1

@Cochise Zgoda. Oby tylko nie spotkał go casus Fatiego.

1

Hajto się za dużo Dżamala nasłuchał.
Ja nie wiem co te jełopy robią w tym studio. Teletubisie już są ciekawsze.

2

@kubix05 To logo star foods. Masa wspomnień. Nostalgłem :D

1

@Toretto Ja latałem do Irlandii nie raz i nigdy nie miałem z tym problemu.

2

Pierwszy raz od dwóch czy trzech lat czuję dreszczyk emocji przed meczem. Ależ mi tego brakowało :D

0

Ale potezna ławka rezerwowych dzisiaj.

1

@AFA po jednej na połowę

0

@Kgorecki2500 przecież to jest świetne rozwiązanie. Nie wiem jak kierowca może tego nie docenić.
Jeszcze gdyby umiejscowić to w jakimś rozsądnym miejscu, to może być to gamechanger.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro Ty rasisto

1

Już o 17:30 najlepsza drużyna w Polsce gra z jakimiś plackami z Warszawy.

7

Ten Pan Pawłowski to największy cringe jaki istnieje w tych freak fightach.
Wujek Stefan z wesela po 5 kieliszkach.

2

Wybór komu kibicować - Najmanowi czy Murańskiemu, to jak wybierać między PiSem i PO.

0

@Kgorecki2500 oglądałem to. Największe gówno jakie widziałem kiedykolwiek.

0

prawdziwa siła techniki się nie boi xd

0

kurde lewy prosty tego Wielkiego Bu niesamowicie dużo waży.

0

@tbas prawda prawda

0

@tbas cały czas mam w głowie Mascherano i Javiego Martineza :P

2

Guardiola robił obrońców z defensywnych pomocników, a Xavi robi defensywnych pomocników z obrońców.

0

@AdrianJaniak ooo dzięki, że się odezwałeś.
Postanowiłem kupić gotowy zestaw od Aquael 112 L. Do tego dokupuję dodatkową lampę oraz filtr Fluval 107.
Jestem kilka dni po zakupie korzenia. Moczy mi się w wiadrze. Za tydzień jadę odebrać zestaw, kamienie i kilka roślinek i ruszam z cyklem azotowym.
Z rybek decyduję się na neonki, kiryski, otoski (glonojady ponoć za duże na ten litraż) i pielęgniczki ramirezki. Nie mam pewności co do tych ostatnich. Jeżeli doradzisz coś innego to jestem otwarty :D
Generalnie jaram się na maksa. Nie mogę się doczekać komponowania tego wszystkiego.
Szukam też jakiejś tapety na tył akwarium. Nie wiem co tam dać za bardzo. Czy jednolity kolor czy pójść w jakieś zdjęcie. Może masz coś do polecenia?

Edit: a Zenona oglądam codziennie po parę godzin. Niesamowitą ma chłop wiedzę i ten kunszt w budowaniu aranżacji. Piekielnie łatwo mu to przychodzi.

2

@kuz


Ja dorzucam to :D

2

@ranger3120 Myslę, że zawdzięcza jej sporo siwych włosów.

1

@draxidox kolor i rodzaj kanapy się nie zgadza xD

12

@VegetaPolska wolałem pokemony za guwniaka.

1

@MarioVeB! Szacunkiem w tym teatrze? Tam pięknie każdy gra.

2

@TR3YWAY dali by temu Paulowi wreszcie kogoś innego niż emeryta xd

11

@Comentateiro Tak, ja jestem ciężko ranny gdy słucham pani Jachiry z mównicy sejmowej.

19

@MarioVeB! wydaje mi się, że na Ziemi jeszcze przed erą przemysłową były huragany i powodzie.

12

@LM10GOAT Joan Laporta oczywiście.

10

On po prostu obserwuje jak planeta płonie za oknem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?