0

@barteq POPiS to zło :)

4

@JobuTupaki Nie jestem filmoznawcą, nie mam na to czasu bo mam 2 letniego syna i córkę w drodze.
Nie musze nim być, żeby dostrzec gdzieś niesprawiedliwość.

2

@JimMorrisonFCB ja czekam na film o Nelsonie Mandeli, który jest biały.

2

@JobuTupaki No widzisz i 25% osób ma z automatu odebrane szanse. Straszna niesprawiedliwość.

1

@MESSIah16 Aleksander generalnie był latami przygotowywany do tej roli, już za PRLu był bodajże ministrem sportu? Nie jestem pewien. Natomiast to stary służbista.
@Hosh haha :D No i do NATO! :D

3

@GeneralXavi Ja to wiem, Ty to wiesz.
Ale głosujący tego nie wiedzą i wybierają najpierw jednych a potem drugich. :)
To ma coś wspólnego z syndromem sztokholmskim zapewne.

5

@NeroTFP1 Jeżeli musisz sobie to tłumaczyć i pytasz większość o zdanie, to dzięki temu i takim osobom mamy to co mamy :P

8

@JobuTupaki spełniała, żeby być na platformach streamingowych bądź być nominowanymi do nagród filmowych.
Myślę, że talent broni się przed stereotypami. A przez takie narzucanie schematów, szansę na pracę traci potencjalnie 25% zdolnych osób. Być może zdolniejszych od tych mniejszości - nie mozna tego odrzucić. :)

7

@NeroTFP1 Konfederacja się niby uśmiecha w stronę pisu od kampanii wyborczej i jakoś w czynach tego nie było widać ani razu jeszcze.

0

@takisobiektos myślę, że Konfa dostała wystarczająco już po dupie, żeby wyciągnąć wnioski.

6

@JobuTupaki a po co takie warunki? Więcej filmów miałoby szanse. To niesprawiedliwe.

20

@Azi Ja to wiem. Ale kilkanaście milionów Polaków o tym nie wie bo wybierają "mniejsze zło". Zmieniają sobie oprawców co 4 lata.

1

@Kgorecki2500 Dlaczego najlepszy Kwaśniewski a nie Kaczyński tak swoją drogą?

80



Najważniejsze, że będziemy się uśmiechać oraz, że nie będzie hejtu XD
Wybór między PiSem a PO to jak wybór między dżumą i cholerą. W tym kraju nic się nie zmieni przez 50 lat jak nie lepiej...

12

@JobuTupaki Mityczna poprawność polityczna XD
Rozdawanie oscarów tylko filmom, które wśród ról drugoplanowych, wśród ekipy, wśród operatorów które mają conajmniej 25% bisexów, LGBTQWERTY etc to też mit zapewne XD

0

@regatta52 zostawią większy ślad węglowy :P
nieładnie!

0

@mekston a czym w istocie jest ten sprint?
Nie śledzę kompletnie F1 :)

7

@Objectivo a jak ktoś ma pecha to i w dupie może palec złamać.

9



Kidawa jest taka tragiczna... xD
Ta charyzma... pewność siebie... logiczne argumenty. To są te detale

0

@AlphaNumeric no i dlatego właśnie wygląda to jak film dokumentalny z 39.

4

@FCB_dimiC Tede to jeszcze jakoś ujdzie. Ale ta koleżanka współprowadząca to taka miągwa niesamowita, że człowiek ma ochotę zwrócić przedwczorajsze śniadanie.

7



Niemcy już chyba zawsze będa miały spory problem. przy okazji takich scen. xD

0

@Vampir707 to ładny faszysta xD

1

@don'T.R.I.P.e hiszpańscy sędziowie są z nadania polskich polityków.

3

Odechciewa się oglądać ta ligę przez takie kurfa wstawki.

0

@koksik2700 wygląda tu jak Pedri

0

@Kgorecki2500 a nie sprawdzałem. Wyskoczyło mi teraz.

7



Jakieś tam resztki błyskotliwości u Janusza zostały. :P
A lewica jak zwykle przeczy samej sobie. Cudowny chłopak! XD

2

@P33ck zawsze mnie zastanawiało jakim cudem od 40 lat jest w stanie śpiewać tak samo nie zdzierając doszczętnie gardła. xd

0

@TR3YWAY Nie będzie walki, bo Krzysio Stanowski ma mniej odwagi niż worek kartofli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?