak manicure, pedicure, stylizacja brwi i rzęs, depilacja, przekłuwanie uszu i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi i podczerwonym"

https://www.money.pl/podatki/rzad-realizuje-kolejna-obietnice-nizszy-vat-dla-jednej-z-branzy-oto-lista-uslug-7002229276425184a.html

2

@tristan87 czekam na zdjęcie z toi toia.

0

Spaghetti bolognese czy carbonara?

1

Ernesto Valverde to top jeśli chodzi o trenerów w Europie.

0

@VamosVamos pierwszy gwizdek był wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?