2

@Ojciec5tkidzieci mieliśmy okazję pokazać że jako państwo mamy jaja.
Niestety nie mamy jaj tylko prosimy o łaskawe informacje z Izraela.
A ten kontener na odpady, ambasador Izraela, powinien być natychmiast wydalony z kraju za ten wysryw o antysemityzmie jaki właśnie napisał.
Izrael zabił? Nie, skąd. To wszystko antysemityzm

2

9 kwietnia pojawi się pierwszy trailer drugiej części filmu Joker.
Ale się jaram!
Na imdb jest 57 zdjęć z krecenia ujęć.

https://m.imdb.com/title/tt11315808/mediaviewer/rm481771521/?ref_=ext_shr_lnk

1

@Popitek12 horrory Kubusia Puchatka. Ludzka stonoga

1

@MNSbEstEver na kompie to ciężko raczej.

0

@Majkel34 Hellmans>Kielecki

1

@Kgorecki2500 zajebisty film. XD

1

@kuz skorzystałem z tego kodu natomiast dwa dni się tylko wylosowały... tylko i aż. Za darmo to i sól słodka.

18

Witam po dwudniowym urlopie na wyspie Banbados.
Nie pamiętam kiedy wyjechałem ostatnio...
Dobrego weekendu Panie i Panowie. :)

1

@Objectivo - prawie Portugalia w 2016 :P
@mekston - okej. Chodzi mi o to, że teoretycznie jest to możliwe :P Zapomniałem o Walii.

0

@tadzik447 to podane w Fahrenheitach jest.

1

@bstryyy najbardziej zyskał Piotrowski moim zdaniem.
Stracił chyba Świderski.

3

@mekston Skoro wygrać potrafiła drużyna, która remisowała wszystkie spotkania pucharowe, to jest to możliwe.
Oczywiście, jesli mowimy o podstawowym wymiarze czasu.

5

@R10MatiG Bo nie gra w klubie zapewne.

4

Będzie miał Real pociechę z tego Endricka.

4

@Ptasior Wielkanoc idzie. Brazylia upada po raz pierwszy...

1

@VeB 1899 Myślał indyk o niedzieli.... :P

1

Która gra dawała Wam najwięcej frajdy? Niezależnie od technologii i czasów.
Ja najchętniej wracam pamięcią do Skoków Narciarskich 2002 albo do Kapitana Pazura :D
Z nowszych gier to zdecydowanie AC: Black Flag.

2

@xvcWinterSoldier przy wypadkach z grillem też giną ludzie. Przypadki się zdarzają.
Nóż też może zranić, bądź zrobić cos gorszego.

0

@osa91 Polecam poczytać o statystykach napadów, rabunków, włamań i gw**tów w USA.

15

I dokładnie o to chodzi. Mój dom to moja świątynia. Nikt nie ma prawa bezprawnie tutaj wejść.

Jeżeli złodziej będzie miał świadomość, że włamując się może spotkać go kulka w łeb, to podejrzewam, że liczba włamań zdecydowanie by zmalała.


7

@kynio302 Wiadomo, że start jest najgłośniejszy. Dziwne, żeby nie spadało. Niemniej zyski mają z oglądalności zdecydowanie wyższe niż przewidywali - zatem sukces jest.

11

Za kilka minut stuknie milion subskrypcji na Kanale Zero.
Szacuneczek dla całej załogi za stworzenie świetnej alternatywy dla tego pierdu jakim jest dzisiejsza telewizja. Oby Kanał Zero rozwijał się jak najlepiej.

5

@Aragorn33 za 100 mln to nawet sól jest słodka.

0

@Jojek Za Leslie Nielsena zawsze herbik

0

@Patrykl145 @Lanosss No właśnie kurde potrzebuję konkretnego białego koloru w macie.

7

@Ojciec5tkidzieci niemiarodajne bo 90% głosów to będzie jego fanbase. Niestety.

0

@Lanosss musze to kupić koniecznie jutro. Nie mam czasu na wysyłkę. Zapomniałem dopisać...

1

Gdzie można kupić folię samoprzylepną, którą mógłbym nakleić na szybę od zewnątrz? Na przykład - akwarium.
Nie patrzę na sklepy akwarystyczne, bo tam kufa liczą sobie jak za zboże, tylko dlatego bo to tapeta do akwarium...

0

@krajana kocham ciężka pracę, mógłbym na nią patrzeć godzinami

0

Odbieraliscie kiedyś paczkę pocztex z magazynu/sortowni poczty polskiej? Udało się to Wam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?