8

@arasz1819 noo, dokładnie tak samo jak Twoje. Starasz się ugryźć ale nie za bardzo wiesz z której strony xd

19

@arasz1819 dla Ciebie to każdy jest dzbanem kto ma odmienne zdanie xd
Przykry z Ciebie człowiek.

29

@Encore nie według arasza. On jak zwykle podsłuchiwał rozmowy prezesa z kotem i wie wszystko xD

9

@arasz1819 jak zwykle orbitujesz wokół orbitowania. Jakże imponująca wypowiedz. Dziękuję za nią.
Lekcja na całe życie.
Już nie będę iksdował.
Xd

7

@Emhyr w końcu się z Tobą zgodzę xD
Nie da się czytać temu typa.

40

@arasz1819 człowieku, gadka z Tobą jest bez sensu.
Stawiasz tezę wyjęta z dupy, że prezes kazał i mówisz ze inni mają udowodnić ze to nieprawda. XD
Wez idz byc gdzie indziej.

20

Komentarz usunięty

3

@Kgorecki2500 @Comentateiro widzisz i nie grzmisz :P

0

Halo, pytanie dla znawców.
Jak kupię za 64 zł Batmana od Telltale epizod 1 i jest w opisie napisane że zawiera season pass do pobrania kolejnych epizodów to znaczy że są one za darmo do pobrania? Czy będzie trzeba wydać w opór pieniędzy za kolejne?

2

@blakkudium będzie musiał błagać na kolanach żebyśmy go puścili. xd

1

@Comentateiro Wzajemnie :)

0

@Comentateiro Jest różnica między zwyczajnym wrzucaniem prywatnych zdjęć, a wrzucaniem prywatnych zdjęć typowo pod publike i dla atencji jak robi to Pani Marianna Schreiber.
Nie mam pojęcia jak prościej można to wytłumaczyć.

0

@Comentateiro to nie jest życie prywatne innych ludzi. Ci ludzie sami wyrzucają swoje życie prywatne na zewnątrz.
Równie dobrze możesz powiedzieć, że interesujesz się życiem prywatnym tysiąca osób tutaj, które opowiadają swoje historie i na nie odpowiadasz.
Między innymi zarzucając mi, że nie mam co robić w wolnym czasie.
Dlaczego żyjesz moim życiem prywatnym? xd

0

@Kgorecki2500 Ciekawe ile w tym prawdy a ile teatru...

0

@Comentateiro a Ty wchodzisz na twittera dla jednej osoby? XD
Nie widzę nic żenującego we wskazywaniu żenujących wpisów, że są żenujące.

3

@NeroTFP1 ktoś przerobił XD


2

@tristan87 Tak. Podobno jak Demba Ba przyjeżdża w odwiedziny to jest specjalnie dla niego. :P
Chociaż on z czego kojarzę wolał truskawkowy.

1

@Danny Gaucho i nie pisze.

3

Najbardziej żenujące co zobaczyliście w tym roku? Nitko leć!

Ode mnie pani Marianna Schreiber i wszystkie jej prowokacyjne, budujące ego wpisy na twitterku.


33

Ludzie w Barcelonie to trochę takie kółko wzajemnej adoracji.
Jak źle by nie było to jest klepanie się po plecach i robienie sobie wzajemnie laski.
Gdy wyłamie się ktoś z tego schematu jak na przykład Gundogan, nazwie rzeczy po imieniu prosto z mostu, to pojawia się od razu agresja i gadanie o wartościach.
Dramat.

0

@HighestInTheRoom Czyli Andrzej wraca z tarczą :P

4

@tristan87 książka napisana we wtorek - "Kochany pamiętniczku, nie uwierzysz co mi się przed chwilą przydarzyło..."

2

Ciekawe jaki procent użytkowników Rambli oglądało finał LM 05/06

1

@Destroyer_of_Worlds oj nie obrazaj się tak xd

0

Xavi wróci do Barcy może za 8-10 lat.
To nie tak dużo patrząc po tym, że Pep objął Blaugrane 16 lat temu...
Ale ten czas zapieprza....

0

Zaraz wbije tu Labryga z Załęckim i Wam wytłumaczy czym jest frajerstwo ignoranci...

1

@Hajny bo ich nie wyciągamy.

0

@vangoor Ilkay potrafi nazwać rzeczy po imieniu a nie rzucać płaczliwymi frazesami typu - oo wrócimy silniejsi, byliśmy lepsi, sędzia nas okradł.

0

@DonAndrzejos silniejsi*
Feminatywy alert

0

@karci0 ciężko tak biegać za szybkim dembele i mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?