jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xpert77 Aston Martin? Oni byli w F1 cały czas czy to nowość?
0
@Bobo25 Kochany. Ja miałem gazety :)
od ekspresu po historyczne i motoryzacyjne. Auto Świat ;3
11
Otóż to! Chyba nigdy nie przeczytałem składu płynu do kąpieli. Otwierałem tylko żeby powąchać jak pachnie.
1
Mozna w sumie napisać - UFF!
0
Gramy gorzej niż Radomiak Radom.
0
@MESSIah16 wyrwane trochę z kontekstu. Dziwne
0
Lewy zagra na nowym Camp Nou jak Barca zorganizuje Puchar Gampera ze Zniczem Pruszków conajwyzej
2
Aubameyang to był jeden z najlepszych transferów w ostatnich 5 latach.
10
@Luciano99 przecież to nie jest pani tylko własnie 30 letni homoseksualny mężczyzna utożsamiający się jako kobieta.
16
Aaa... to dobre jest! :D
Idealny dowód na to, że niepotrzebne są zupełnie zasady wpychania 25% ludzi do ekipy, czy aktorów z danych mniejszości. :)
0
@Uukasz_93 powinien ją pogonić w cholerę.
0
@Borneo agent ruski? Coś popularne stało się to słowo ostatnio.
3
@Kratos1990 sam byś rozłożył nogi przed nią gdyby tylko chciała.
0
@wojopancer oczywiście, że hot.
3
@Firestone Oczywiście, że masz racje. Jak zwykle nie zawiodla.
0
@Borneo Jeszcze raz, bo nie rozumiem chyba.
9
Lewica w skrócie. ;3
Mazurek chyba bardzo lubi gościć Żukowską xD
0
@Barcanajlepszyteam tak tak. To było nawiązanie do Jacka Kennediego :P
1
Haha. Dziadzio już majaczy ze startości.
Swoją drogą przypomina to trochę tekst z jednej z debat Ronalda Reagana z Clintonem bodajże:
"Znałem Thomasa Jeffersona (zmarł w 1826 r.), był moim przyjacielem. Gubernatorze, żaden z pana Thomas Jefferson"
1
Mamy pierwsze nagrania rozmów motywacyjnych przed zasadniczym szturmem.
7
@Rhaan Nie, według niego wolny rynek jest zawsze. On kompletnie nie rozumie tego pojęcia.
Nie da się pisać o wolnym rynku, jeżeli takowy nie istnieje w obecnej sytuacji.
35
@MessiForeverTheBest Ty chłopie nie masz pojęcia czym jest wolny rynek jeżeli piszesz to w kontekście Ukrainy xD
2
@norbi77 Te szczeknięcia to w większości najbardziej merytoryczne wystąpienia w sejmie.
3
@Matan_Zajcev Fajnie byłoby wrócić do tego wątku za 4 lata niecałe.
2
@JobuTupaki Ciekawe czy ta zasada miałaby produktywne zastosowanie w wojsku bądź kopalni.
O zgrozo - nie jestem wojskowym, ani nie pracuję w kopalni. Mam jednak zdanie w tym temacie. Dziwne?
5
@misterio nie masz pojęcia zatem czym jest wolny rynek, jeżeli uważasz, że TO jest jego wynikiem xd
3
@SelloutCrowd Ja siedzę w branży transportowej. Nie ma kompletnie o czym rozmawiać jeżeli chodzi NAWET o przewoźników.
Firmy upadają.
1
@Kamilos84 To jest absurd. Rządzisz krajem (czy pis czy po) i sam tworzysz warunki do tego, żeby przedsiębiorcy, którzy mają napędzać kraj żeby mieli gorzej.
TFU!
0
@barteq A widzisz. Ja ostatnio w jakimś wywiadzie widziałem jak powiedział, że dramatem jest, że na listach znaleźli się płaskomiemcy, wyznawcy UFO itd.
3
@JobuTupaki Jesteś reżyserem? Aktorem? Krytykiem? Pochwal się jakimś swoim dziełem proszę, albo swoją recenzją.
Sam napisałeś, że nieważny jest kolor skóry tylko jak film jest zrealizowany to się zdecyduj XD