jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale o co te jełopy płaczą tak naprawdę?
Sędzia nie wiedział że będzie bramka przecież xD
Myślę, że żaden mecz Realu w doliczonym czasie nie powinien być kończony dopóki bramki nie strzela. Xdd
6
Ależ przyjemnie się to czyta
13
Jutrzejsza prasa w Hiszpanii będzie najlepszym co kibic Barcelony zobaczy w tym roku.
3
Ten przynajmniej się nie kryje. XD
0
Real pokrzywdzony przez sędziów?
Nowe nie znałem. XD
0
@Barcasub rozumiem.
0
@th@les ten utwór jest ponadczasowy.
2
Ćwiąkała gdzieś oficjalnie mowil/pisał że jest za prześcieradłami?
1
@QQL5 nooo zdecydowanie za dużo
:D nie pamiętam ile razy to dziadostwo wyłączałem.
Jak widać Real też dzisiaj nie zdobył tego trofeum.
0
@SeWo77 Ćwiąkala to TOP3 komentatorów w Polsce.
0
Ja z 0-2 w Football Managerze się podniosłem na 3-2 może łącznie z 10 razy. A gram jeszcze od czasów CM :P
1
@TR3YWAY stawiam na remis :P
12
Oooo, toż to o La Rambli :D
6
Typ jest niepodrabialny :D
0
@AdrianJaniak czyli stado się nie powieksza ? :P
0
@Mroziu chyba się wybiorę na jakąś giełdę z akwarystyka i pogadam z ludźmi na ten temat. Bo widzę, że ogrom wiedzy przede mną xd
0
@AdrianJaniak no właśnie a jak to wygląda z rozmnażaniem. Odławiam później te ryby jak jest ich za dużo i je sprzedaje? XD
0
@Mroziu kurde to jest jakaś różnica w szkle? Widzę że sporo nauki przede mną...
0
@koksik2700 faktycznie jest coś. Dzięki:D
2
Chciałbym dzieciakowi sprawić akwarium.
Są tu jacyś akwaryści? :D
Szukam porad na początek, czego szukać, gdzie. Jak dobierać rybki i w jakiej ilości.
Czy rozmiar akwarium na początek ma znaczenie? Część ludzi pisze ze na początek im większe tym lepsze, a druga część że nie ma co się rzucać z kasą.
Nie chciałbym wydać więcej niż 800 PLN za wszystko.
7
Mieszkańcy Poznania przepraszają za Maję Staśko.
1
@Kengo Einstein był transbigender
1
Już niebawem w Polsce.
ZOO za darmo. Mówili, że będzie wesoło ale nie, że aż tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 i do tego nioki
3
@norbi77 które kamienie milowe zostaly wypełnione przez ten rząd tak właściwie?
0
@maroon trzeba równać w dół. Nie zgadzam się na zmuszanie kobiet do pracowania dłużej.
0
@Kgorecki2500 części bezpartyjnych samorządowców :D
1
W czas wybrnęli. :D
6
@Saviola88 Powinien wrócić do Mam Talent i tam błaznować ponownie.
Na początku on jeszcze był nawet zabawny jako marszałek. Z czasem zaczyna coraz bardziej irytować swoimi wstawkami.