jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jojek Za Leslie Nielsena zawsze herbik
0
@Patrykl145 @Lanosss No właśnie kurde potrzebuję konkretnego białego koloru w macie.
7
@Ojciec5tkidzieci niemiarodajne bo 90% głosów to będzie jego fanbase. Niestety.
0
@Lanosss musze to kupić koniecznie jutro. Nie mam czasu na wysyłkę. Zapomniałem dopisać...
1
Gdzie można kupić folię samoprzylepną, którą mógłbym nakleić na szybę od zewnątrz? Na przykład - akwarium.
Nie patrzę na sklepy akwarystyczne, bo tam kufa liczą sobie jak za zboże, tylko dlatego bo to tapeta do akwarium...
0
@krajana kocham ciężka pracę, mógłbym na nią patrzeć godzinami
0
Odbieraliscie kiedyś paczkę pocztex z magazynu/sortowni poczty polskiej? Udało się to Wam?
1
@Saviola88 Klasyczne PO.
0
@Zoker bo KO słynie z niespełniania obietnic wyborczych i z dymania swoich wyborców
0
Gdybyście mogli przywrócić jednego trenera Barcelony, którym nie byłby Guardiola ani Vilanova, to kogo byście wybrali na następny sezon? Nie patrząc na wiek aktualny tych osób a na powiedzmy ich peak trenerski.
1
@Ojciec5tkidzieci Sara Kalisz robi zajebiste wywiady z siatkarzami. Zawsze ma takie ogromne oczy jakby powiedzieli jej jakąś kalumnie. :D
0
@Zoker mam bardzo dobre poczucie humoru. Czytam gorące dyskusje na la rambli.
0
@Zoker dobrze, ja wiem co to są kompilacje. Wiem, że ludzi często robili z siebie durni (głównie ze stresu) w tych teleturniejach - jest to zabawne.
Ale czy nie może mnie bawić przeróbka, gdzie gościu na pytanie kto na górze Synaj rozmawiał z Bogiem odpowiada Adolf Hitler? xD
Chyba może?
0
@Zoker No ale to jest żart, tak nieoczywisty i popieprzony, że mnie to na przykład bawi.
Bardzo dużo żartów nie jest opartych na prawdzie xd
0
@tristan87 Ale tłumoki xD
0
@Zoker No nie gadaj :P
2
@Popitek12 zaraz po Federerze.
0
Skoro pojawił się fajny wątek o teleturniejach to nie może zabraknąć oczywistego klasyka:
1
@Zoker @michal26 Sznuk był kiedyś w śniadaniówce w TVP i mówił o tym.
4
@michal26 Tym bardziej szacun dla pana Tadeusza Sznuka. Mimo tylu lat, takiego wieku jest w stanie dalej komponować ten teleturniej, który przykuwa wciąż masę ludzi.
Fanfakt - 99% pytań jest tworzona przez niego.
0
@AdrianJaniak a nie chciałbyś mi pomóc w doborze obsady? Zaraz startuje z cyklem azotowym...
Myślę jeszcze nad glonojadem garra Navatro? Czy jakoś tak.
Myślę też nad mieczykami.... i nad gupikami. Chciałbym żeby było żywo i żeby choć jedna para była żyworodna żeby młody mógł obserwować jak rosną rybki.
17
@DLFCB oho, zaraz się zleca obrońcy demokracji i jebacpisy.
1
@barcelonaLM a jeszcze dwa lata temh pół Polski się śmiało z Bartosiaka i jego drabiny eskalacyjnej.
1
Oglądaliście jakiś film godny polecenia ostatnio?
Disney, Netflix, HBO, Canal +?
4
@negreanu konferencja prasowa Verrattiego
0
@ranger3120 kto taki
0
Depay to kocur.
6
Mariusz Max Kolonko z mocnym przekazem.
0
@Peniu co znaczy, że piłkarz jest elektryczny? Nigdy tego nie zrozumiem
13
Wyciekło co Xavi krzyknął do sedziego: "szanowny Panie, niezaklamanym zaszczytem była sposobność poznania pańskiej czcigodnej rodzicielki"