jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 oby jak najszybciej pozbyli się tych faszystów i ruskich onuc z ulic Warszawy bo chciałbym po karmę dla rybek pojechać.
1
@Aragorn33 Ja z kolei pamiętam również policjantów odzianych w szaliki kibicowskie, którzy wszczynali bójki. Przypadkiem leciało to nawet live na tvn24 bodajże. Wymskło im się.
Można tak gadać bez końca. Nie jestem wyborcą PiSu ani nie latam z narodowcami czy ONRem bić się z policją. Żeby nie przyszli zaraz fajnopolacy ze swoimi standardowymi tekstami.
Ot, czysta obserwacja.
1
@arasz1819 ja również wstałem bardzo uśmiechnięty. Szczególnie po porannym przeglądzie twittera. :)
5
@michal199500hehe ale co ma jedno do drugiego?
Trzeba tępić każde złe zachowanie. Czy to za platformy czy za pisu.
Niestety społeczeństwo jest w Polsce tak spolaryzowane, że albo jesteś za pisem albo za po. Jeżeli za żadną z tych partii, to oczywiście jesteś ruską onucą albo debilem.
4
@Aragorn33 ale o jakiej Ty skali mówisz.
W 2014 polewaczki lały wodą w tłum. Sam prawie oberwałem.
Potem co skrzyżowanie stał patrol i sprawdzali kto jest brudny z solanki a kto nie.
Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś odłam odklejeńców w takim tłumie.
Ja szedłem z kolegą i pod koniec trasy polewaczka zaczęła lać w losowych ludzi stojących na błoniach.
1
@Aragorn33 Pewnie, że normalny. Natomiast ciekawie był nadużywany za poprzednich rządów po.
5
@MarioVeB! to pytanie jak wytłumaczyć to, że na marszach niepodległości za pisiorów nie było polewaczek z wodą, awantur i białych kasków wbijających w tłum.
Za Platformy to była norma. Pytanie jak będzie w tym roku xd
15
Mam nadzieję, że wszyscy wstaliście dzisiaj uśmiechnięci. :D
https://x.com/GenKiszczak/status/1765414754753855807
2
@Aragorn33 Też się dziwię. Do górników nimi strzelali. Dzięki za przypomnienie :D
0
@MarioVeB! nie zdążyli jeszcze odrzucić ;)
1
To już wiemy dlaczego Mentzen płakał.
10
To pewnie ta zła konfederacja się za policjantów przebrała.
1
Real jak zwykle pokrzywdzony przez sędziów.
0
@tbas Dlaczego tak uwazasz?
2
@VladaladaMuru pokaz jakieś nagrania jak masz, bo nie pamiętam duszonych kobiet
0
@Safrani tamci nie byli lani pieprzem i nie dostawali pałami.
6
@Safrani no nie stawiałbym tu znaku równości.
Gdyby to było za pisu to by ruszyła lawina marszy od jutra. Ruchy 18 gwiazdek i jebacpisy
7
@Borneo czasami lepiej zamilknąć niż gadać coś dla zasady xd
Dramat panie kolego.
4
@Roobo ciekawe co by było jakby na strajku kobiet były takie sceny jak protestowały.
6
Ciekawe jaki byłby kwik i lament jakby polewaczki strzelały losowo w strajk kobiet parę lat temu.
25
Wraca dyktatura rudego.
Sam zostałem oblany prawie polewaczka podczas marszu niepodległości w 2014 roku. Polewaczki strzelały solanką w tłum na błoniach. Potem co skrzyżowanie stał patrol i patrzył kto ma ciuchy brudne z soli.
Nie mówię juz o przebranych policjantach w szaliki kibicowskie.
Gestapo.
9
@ProMILs szczególnie otwierając do niego drzwi :P
13
Niesamowite xD
0
W jaki najlepszy sposób wybrać obsadę do akwarium?
Macie jakieś sprawdzone sposoby?
10
@Fabik87 Powinien im ktoś uświadomić, że to może okazać się nierentowne, oraz że wybrali złą lokalizację.
0
#pieklomezczyzn
"(...)obniżoną stawką objęte będą takie usługi, jak manicure, pedicure, stylizacja brwi i rzęs, depilacja, przekłuwanie uszu i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi i podczerwonym"
https://www.money.pl/podatki/rzad-realizuje-kolejna-obietnice-nizszy-vat-dla-jednej-z-branzy-oto-lista-uslug-7002229276425184a.html
2
@tristan87 czekam na zdjęcie z toi toia.
0
Spaghetti bolognese czy carbonara?
1
Ernesto Valverde to top jeśli chodzi o trenerów w Europie.
0
@VamosVamos pierwszy gwizdek był wcześniej.