0

@Messibestplayerintheworld Paryż w przyszłym roku bez Lig Ę.
Ciekawe po kogo ruszą podczas okienka. Budżet im się zwalnia mocno, abstrahując, że i tak mają portfel bez dna.

3

@sergio5 Pamiętam to. Ostatnie mecze Mascherano w Barcelonie. Należała mu się ta bramka za całokształt.
Chłop wślizgiem to nawet do wanny w domu pewnie wjeżdżał.

4

@arasz1819 Problem w tym, że nie ma zbyt wielu polityków, którym bym ufał, ponieważ ten system jest zły od szpiku kości. Skonstruowany tak, że każda władza idzie po to aby się tylko nażreć. Aby posadzić swoje rodziny, znajomych na stołkach. Czy to PIS, czy to PO, czy Trzecia Droga, czy Lewica, czy Konfederacja.
Na zdrowy rozsądek - dałbyś swoją żonę na prezesa Orlenu z niebotyczną pensją? No dałbyś. Ludzie pogadają, poszczekają, a Wy będziecie ustawieni do końca życia. Ja bym zrobił to samo zapewne. Każdy by tak postąpił, bo nie ma większej wartości od rodziny.
Nie ufam nikomu. Tu muszą minąć dziesięciolecia aby cokolwiek się zmieniło.

30

@Borneo Syndrom Sztokholmski sieje spustoszenie

23

Trzeba przyznać Madrytczokom... wolne to on wykańcza pięknie. ;)

0

@jakub1906 kukuryno chędożona

0

@jakub1906 po "Deco" zabrakło dwóch sakramentalnych słów. :P

0

@Cule1234 gwarancja - sprzedadzą Romeu, kupią drugiego Oriola i jakiegoś zapychacza na skrzydło. Tyle z tego okna będzie.

0

To nasza obrona wygląda jednak po profesorsku.


1

@maroon Tak, chodzi o Nico Williamsa :)

6

@esem91 od dawna wiadome, że ktoś go zabił.

0

Bernardo czy Nico?

7

Najbardziej irytuje mnie to gadanie o tym, że projekt nie jest jeszcze w pełni gotowy.
Brzmi to tak, jakby nie wiadomo jaka rewolucja się nie działa w tym klubie, a fakty są takie, że nawet niepotrzebnego Roberto trzymamy na siłę w tym klubie.
Ten zespół z takim podejściem będzie wiecznie w budowie. Powiem więcej, każdy klub jest cały czas w budowie.
Szkoda tylko, że w naszym wypadku nadzór nad "ekipą budowlaną" jest dość nieefektywny.

0

@Firestone "wygrał" to on już wcześniej:P

1

@tristan87 Ja stawiam na Jordiego Roure.
Niby tylko zastępca ale wciąż trener. Trenował chyba dłużej niż Setien którego każdy wskazuje.

0

Teza:
Barcelona skończyła się wraz z odejściem Tito.
Później to już była równia pochyła z jedną wyskocznią w postaci cudownego sezonu Lucho. Tam jednak miał ekipę która mogła grać wszystko.

Zapraszam do dyskusji.

0

@mekston czekam aż powstanie tu jakiś serial....

0

Wiecie może jakie pieniądze dostaje sklep żabka wzamian za to, że zostaję punktem nadań paczek?

1

Xavi na konferencji powie - sorry widzowie, misskliknełem.

0

@vangoor ojezus tam. Pomyliło mu się

6

@Transu96 dla mnie może nawet za ŁKSem być.
Kanal na YouTube ma porządny, wiedzę też. Nie mam mu nic do zarzucenia, w odróżnieniu od komentowania.

1

Czekam na odcinek Ćwiąkały bo nie wiem co sądzić.

0

Czyli standardowo:
- Laporta gada pod publikę
- dalej możemy oczekiwać braku ładu i składu w grze
- kolejna walka z kontuzjami
- zenujace konferencje prasowe
- smyranie się nawzajem po jajkach, bo jesteśmy wszyscy wielcy.

0

@zodiak_10 jest na La Rambli?

1

Jeżeli nie będzie faktycznie zmian z sztabie to dramat.
Wstyd.

3

Laporta wie co robi.
Zbliżają się wybory, obieca wszystkim powrot Pepa.
Mark my Words.

1

Spokojnie zostało jeszcze 6 meczy.
Xavi zdąży jeszcze zmienić zdanie.

0

@tristan87 napisałem coś właśnie na głównej. Wydaje mi się że może to być dobre nawet wyjście.
Ale sama zmiana zdania przez Xaviego to dramat.

0

Szukając plusów. Tak na serio. Może trochę optymizmu na siłę szukam ale a nuż coś w tym jest...
Pierwsze co się narzucało to brak doświadczenia. Jak by nie patrzeć to doświadczenie jakiekolwiek się pojawiło. Nie jest to co prawda 10 letnie staz, ale jednak.
Xavi był zawsze postrzegany jako ten co wszystko widzi. Jeżeli faktycznie zmieniają jego asystenta (który był jego bratem, to samo w sobie jest chore, że pracują razem wg mnie) na człowieka który przez pewien czas pracował z Pepem to może to potencjalnie przynieść wymierne korzyści.
Ponadto zatrudnienie trenera z zewnątrz będzie wiązało się z kolejnymi tekstami o sezonie przecierającym, o wdrażaniu filozofii etc.
Pomijając już absolutnie kwestie finansowe.
Ta decyzja nie musi być wcale taka zła wbrew pozorom.

0

@tristan87 nie wiem co sądzić. Serio. Mam coraz więcej powątpiewań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?