1

@dv7wisnia Nie robię tak odkąd w Peugeocie odpadł mi przedni zderzak i miałem go pod podwoziem przez pewnie jakies kilkanaście kilometrów na A1.

7

@MESSIah16 Donosiciele donoszą na donosicieli :D
O ironio.

1

@FcPortoFan1999 Poza tym bardzo ciężko przewidzieć jakie człowiek podejmie decyzje w takich chwilach.
Ja nie dopuszczam w ogóle do świadomości sytuacji w której w tym kraju wybucha wojna i muszę rozstać się ze wszystkim co obecnie mam.

0

@MichuZ44 a co jest niezwykłego w tym skrzydle? Nie znam się na temacie, ale chętnie się dowiem :P

1

@dominox1998 Niee no to jest chyba 1.6. Myślałem, ze mniejszy. Nie wiem dokłądnie, to nie moje auto :P

2

@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że wiele osób wskrzesi relacje z rodzinami które wyjechały do Niemiec, Anglii, Holandii i tak dalej za chlebem kilka lat temu. :P

0

Są tu jacyś mechanicy?
Przy przyspieszaniu na autostradzie przy prędkości 100-140 km/h słychać jakieś niejednostajne świszczenie z silnika. Jakbym miał tam świerszcza.
Wiadomo co to może być? Kia Ceed w benzynie z jakimś pierdołowato małym silnikiem.

42

@esem91 może nie tyle podżeganie do wojny, co kretyńską, amatorską i żałosną prowokację, która potencjalnie może być bardzo przykra w skutkach.

5

@Kgorecki2500 Od początku było wiadome, że pod względem światopoglądowym oni nie będą się dogadywać. Ministrowie są rozstrzeleni poglądami w cały świat.

4

@karolszymek Postaw na Napoli, to jak Ci spier.... to przynajmniej będziesz miał jakiekolwiek pocieszenie.

19

@VegetaPolska czyli chlopcow tez nie lubisz

0

@JimMorrisonFCB może realizuje jedno ze swoich noworocznych postanowień :P

0

@Colon Prawda... Ciekaw jestem. Generalnie co program to lepszy.

0

@tristan87 Ahaaaa.... To przepraszam :P

0

@Colon Ja oglądam Kanał Zero. Poranek z Tede i Człowiekiem Wargą był genialny. Dzisiaj też fajny poziom.
Zależy od prowadzącego. Iza Krzan - top. Tede i Warga też fajny mają flow.

3

@P33ck każdy zawodnik Blacks Power się nazywa Dindu Nuffin :D

0

@MOLESTA dobrze, ale księgowość jakąś musi prowadzić i mieć rozliczenia wewnętrzne.

2

@Forsyth coś za coś.
Stany nie dały im paru czołgów tylko gigantyczne zasoby.

0

Czy w spółce FC Barcelony koszykówka, piłka ręczna i piłka nożna to osobno rozliczane podmioty?
Czy na przykład sukcesy finansowe w piłce nożnej można przekuć na dofinansowanie koszykówki?
Nie licząc oczywiście wzrostu samej wartości spółki i przyciągania nowych sponsorów. Chodzi mi o wewnętrzną kasę Barcy.

0

@sonek Pako Lorente

3

London Fashion Week.

Hot or not? :D :D



2

Ściągnęli Lewemu konkurencję (jakakolwiek by nie była póki co) która zaczyna grać w pierwszym składzie razem z nim i przypomniał sobie jak się przyjmuje piłkę.

6

@FutureFCBarcelona TVN to taka sama szczujnia jak TVP. Na pohybel.

8

Kurde jak to jest, że w 2004 czy 2005 roku powstawały takie arcydzieła jak Troja czy Władca Pierścieni a 20 lat później remake'i czy seriale na bazie postaci i tych historii są godne pożałowania?

Strach pomyśleć co będzie za kolejne 20 lat.

3

@FCBMati10 ja mam znajomego, który jeździł na polowania na Czukutkę między innymi. Ludzie tam żyjący w prymitywnych warunkach, są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.
Większość tego kraju jest dzika, odcięta od świata.

1

@Zoker W jego sytuacji też byś tak powiedział. To polityk.
W 2014 roku między innymi w New York Times mówił - "Krym to nie kanapka z kiełbasą, by go w tę i we w tę przekazywać. Nie bacząc na to, że Krym został zdobyty z rażącym naruszeniem wszelkich norm międzynarodowych, to jednak teraz jest częścią Rosji. Nie oszukujmy siebie. Również Ukraińcom radzę, by nie oszukiwali siebie. Półwysep pozostanie częścią Rosji i więcej, w przewidywalnej przyszłości, nie będzie częścią Ukrainy

oraz:
"jest wielkim szczęściem, że Krym ze swoim absolutnie prorosyjskim narodem, z konserwatywną ludnością nie akceptującą ukraińskiej rewolucji antykorupcyjnej, nie wykazuje chęci przyłączenia się do Europy; że odszedł od nich - Ukraińców"

1

@Criss18Barca czy tylko twarzą to nie wiem. Na pewno ma grono swoich ludzi.

1

@mekston z tym Interem Miami jest trochę jak z wprowadzeniem 500+.

6

@FCBMati10 No jeżeli chodzi o ustrój wewnątrz to bez porównania.
Natomiast koledze najpewniej chodzi o zapędy militarne wobec sąsiadów.
Korea głownie straszy tylko jakimiś testami rakiet dookoła

4

@macio_944 Do zaorania.
Przynajmniej lasy mają ładne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?