jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi za gadanie do arbitra.
0
@Chucky czyli są opłaceni przez rodziców.
1
@Kengo śmierdzi trochę fejurem.
Ale jeżeli to prawda, to gratuluję odwagi i współczuję ilorazu.
0
Czy na La Rambli też są opłacone trolle, które mają za zadanie zdestabilizować od wewnątrz strukturę tej społeczności?
0
@partymaker to lepiej się skompromitować teraz z Napoli? :P
8
Jak mawiają szachiści: "Lepszy remis niż do dupy penis".
3
Przynajmniej różne z wycofaniem piłki do bramkarza nam wychodzą.
0
Z taką gra to nie mamy czego szukać w Pucharze Konferencji nawet.
2
Czyli klasycznie. Kontrolujemy wynik meczu xD
0
Można wyłączać.
5
Lewy zauważyłem, że Stanowski ma problem do niego i od razu zaczął grać.
3
Po co naszemu asystentowi trenera ta słuchawka w uchu?
Nie licząc tego żeby miał kontakt z bazą - wiadomo
0
@Gacek5 muka xD
6
Celne podanie Gundo
0
@Gacek5 a nie 403? Xd
3
@kulek22 ale to raper a nie piłkarz.
Sam kojarzę.
1
Czy ekspertem w studio był Pan Wdowczyk który kupował mecze?
0
@Comfortable_ co? Nie pamiętam kiedy napisałem taki komentarz ostatnio
4
Chyba najnudniejszy mecz w tym roku.
2
Tym składem na luzie ich robimy 7-6.
0
Flick, Tuchel, Motta czy De Zerbi?
12
Ale by się posłuchało takiego Szpakowskiego w środowej lidze mistrzów w TVP1.
Kiedyś to było....
1
@FcPortoFan1999 a to nie jesteśmy ruskimi onucami?
5
@malicinho Ja przez swój charakter pracy, zakupy mogę zrobić tylko w niedzielę albo bardzo późnym wieczorem w sobotę.
jest to dla mnie tak samo ważne jak sprawne działanie policji, lekarzy, etc.
1
Kiedyś za wszystkim stali Żydzi.
Dzisiaj za wszystkim stoją ruskie onuce
8
@Deviler powinny wrócić niedziele handlowe. Najbardziej kretyński przepis jaki powstał w ostatnich latach.
Niech zrobią też niemedyczne niedziele, bezprawne niedziele i bezpożarowe niedziele.
Pracownik sklepu nie jest w niczym lepszy od pielęgniarki, logistyka czy farmaceuty.
0
@Rl9k1nG no właśnie to nie jest świszczenie turbo czy sprężarki.
To jest takie cykanie jakby świerszcza.
1
@bartekvisca haha xD coś w tym jest, że wyciszenie jest lepsze chyba w autach z kartonu.
2
@JimMorrisonFCB Pewnie miała ubezpieczony tyłek i cycki jak Kardashianki czy DżejLoł.
1
@dv7wisnia Nie robię tak odkąd w Peugeocie odpadł mi przedni zderzak i miałem go pod podwoziem przez pewnie jakies kilkanaście kilometrów na A1.