0

@Xpert77 Aston Martin? Oni byli w F1 cały czas czy to nowość?

0

@Bobo25 Kochany. Ja miałem gazety :)
od ekspresu po historyczne i motoryzacyjne. Auto Świat ;3

11



Otóż to! Chyba nigdy nie przeczytałem składu płynu do kąpieli. Otwierałem tylko żeby powąchać jak pachnie.

1

Mozna w sumie napisać - UFF!

0

Gramy gorzej niż Radomiak Radom.

0

@MESSIah16 wyrwane trochę z kontekstu. Dziwne

0

Lewy zagra na nowym Camp Nou jak Barca zorganizuje Puchar Gampera ze Zniczem Pruszków conajwyzej

2

Aubameyang to był jeden z najlepszych transferów w ostatnich 5 latach.

10

@Luciano99 przecież to nie jest pani tylko własnie 30 letni homoseksualny mężczyzna utożsamiający się jako kobieta.

16

Aaa... to dobre jest! :D
Idealny dowód na to, że niepotrzebne są zupełnie zasady wpychania 25% ludzi do ekipy, czy aktorów z danych mniejszości. :)

0

@Uukasz_93 powinien ją pogonić w cholerę.

0

@Borneo agent ruski? Coś popularne stało się to słowo ostatnio.

3

@Kratos1990 sam byś rozłożył nogi przed nią gdyby tylko chciała.

0

@wojopancer oczywiście, że hot.

3

@Firestone Oczywiście, że masz racje. Jak zwykle nie zawiodla.

0

@Borneo Jeszcze raz, bo nie rozumiem chyba.

9

Lewica w skrócie. ;3
Mazurek chyba bardzo lubi gościć Żukowską xD

0

@Barcanajlepszyteam tak tak. To było nawiązanie do Jacka Kennediego :P

1

Haha. Dziadzio już majaczy ze startości.
Swoją drogą przypomina to trochę tekst z jednej z debat Ronalda Reagana z Clintonem bodajże:
"Znałem Thomasa Jeffersona (zmarł w 1826 r.), był moim przyjacielem. Gubernatorze, żaden z pana Thomas Jefferson"

1



Mamy pierwsze nagrania rozmów motywacyjnych przed zasadniczym szturmem.

7

@Rhaan Nie, według niego wolny rynek jest zawsze. On kompletnie nie rozumie tego pojęcia.
Nie da się pisać o wolnym rynku, jeżeli takowy nie istnieje w obecnej sytuacji.

35

@MessiForeverTheBest Ty chłopie nie masz pojęcia czym jest wolny rynek jeżeli piszesz to w kontekście Ukrainy xD

2

@norbi77 Te szczeknięcia to w większości najbardziej merytoryczne wystąpienia w sejmie.

3

@Matan_Zajcev Fajnie byłoby wrócić do tego wątku za 4 lata niecałe.

2

@JobuTupaki Ciekawe czy ta zasada miałaby produktywne zastosowanie w wojsku bądź kopalni.
O zgrozo - nie jestem wojskowym, ani nie pracuję w kopalni. Mam jednak zdanie w tym temacie. Dziwne?

5

@misterio nie masz pojęcia zatem czym jest wolny rynek, jeżeli uważasz, że TO jest jego wynikiem xd

3

@SelloutCrowd Ja siedzę w branży transportowej. Nie ma kompletnie o czym rozmawiać jeżeli chodzi NAWET o przewoźników.
Firmy upadają.

1

@Kamilos84 To jest absurd. Rządzisz krajem (czy pis czy po) i sam tworzysz warunki do tego, żeby przedsiębiorcy, którzy mają napędzać kraj żeby mieli gorzej.
TFU!

0

@barteq A widzisz. Ja ostatnio w jakimś wywiadzie widziałem jak powiedział, że dramatem jest, że na listach znaleźli się płaskomiemcy, wyznawcy UFO itd.

3

@JobuTupaki Jesteś reżyserem? Aktorem? Krytykiem? Pochwal się jakimś swoim dziełem proszę, albo swoją recenzją.
Sam napisałeś, że nieważny jest kolor skóry tylko jak film jest zrealizowany to się zdecyduj XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?