5

Swoją drogą, ciekawym eksperymentem byłoby, gdyby do startu w wyborach prezydenckich dopuszczono jednorazowo na przykład 500 kandydatów. Bez jakiegokolwiek progu, bez konieczności zbierania podpisów aby wystartować.
Wszystko rozbijałoby się o setne części procenta.

3

@P33ck Angus Young to geniusz gitarowy.
Kocham również Steve Vai'a czy Zakka Wylde'a, natomiast to trochę inny kaliber.

0

@TR3YWAY ze znanych źródeł moge zaświadczyć, że ma się pojawić :P

6

@PatrychoO Gorąco Ci polecam kanał RMFu na YT i obejrzenie większej ilości jest wywiadów.
Wkurza strasznie to jak wchodzi w zdanie, natomiast kogokolwiek nie zaprosi to zawsze jest mega przygotowany na każdą wypowiedź.

2

@PatrychoO Ostatnie co bym powiedział o Mazurku to to, że załatwia sobie łatwych gości.

11

@Sawik_10 pierwszy raz widziałem, żeby ktoś nie pozwolił sobie żeby Mazurek mu przerywał. i to skutecznie xD
Spoko wywiad. Oczywiście wodolejstwo spore. Natomiast należało się tego spodziewać.

0

Remigiusz Maciaszek opowiadał kiedyś, że część dużych youtuberów chciała zaprosić Prezydenta na wywiad. Doszło to do skutku ostatecznie chyba z jednym bądź dwoma twórcami.
Niemniej istotą jego opowieści jest to, że wszystkie pytania są ułożone wcześniej. Jeżeli jest to wywiad na żywo wówczas temat jest prosty - jeżeli drogi youtuberze, wyjdziesz poza ramy i zaczniesz zadawać niewygodne pytania bądź stawiać tezy, niewygodne dla pana prezydenta, wówczas skarbówka (bądź inny tyran urzędniczy) nie da Tobie i Twojej rodzinie spokoju do końca życia. Państwo Cię drogi youtuberze wykończy i odbierze jakikolwiek smak życia.

Proste? No a jakże.
Ciekawi mnie bardzo czy przy okazji wywiadu w Kanale Zero również padły takie sentencje. :)

0

@szymonekk wszystkie pająki sa jadowite

0

@Michael24 ale przecież on to mówił do białego, więc gdzie tu mowa o jakimś rasizmie, nienawiści czy czymkolwiek takim?

0

@Kamiloza91
Włoski - Pirlo
Francuski - Henry
Holenderski - Jaap Stam

6

@niko7nike Jose Rudinho to jedyna logiczna opcja.
Asensją, Bartara, Munian i Łoniaki Williams na ataku

2

@MatBac1991 Jest niepotrzebna bo i tak wygra Laporta. :P
On aktualnie nie ma konkurencji.

0

Fajnie, że programy polityczne u Mazurka będą dłuższe i nie cięte na siłę w połowie rozmowy.
Ciekawe kto się pojawi w najbliższym czasie.

0

Kanał Zero zrewolucjonizuje telewizje.
Jeżeli faktycznie będą zapychać pół dnia swoimi programami, to niewykluczone, że powyjadają wielu widzów śniadaniówek i innych pop programów tvp i tvn.
Kibicuję mocno!

1

@takisobiektos sponsor galerianek? :P

1

@bsk ja korzystam ze sweet tv. Nie wiem czy są haczyki :P
Płacę co miesiąc pare zł i oglądam sobie w aplikacji na tv

0

@szymonekk Gavi może wejdzie w jego buty jeśli chodzi o temperament.

23

@Fabik87 Grandpadowski xDDD

2

@LionelM95 naprawdę spytałeś się Vegety jaki ma sprzęt....? Samobójco.

1

@kamiVeB dokładnie tego samego zdania jestem.

1

@bsk luksus. Mam eleven sports w 4K.

0

@szymonekk kiedyś pewien piłkarz powiedział, że całowanie herbu to coś więcej niż gest i nie podoba mu się gdy randomowi dla danego klubu zawodnicy całują herb.
Dzisiaj obawiam się, że robi się to tylko i wyłącznie pod tiktoka xD

0

@bsk go net tv, sweet tv, iptv
Od groma tego jest :P

0

@VegetaPolska do roboty się weź

1

@MadafakinGuy no dokładnie. Tam samo lubię LIFAD, Reise Reise czy zapałkę.
Jednak Mutter i Sehnsucht są szczególnie blisko mojego serduszka :D

21

A Dembele dalej bez kontuzji.
Ten sztab medyczny jest chyba z "Daleko od Noszy". Dr Basen i Kidler.

2

@bartekvisca a ja mam co chwilę fazę na inny. Angst, Adieu, Schwarz, Armee der Tristen.
W sumie to cała płyta mi leży... najmniej chyba zadziorna ze wszystkich, ale bardzo melodyjna.
Mimo wszystko Mutter na 1 miejscu. Zaraz za nią Sensucht. Później Zeit :D

2

Wir alle hat angst vorm schwarzemann.



@Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy

1

Vitor Roque MVP!

0

Czemu ta kolejka jest w C+ skoro ostatnia też tam była?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?