jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A może Xavi jednak zmieni zdanie? XD
2
Finał był na wyciągnięcie. Szkoda, że od 2018 ten klub to mem.
0
Nie wiem czy większym frajerem jest sędzia czy ten kolektyw.
2
Najważniejsze że jest ten mental za Xaviego.
1
Pozdro dla wszystkich co pisali o wielkim mentalu Barcelony xD
0
Barca jest memem.
0
@chavez no bez przesady :P
5
Módlmy się. Najważniejsze 45 minut w tym sezonie.
Do boju Barco!
0
@bartekvisca araujo był ostatni
2
Jak Paryż nam strzeli to siadziemy na dupie trzymając się za policzek...
1
Trzeba liczyć na to że PSG zaraz spuchnie po tak intensywnej 1 połowie i że strzelimy bramkę z dupy żeby mieć spokojna głowę.
0
@kigani wszędzie tylko układy i układy.
1
@Bobo25 no widzę widzę. Nie ukrywam, że nawet się pośmiałem.
2
@Transu96 @Bobo25 oeeesu już już.
Pomyliło mi się, bo zazwyczaj kończylismy ostatnio na grupowej. :P
0
Odpaść trzeci raz z rzędu z LM w fazie pucharowej po wygranej w pierwszym meczu to byłby obciach czy nie?
3
@Lionel_Messi10 na wykopie to jest cała nitka takich postów z tej grupy. I straszno i śmiesznie.
0
@Zoker i od tamtej pory mam bana na "jebawce" nawet nie wiem czy istnieje jeszcze...
14
Dawno się tak nie emocjonowałem Barceloną jak w ostatnich tygodniach.
Wreszcie to uczucie powróciło :D
Lecimy po półfinał. Oby bez kontuzji, czerwonych kartek, prowokacji. Wygrajmy to czystym futbolem pokazując wyższość xaviniety nad ćwiczeniami jakiegoś wuefisty ze swoją grupą z 4C.
2
@Danqoo To Kotletico może być cięższe do przejścia niż PSG
1
Najgorsze co nas może spotkać podczas meczu to szybkie 1-0 dla PSG.
Zacznie się nerwówka a tamci złapią wiatr w żagle.
0
Dzieje się coś w Barcelonie?
Mam nadzieję że nasi kibice na wzór tych z Paryża nie dadzą zawodnikom za bardzo pospać :P
7
@Criss18Barca
Tusk podczas kampanii: gdybym był premierem paliwo byłoby po 5.19 zł.
Tusk będący premierem: cena paliwa nie zależy od działań premiera
0
@BorzyKrzys Twitter tego nie wytrzyma xD
0
@Rewolucja123 co Ty. Conor to już emeryt od dawna.
5
Tak głupie ze aż śmieszne xd
47
Jak ja go lubię!
Strasznie go brakuje.
2
@kigani przecież przed nami klasyk.
Nie mozna niczego odpuszczać. W 2014 (chyba?) Przegraliśmy ligę w ostatniej kolejce w meczu z Atleti. Nadzieja jest zawsze.
3
@tomek8756 martwi mnie tylko to, żeby przypadkiem nie nauczali istnienia 48 rodzajów płci.
Istnieją dwie. Koniec kropka.
7
Kolejne widowiskowe fikołki intelektualne.
Lewicy to wystarczy dać się wypowiadać, najlepsze co może spotkać partie prawicowe.
1
Wiadomo jak awans do półfinału wpłynąłby na nasze FFP?