2

@Asc błąd z faulem na Yamalu, prowokacje Viniciusa, mecz z Lipskiem, gol Yamala, faul na Vasquezie.

0

@Szklaner aa no widziałem wideło. Od tygodnia jakoś już lata po twitterze.
Piękna akcja amerykańskich policjantów.
Tak trzymać!

0

Do wzięcia za darmo jest ta legenda europejskiej piłki.
Co prawda jest bez klubu od dwóch lat. Ale z graniem w piłkę jest jak z jazdą na rowerze.
https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426

1

@Kidd To można za psi grosz kupić Kacpra Kozłowskiego.

3

@zadafcb Kurde, to Jaruzelski świętował razem z Urbanem... Ale musiały być imprezy zakrapiane.

1

@Afterlife już tez nie gadaj, że psychika nie siada kibicom, którzy oglądają Barcelonę od lat.
To absolutnie normalny objaw po minionym tygodniu.

2

@Borneo Borneo! W końcu interpunkcja i polskie znaki. Chwalę poprawę.

1

@Kapitan hawk Będzie ZUS ciągnął po wypowiedzeniu...

0

@Azi To pewnie jakieś ciasteczka czy inne dupersztance mi psikusy robią.

0

Też jak korzystacie z tej strony na komputerze, to podczas wprowadzania tekstu co kilka/kilkanaście słów znika Wam kursor wpisywania tekstu i musicie z powrotem klikać na pole tekstowe aby kontynuować pisanie?

1

@Albatros Zostawiamy. Każdemu zdarzają się błędy młodości.

1

@Transu96 dodałbym jeszcze, że ma się dobrze

3

7

@lucca87 araujo jest top. Powinien zostac

4



W końcu jakaś zabawna kompilacja

1

@GeneralXavi nie no zgoda.
Chodzi mi o sam fakt. To nie był mecz na wagę równowagi punktowej w tabeli.

2

@BORO_12 Ty jesteś ten Boro co z dwunastoma się bil?

6

Wizerunkowo byłoby trochę smutno gdyby powtorzyli ten mecz a i tak byśmy przegrali ligę.

0

@Gaucho Xavi nie potrafi panować nad emocjami. Najlepiej to widać po tym ile razy lecial z boiska.

1

@Sherem i powinien popracować nad panowaniem nad emocjami

0

@TheNekro94 martwi mnie właśnie to, że on zawsze dużo gadał...

0

@Gaucho Pedri w tym sezonie jest cieniem samego siebie... nie mogę zrozumieć skąd taki zjazd jakościowy.

1

Swoją drogą, zastanawiające jest to, że w trakcie sezonu Xavi deklaruje odejście po sezonie, a gdy na koniec sezonu dziennikarze pytają czy faktycznie odchodzi to nie potrafi odpowiedzieć w 100% wprost. Cały czas się wykręca, że na dzień dzisiejszy tak i stosuje jakieś wymijające odpowiedzi.
Może faktycznie zostanie, a ta gadka o odejściu była tylko zabiegiem psychologicznym dla piłkarzy.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak to się skończyło.

0

@Sherem z tym końcem ery Xaviego bym się jeszcze nie rozpędzał.
Nie powiedział ostatecznego słowa.

0

@maroon ukryta opcja madrycka

0

@maroon dwa minusy dają plus :P

0

@AlwaysBlaugrana no czyli wiadomo co mial na myśli:P

4

Skrót konferencji Xaviego:
- niesprawiedliwy wynik
- byliśmy lepsi
- zmiany były dobre
- sędzia kalosz
- wrócimy silniejsi
- podwozie też było zle

2

@budel17 doszedł Gundo, Cancelo, pojawiło się objawienie w postaci Cubarsiego.
Wydaje mi się, że teraz ma lepszą kadrę obiektywnie.

0

@P33ck no śmieje się.
Ale zastanawiające jest to, że z gorszym składem i popsuta Barcelona przez Koemana Xavi robi ligę.
A tutaj mając super grajków potykamy się cały sezon o nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?