jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Asc błąd z faulem na Yamalu, prowokacje Viniciusa, mecz z Lipskiem, gol Yamala, faul na Vasquezie.
0
@Szklaner aa no widziałem wideło. Od tygodnia jakoś już lata po twitterze.
Piękna akcja amerykańskich policjantów.
Tak trzymać!
0
Do wzięcia za darmo jest ta legenda europejskiej piłki.
Co prawda jest bez klubu od dwóch lat. Ale z graniem w piłkę jest jak z jazdą na rowerze.
https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426
1
@Kidd To można za psi grosz kupić Kacpra Kozłowskiego.
3
@zadafcb Kurde, to Jaruzelski świętował razem z Urbanem... Ale musiały być imprezy zakrapiane.
1
@Afterlife już tez nie gadaj, że psychika nie siada kibicom, którzy oglądają Barcelonę od lat.
To absolutnie normalny objaw po minionym tygodniu.
2
@Borneo Borneo! W końcu interpunkcja i polskie znaki. Chwalę poprawę.
1
@Kapitan hawk Będzie ZUS ciągnął po wypowiedzeniu...
0
@Azi To pewnie jakieś ciasteczka czy inne dupersztance mi psikusy robią.
0
Też jak korzystacie z tej strony na komputerze, to podczas wprowadzania tekstu co kilka/kilkanaście słów znika Wam kursor wpisywania tekstu i musicie z powrotem klikać na pole tekstowe aby kontynuować pisanie?
1
@Albatros Zostawiamy. Każdemu zdarzają się błędy młodości.
1
@Transu96 dodałbym jeszcze, że ma się dobrze
3
@Sulimo https://imgb.ifunny.co/images/42d74d1083099ea39847c283ed3224dc30349c912302d0cda469ddc98cdc9e0c_1.jpg
Mam nadzieje, że nikt się nie obrazi. To tylko żarty.
7
@lucca87 araujo jest top. Powinien zostac
4
W końcu jakaś zabawna kompilacja
1
@GeneralXavi nie no zgoda.
Chodzi mi o sam fakt. To nie był mecz na wagę równowagi punktowej w tabeli.
2
@BORO_12 Ty jesteś ten Boro co z dwunastoma się bil?
6
Wizerunkowo byłoby trochę smutno gdyby powtorzyli ten mecz a i tak byśmy przegrali ligę.
0
@Gaucho Xavi nie potrafi panować nad emocjami. Najlepiej to widać po tym ile razy lecial z boiska.
1
@Sherem i powinien popracować nad panowaniem nad emocjami
0
@TheNekro94 martwi mnie właśnie to, że on zawsze dużo gadał...
0
@Gaucho Pedri w tym sezonie jest cieniem samego siebie... nie mogę zrozumieć skąd taki zjazd jakościowy.
1
Swoją drogą, zastanawiające jest to, że w trakcie sezonu Xavi deklaruje odejście po sezonie, a gdy na koniec sezonu dziennikarze pytają czy faktycznie odchodzi to nie potrafi odpowiedzieć w 100% wprost. Cały czas się wykręca, że na dzień dzisiejszy tak i stosuje jakieś wymijające odpowiedzi.
Może faktycznie zostanie, a ta gadka o odejściu była tylko zabiegiem psychologicznym dla piłkarzy.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak to się skończyło.
0
@Sherem z tym końcem ery Xaviego bym się jeszcze nie rozpędzał.
Nie powiedział ostatecznego słowa.
0
@maroon ukryta opcja madrycka
0
@maroon dwa minusy dają plus :P
0
@AlwaysBlaugrana no czyli wiadomo co mial na myśli:P
4
Skrót konferencji Xaviego:
- niesprawiedliwy wynik
- byliśmy lepsi
- zmiany były dobre
- sędzia kalosz
- wrócimy silniejsi
- podwozie też było zle
2
@budel17 doszedł Gundo, Cancelo, pojawiło się objawienie w postaci Cubarsiego.
Wydaje mi się, że teraz ma lepszą kadrę obiektywnie.
0
@P33ck no śmieje się.
Ale zastanawiające jest to, że z gorszym składem i popsuta Barcelona przez Koemana Xavi robi ligę.
A tutaj mając super grajków potykamy się cały sezon o nogi