jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq POPiS to zło :)
4
@JobuTupaki Nie jestem filmoznawcą, nie mam na to czasu bo mam 2 letniego syna i córkę w drodze.
Nie musze nim być, żeby dostrzec gdzieś niesprawiedliwość.
2
@JimMorrisonFCB ja czekam na film o Nelsonie Mandeli, który jest biały.
2
@JobuTupaki No widzisz i 25% osób ma z automatu odebrane szanse. Straszna niesprawiedliwość.
1
@MESSIah16 Aleksander generalnie był latami przygotowywany do tej roli, już za PRLu był bodajże ministrem sportu? Nie jestem pewien. Natomiast to stary służbista.
@Hosh haha :D No i do NATO! :D
3
@GeneralXavi Ja to wiem, Ty to wiesz.
Ale głosujący tego nie wiedzą i wybierają najpierw jednych a potem drugich. :)
To ma coś wspólnego z syndromem sztokholmskim zapewne.
5
@NeroTFP1 Jeżeli musisz sobie to tłumaczyć i pytasz większość o zdanie, to dzięki temu i takim osobom mamy to co mamy :P
8
@JobuTupaki spełniała, żeby być na platformach streamingowych bądź być nominowanymi do nagród filmowych.
Myślę, że talent broni się przed stereotypami. A przez takie narzucanie schematów, szansę na pracę traci potencjalnie 25% zdolnych osób. Być może zdolniejszych od tych mniejszości - nie mozna tego odrzucić. :)
7
@NeroTFP1 Konfederacja się niby uśmiecha w stronę pisu od kampanii wyborczej i jakoś w czynach tego nie było widać ani razu jeszcze.
0
@takisobiektos myślę, że Konfa dostała wystarczająco już po dupie, żeby wyciągnąć wnioski.
6
@JobuTupaki a po co takie warunki? Więcej filmów miałoby szanse. To niesprawiedliwe.
20
@Azi Ja to wiem. Ale kilkanaście milionów Polaków o tym nie wie bo wybierają "mniejsze zło". Zmieniają sobie oprawców co 4 lata.
1
@Kgorecki2500 Dlaczego najlepszy Kwaśniewski a nie Kaczyński tak swoją drogą?
80
Najważniejsze, że będziemy się uśmiechać oraz, że nie będzie hejtu XD
Wybór między PiSem a PO to jak wybór między dżumą i cholerą. W tym kraju nic się nie zmieni przez 50 lat jak nie lepiej...
12
@JobuTupaki Mityczna poprawność polityczna XD
Rozdawanie oscarów tylko filmom, które wśród ról drugoplanowych, wśród ekipy, wśród operatorów które mają conajmniej 25% bisexów, LGBTQWERTY etc to też mit zapewne XD
0
@regatta52 zostawią większy ślad węglowy :P
nieładnie!
0
@mekston a czym w istocie jest ten sprint?
Nie śledzę kompletnie F1 :)
7
@Objectivo a jak ktoś ma pecha to i w dupie może palec złamać.
9
Kidawa jest taka tragiczna... xD
Ta charyzma... pewność siebie... logiczne argumenty. To są te detale
0
@AlphaNumeric no i dlatego właśnie wygląda to jak film dokumentalny z 39.
4
@FCB_dimiC Tede to jeszcze jakoś ujdzie. Ale ta koleżanka współprowadząca to taka miągwa niesamowita, że człowiek ma ochotę zwrócić przedwczorajsze śniadanie.
7
Niemcy już chyba zawsze będa miały spory problem. przy okazji takich scen. xD
0
@Vampir707 to ładny faszysta xD
1
@don'T.R.I.P.e hiszpańscy sędziowie są z nadania polskich polityków.
3
Odechciewa się oglądać ta ligę przez takie kurfa wstawki.
0
@koksik2700 wygląda tu jak Pedri
0
@Kgorecki2500 a nie sprawdzałem. Wyskoczyło mi teraz.
7
Jakieś tam resztki błyskotliwości u Janusza zostały. :P
A lewica jak zwykle przeczy samej sobie. Cudowny chłopak! XD
2
@P33ck zawsze mnie zastanawiało jakim cudem od 40 lat jest w stanie śpiewać tak samo nie zdzierając doszczętnie gardła. xd
0
@TR3YWAY Nie będzie walki, bo Krzysio Stanowski ma mniej odwagi niż worek kartofli.