0

Ale o co te jełopy płaczą tak naprawdę?
Sędzia nie wiedział że będzie bramka przecież xD
Myślę, że żaden mecz Realu w doliczonym czasie nie powinien być kończony dopóki bramki nie strzela. Xdd

6

Ależ przyjemnie się to czyta

13

Jutrzejsza prasa w Hiszpanii będzie najlepszym co kibic Barcelony zobaczy w tym roku.

3

Ten przynajmniej się nie kryje. XD

0

Real pokrzywdzony przez sędziów?
Nowe nie znałem. XD

0

@Barcasub rozumiem.

0

@th@les ten utwór jest ponadczasowy.

2

Ćwiąkała gdzieś oficjalnie mowil/pisał że jest za prześcieradłami?

1

@QQL5 nooo zdecydowanie za dużo
:D nie pamiętam ile razy to dziadostwo wyłączałem.
Jak widać Real też dzisiaj nie zdobył tego trofeum.

0

@SeWo77 Ćwiąkala to TOP3 komentatorów w Polsce.

0

Ja z 0-2 w Football Managerze się podniosłem na 3-2 może łącznie z 10 razy. A gram jeszcze od czasów CM :P

1

@TR3YWAY stawiam na remis :P

12

Oooo, toż to o La Rambli :D

6

Typ jest niepodrabialny :D

0

@AdrianJaniak czyli stado się nie powieksza ? :P

0

@Mroziu chyba się wybiorę na jakąś giełdę z akwarystyka i pogadam z ludźmi na ten temat. Bo widzę, że ogrom wiedzy przede mną xd

0

@AdrianJaniak no właśnie a jak to wygląda z rozmnażaniem. Odławiam później te ryby jak jest ich za dużo i je sprzedaje? XD

0

@Mroziu kurde to jest jakaś różnica w szkle? Widzę że sporo nauki przede mną...

0

@koksik2700 faktycznie jest coś. Dzięki:D

2

Chciałbym dzieciakowi sprawić akwarium.
Są tu jacyś akwaryści? :D
Szukam porad na początek, czego szukać, gdzie. Jak dobierać rybki i w jakiej ilości.
Czy rozmiar akwarium na początek ma znaczenie? Część ludzi pisze ze na początek im większe tym lepsze, a druga część że nie ma co się rzucać z kasą.
Nie chciałbym wydać więcej niż 800 PLN za wszystko.

7

Mieszkańcy Poznania przepraszają za Maję Staśko.

1

@Kengo Einstein był transbigender

1

Już niebawem w Polsce.
ZOO za darmo. Mówili, że będzie wesoło ale nie, że aż tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 i do tego nioki

3

@norbi77 które kamienie milowe zostaly wypełnione przez ten rząd tak właściwie?

0

@maroon trzeba równać w dół. Nie zgadzam się na zmuszanie kobiet do pracowania dłużej.

0

@Kgorecki2500 części bezpartyjnych samorządowców :D

1

W czas wybrnęli. :D

6

@Saviola88 Powinien wrócić do Mam Talent i tam błaznować ponownie.
Na początku on jeszcze był nawet zabawny jako marszałek. Z czasem zaczyna coraz bardziej irytować swoimi wstawkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?