jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jest wypowiedź Xaviego po meczu:
- No jest wszystko w porządku jest, dobrze dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam dobrych chłopaków z Miami, niech to się trzyma, dobry przekaz leci".
0
@P33ck trenera można zatrudnić i zwolnić poza okienkiem :P
0
Czyli finanse Barcelony znów się zaczynają kurczyć xD
3
Zamknięciem tego chorego uniwersum byłoby zerwanie z Xavim umowy.
No bo tak:
1. Xavi składa wypowiedzenie z końcem sezonu
2. Xavi podtrzymuje decyzje o odejściu
3. Xavi się waha
4. Xavi zaczyna mieć poważne wątpliwości, może zostanie bo musi skończyć PROJEKT życia.
5. Xavi decyduje się zostać.
6. Xavi ogłasza rezygnację z odejścia ku uciesze gawiedzi
7. Xavi zostaje wyrzucony.
Plot twist jak w filmie Hitchcocka.
3
Kolejny raz genialny zmiany Xaviego.
1
@JohnnyBarca tak jest, zgadza sie
4
Dobry przerzut xD
Przerzuty to mają kibice Barcelony od oglądania tego pseudofutbolu xD
0
@Sccaner Portu wszedł i pozamiatał.
1
@norbi77 zdarza się:P
4
Laporte to trzeba wyj....ć.
Tylko nie wiem jeszcze w co.
6
@ElTomas zależy od fetyszu
0
@kuz dokladnie. Przecież i tak za rok będzie miał pracę to po uj się starać.
1
@norbi77 a nie dwa i pół?
4
Tak się kończy deklarowanie w trakcie sezonu czy trener będzie prowadził zespół w przyszłym sezonie.
Absurd!
Nie wyobrażam sobie pracodawcy, który w nieudanym roku, które przynosiły straty powie do dyrektora rozwoju (ktory zlozyl juz wypowiedzenie), żeby się nic nie martwił bo w przyszłym roku też będzie pracował.
18
Jesteśmy totalnymi dziadami.
Nie istnieje żadna kontrola w tym zespole.
Gramy jakieś gowno udające posiadanie piłki.
3
@Popitek12 zgłoszenia? :P
0
@Trojanek23 widzę właśnie. Szkoda
9
@Criss18Barca ale ona wygląda tak do pokazu. Pozbyła się wody z organizmu.
Podejrzewam, że na codzień wygląda całkiem sympatycznie...
1
O co chodzi w tej całej dramie Drake'a z Kendrickiem Lamarem?
3
@kondzix2115 to chyba w Kapitana Pazura nie grałeś...
0
Znalazłem stare plyty, ktorych sluchalem jak mialem kilka/kilkanascie lat. Pytanie w związku z tym:
Liber czy Doniu? Xd
Edit: puściłem sobie płytę "Bógmacher" Libera i nawet dziś dobrze się tego słucha xD
2
Zajebiste to AI! :D
1
Nie no, ten Protasiewicz to ma ładny hasiok w łepie.
To taki wujek Stefan, który dopiero co odkrył internet i Facebooka.
Wstawia zdjęcia seniora rodu z żuberkiem w tle oraz kilkoma frytkami i rozklekotanym grillem. Spontanicznych zdjęć jego nowej narzeczonej i burdelu w chałupie nie ma co komentować nawet.
Uniwersum o które nikt nie pytał ale każdy potrzebował xd
0
Ten Ndidi to pojawił się w tym tekście, bo gazeta musiała spełnić wymóg ilości słów chyba.
0
@Herato wiadomo że przegrana PSG w rewanzu po 4-0.
Nieprędko wydarzy się coś takiego.
1
Można go nie lubić, pisać, że jest blaznem.
Może i tak. Dla mnie to jedna z nowych ikon UFC. Facet jest niepodrabialny. :D
26
@MessiForeverTheBest Unia była zajebista dopóki lewaccy aktywiści klimatyczni, lgbtqwertowcy i multikulturalisci nie zaczęli robić fikołków intelektualnych.
0
@MesQueUnClub96 przegra o włos z Ronaldem Araujo
2
@Kapitan hawk najlepszy, najpiękniejszy najwspanialszy w historii.
6
La Rambla w szale xD