0

@Jojek Za Leslie Nielsena zawsze herbik

0

@Patrykl145 @Lanosss No właśnie kurde potrzebuję konkretnego białego koloru w macie.

7

@Ojciec5tkidzieci niemiarodajne bo 90% głosów to będzie jego fanbase. Niestety.

0

@Lanosss musze to kupić koniecznie jutro. Nie mam czasu na wysyłkę. Zapomniałem dopisać...

1

Gdzie można kupić folię samoprzylepną, którą mógłbym nakleić na szybę od zewnątrz? Na przykład - akwarium.
Nie patrzę na sklepy akwarystyczne, bo tam kufa liczą sobie jak za zboże, tylko dlatego bo to tapeta do akwarium...

0

@krajana kocham ciężka pracę, mógłbym na nią patrzeć godzinami

0

Odbieraliscie kiedyś paczkę pocztex z magazynu/sortowni poczty polskiej? Udało się to Wam?

1

@Saviola88 Klasyczne PO.

0

@Zoker bo KO słynie z niespełniania obietnic wyborczych i z dymania swoich wyborców

0

Gdybyście mogli przywrócić jednego trenera Barcelony, którym nie byłby Guardiola ani Vilanova, to kogo byście wybrali na następny sezon? Nie patrząc na wiek aktualny tych osób a na powiedzmy ich peak trenerski.

1

@Ojciec5tkidzieci Sara Kalisz robi zajebiste wywiady z siatkarzami. Zawsze ma takie ogromne oczy jakby powiedzieli jej jakąś kalumnie. :D

0

@Zoker mam bardzo dobre poczucie humoru. Czytam gorące dyskusje na la rambli.

0

@Zoker dobrze, ja wiem co to są kompilacje. Wiem, że ludzi często robili z siebie durni (głównie ze stresu) w tych teleturniejach - jest to zabawne.
Ale czy nie może mnie bawić przeróbka, gdzie gościu na pytanie kto na górze Synaj rozmawiał z Bogiem odpowiada Adolf Hitler? xD
Chyba może?

0

@Zoker No ale to jest żart, tak nieoczywisty i popieprzony, że mnie to na przykład bawi.
Bardzo dużo żartów nie jest opartych na prawdzie xd

0

@tristan87 Ale tłumoki xD

0

@Zoker No nie gadaj :P

2

@Popitek12 zaraz po Federerze.

0

Skoro pojawił się fajny wątek o teleturniejach to nie może zabraknąć oczywistego klasyka:


1

@Zoker @michal26 Sznuk był kiedyś w śniadaniówce w TVP i mówił o tym.

4

@michal26 Tym bardziej szacun dla pana Tadeusza Sznuka. Mimo tylu lat, takiego wieku jest w stanie dalej komponować ten teleturniej, który przykuwa wciąż masę ludzi.
Fanfakt - 99% pytań jest tworzona przez niego.

0

@AdrianJaniak a nie chciałbyś mi pomóc w doborze obsady? Zaraz startuje z cyklem azotowym...
Myślę jeszcze nad glonojadem garra Navatro? Czy jakoś tak.
Myślę też nad mieczykami.... i nad gupikami. Chciałbym żeby było żywo i żeby choć jedna para była żyworodna żeby młody mógł obserwować jak rosną rybki.

17

@DLFCB oho, zaraz się zleca obrońcy demokracji i jebacpisy.

1

@barcelonaLM a jeszcze dwa lata temh pół Polski się śmiało z Bartosiaka i jego drabiny eskalacyjnej.

1

Oglądaliście jakiś film godny polecenia ostatnio?
Disney, Netflix, HBO, Canal +?

4

@negreanu konferencja prasowa Verrattiego

0

@ranger3120 kto taki

0

Depay to kocur.

6



Mariusz Max Kolonko z mocnym przekazem.

0

@Peniu co znaczy, że piłkarz jest elektryczny? Nigdy tego nie zrozumiem

13

Wyciekło co Xavi krzyknął do sedziego: "szanowny Panie, niezaklamanym zaszczytem była sposobność poznania pańskiej czcigodnej rodzicielki"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?