0

@Azi za gadanie do arbitra.

0

@Chucky czyli są opłaceni przez rodziców.

1

@Kengo śmierdzi trochę fejurem.
Ale jeżeli to prawda, to gratuluję odwagi i współczuję ilorazu.

0

Czy na La Rambli też są opłacone trolle, które mają za zadanie zdestabilizować od wewnątrz strukturę tej społeczności?

0

@partymaker to lepiej się skompromitować teraz z Napoli? :P

8

Jak mawiają szachiści: "Lepszy remis niż do dupy penis".

3

Przynajmniej różne z wycofaniem piłki do bramkarza nam wychodzą.

0

Z taką gra to nie mamy czego szukać w Pucharze Konferencji nawet.

2

Czyli klasycznie. Kontrolujemy wynik meczu xD

0

Można wyłączać.

5

Lewy zauważyłem, że Stanowski ma problem do niego i od razu zaczął grać.

3

Po co naszemu asystentowi trenera ta słuchawka w uchu?
Nie licząc tego żeby miał kontakt z bazą - wiadomo

0

@Gacek5 muka xD

6

Celne podanie Gundo

0

@Gacek5 a nie 403? Xd

3

@kulek22 ale to raper a nie piłkarz.
Sam kojarzę.

1

Czy ekspertem w studio był Pan Wdowczyk który kupował mecze?

0

@Comfortable_ co? Nie pamiętam kiedy napisałem taki komentarz ostatnio

4

Chyba najnudniejszy mecz w tym roku.

2

Tym składem na luzie ich robimy 7-6.

0

Flick, Tuchel, Motta czy De Zerbi?

12

Ale by się posłuchało takiego Szpakowskiego w środowej lidze mistrzów w TVP1.
Kiedyś to było....

1

@FcPortoFan1999 a to nie jesteśmy ruskimi onucami?

5

@malicinho Ja przez swój charakter pracy, zakupy mogę zrobić tylko w niedzielę albo bardzo późnym wieczorem w sobotę.
jest to dla mnie tak samo ważne jak sprawne działanie policji, lekarzy, etc.

1

Kiedyś za wszystkim stali Żydzi.
Dzisiaj za wszystkim stoją ruskie onuce

8

@Deviler powinny wrócić niedziele handlowe. Najbardziej kretyński przepis jaki powstał w ostatnich latach.
Niech zrobią też niemedyczne niedziele, bezprawne niedziele i bezpożarowe niedziele.
Pracownik sklepu nie jest w niczym lepszy od pielęgniarki, logistyka czy farmaceuty.

0

@Rl9k1nG no właśnie to nie jest świszczenie turbo czy sprężarki.
To jest takie cykanie jakby świerszcza.

1

@bartekvisca haha xD coś w tym jest, że wyciszenie jest lepsze chyba w autach z kartonu.

2

@JimMorrisonFCB Pewnie miała ubezpieczony tyłek i cycki jak Kardashianki czy DżejLoł.

1

@dv7wisnia Nie robię tak odkąd w Peugeocie odpadł mi przedni zderzak i miałem go pod podwoziem przez pewnie jakies kilkanaście kilometrów na A1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?