1

A może Xavi jednak zmieni zdanie? XD

2

Finał był na wyciągnięcie. Szkoda, że od 2018 ten klub to mem.

0

Nie wiem czy większym frajerem jest sędzia czy ten kolektyw.

2

Najważniejsze że jest ten mental za Xaviego.

1

Pozdro dla wszystkich co pisali o wielkim mentalu Barcelony xD

0

Barca jest memem.

0

@chavez no bez przesady :P

5

Módlmy się. Najważniejsze 45 minut w tym sezonie.
Do boju Barco!

0

@bartekvisca araujo był ostatni

2

Jak Paryż nam strzeli to siadziemy na dupie trzymając się za policzek...

1

Trzeba liczyć na to że PSG zaraz spuchnie po tak intensywnej 1 połowie i że strzelimy bramkę z dupy żeby mieć spokojna głowę.

0

@kigani wszędzie tylko układy i układy.

1

@Bobo25 no widzę widzę. Nie ukrywam, że nawet się pośmiałem.

2

@Transu96 @Bobo25 oeeesu już już.
Pomyliło mi się, bo zazwyczaj kończylismy ostatnio na grupowej. :P

0

Odpaść trzeci raz z rzędu z LM w fazie pucharowej po wygranej w pierwszym meczu to byłby obciach czy nie?

3

@Lionel_Messi10 na wykopie to jest cała nitka takich postów z tej grupy. I straszno i śmiesznie.

0

@Zoker i od tamtej pory mam bana na "jebawce" nawet nie wiem czy istnieje jeszcze...

14

Dawno się tak nie emocjonowałem Barceloną jak w ostatnich tygodniach.
Wreszcie to uczucie powróciło :D
Lecimy po półfinał. Oby bez kontuzji, czerwonych kartek, prowokacji. Wygrajmy to czystym futbolem pokazując wyższość xaviniety nad ćwiczeniami jakiegoś wuefisty ze swoją grupą z 4C.

2

@Danqoo To Kotletico może być cięższe do przejścia niż PSG

1

Najgorsze co nas może spotkać podczas meczu to szybkie 1-0 dla PSG.
Zacznie się nerwówka a tamci złapią wiatr w żagle.

0

Dzieje się coś w Barcelonie?
Mam nadzieję że nasi kibice na wzór tych z Paryża nie dadzą zawodnikom za bardzo pospać :P

7

@Criss18Barca
Tusk podczas kampanii: gdybym był premierem paliwo byłoby po 5.19 zł.
Tusk będący premierem: cena paliwa nie zależy od działań premiera

0

@BorzyKrzys Twitter tego nie wytrzyma xD

0

@Rewolucja123 co Ty. Conor to już emeryt od dawna.

5

Tak głupie ze aż śmieszne xd


47

Jak ja go lubię!
Strasznie go brakuje.

2

@kigani przecież przed nami klasyk.
Nie mozna niczego odpuszczać. W 2014 (chyba?) Przegraliśmy ligę w ostatniej kolejce w meczu z Atleti. Nadzieja jest zawsze.

3

@tomek8756 martwi mnie tylko to, żeby przypadkiem nie nauczali istnienia 48 rodzajów płci.
Istnieją dwie. Koniec kropka.

7

Kolejne widowiskowe fikołki intelektualne.
Lewicy to wystarczy dać się wypowiadać, najlepsze co może spotkać partie prawicowe.

1

Wiadomo jak awans do półfinału wpłynąłby na nasze FFP?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?