jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker politycy kłamią:P
A Laporta to definicja polityka.
1
Najbardziej hot polska aktorka to...?
5
@barcelonaLM na szczescie mam wieszanie prania wtedy.
Eurowizja to już polityczne gowno, nic nie warte.
0
@Pedri16Future szkoda czasu. Ja to tylko Fabrizio Romano sledze. Reszta mnie gowno obchodzi ;P
4
@barcelonaLM swoja droga... strasznie szkoda, że tak poprowadził razem z tatuśkiem swoją karierę.
Mógł być wielki, napisac historie, a skończył z pseudokontuzją u Arabów.
Największe rozczarowanie chyba w tym stuleciu póki co.
0
@Pedri16Future media to już tylko klikanie i chwytliwe tytuły.
Coś na zasadzie zjeść ciasto i mieć ciastko.
Piszą bzdury bez pokrycia powołując się na swoje źródła... udowodnij teraz, że tym źródłem nie jest Ostoya 0.7.
Swoją drogą, bardzo dobra wódeczka.
0
@trolownik ja czekam jeszcze na temat Haalanda.
0
@Misiaczek09 ale to Ty dzwonisz
12
@Cule1234 Dani Olmo xdddddd
5
Ja pieprze. To już staje się zabawne xdd
0
@AFA perm jest druga szansa na zbawienie przed wsapieniem do nieba po smierci.
16
Jaśniej się chyba nie da :P
13
I w końcu mamy wypowiedz eksperta.
1
@Tigermaus no wiadomo, że na stadionach jest gorsza akustyka niż na halach widowiskowych które są specjalnie pod tym kątem projektowane...
Jednak koncerty na stadionach są bardziej widowiskowe.
Scena Rammsteina nie zmieściła by się w Spodku, takich jest rozmiarów.
Ja byłem dwa razy na stadionie na koncercie Rammstein. Raz na trybunach w Warszawie i na płycie w Chorzowie. Na płycie zdecydowanie lepiej.
0
@Fido66 no w 2025 podobno mają mieć trasę w krajach, w których nie graja w tym roku.
Fajnie też jakby z okazji 30 lecia wydali jakieś DVD koncertowe...
Kręcili w 2019 koncert w Wiedniu i 2022 w Meksyku.
0
@Fido66 ja chciałem jechać ale jakoś się nie złożyło... bliżej mam do Drezna. Nie zdecydowałem się jednak.
Szkoda. Ciekawe jaka będzie setlista.
Czekam na 2025 :D
2
@maroon dokladnie. Już widzę jak jego podwładni by dali dokument potwierdzający, że miał promile we krwi :P
4
@FcPortoFan1999 Kwaśniewski też nie był pijany ani razu. To ewidentna choroba filipinska i wpływ lekow. Xdd
Czekam aż ludzie się zakrztuszą...
6
Dokładnie tak to wygląda xd
Piękny kraj, pięknych ludzi.
0
Cytat z konferencji: "(...) i tak jak mówiłem w poprzednim wejściu trawnik był zły, a sędzia, a sędzia... a sędzia też był zly"
0
@MesQueUnClub96 o co chodzi w tym beefie? XD
2
Za każdym razem byliśmy lepsi ale wszystkie mecze przegraliśmy.
No tak. Biednemu zawsze wiatr w oczy xD
A to boisko zle, a to sędziowie niesprawiedliwi, a to rywal zagrał nadspodziewanie dobrze.
Straszny jest ten futbol Panie Xavi.
0
@Kinginiesta vide Kwaśniewski?
Podręczniki już zostały napisane:)
6
Ale zenada xD
Choroba Filipinska?
Napruty dziad. Powinni go wypieprzyć na zbity ryj.
3
@Technik w styczniu ogłosi odejście a w kwietniu przedłuży kontrakt
1
@MesQueUnClub96 to jak z Tuskiem i Kaczyńskim
9
Jest wypowiedź Xaviego po meczu:
- No jest wszystko w porządku jest, dobrze dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam dobrych chłopaków z Miami, niech to się trzyma, dobry przekaz leci".
0
@P33ck trenera można zatrudnić i zwolnić poza okienkiem :P
0
Czyli finanse Barcelony znów się zaczynają kurczyć xD
3
Zamknięciem tego chorego uniwersum byłoby zerwanie z Xavim umowy.
No bo tak:
1. Xavi składa wypowiedzenie z końcem sezonu
2. Xavi podtrzymuje decyzje o odejściu
3. Xavi się waha
4. Xavi zaczyna mieć poważne wątpliwości, może zostanie bo musi skończyć PROJEKT życia.
5. Xavi decyduje się zostać.
6. Xavi ogłasza rezygnację z odejścia ku uciesze gawiedzi
7. Xavi zostaje wyrzucony.
Plot twist jak w filmie Hitchcocka.