9

Jest wypowiedź Xaviego po meczu:
- No jest wszystko w porządku jest, dobrze dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam dobrych chłopaków z Miami, niech to się trzyma, dobry przekaz leci".

0

@P33ck trenera można zatrudnić i zwolnić poza okienkiem :P

0

Czyli finanse Barcelony znów się zaczynają kurczyć xD

3

Zamknięciem tego chorego uniwersum byłoby zerwanie z Xavim umowy.
No bo tak:
1. Xavi składa wypowiedzenie z końcem sezonu
2. Xavi podtrzymuje decyzje o odejściu
3. Xavi się waha
4. Xavi zaczyna mieć poważne wątpliwości, może zostanie bo musi skończyć PROJEKT życia.
5. Xavi decyduje się zostać.
6. Xavi ogłasza rezygnację z odejścia ku uciesze gawiedzi
7. Xavi zostaje wyrzucony.

Plot twist jak w filmie Hitchcocka.

3

Kolejny raz genialny zmiany Xaviego.

1

@JohnnyBarca tak jest, zgadza sie

4

Dobry przerzut xD
Przerzuty to mają kibice Barcelony od oglądania tego pseudofutbolu xD

0

@Sccaner Portu wszedł i pozamiatał.

1

@norbi77 zdarza się:P

4

Laporte to trzeba wyj....ć.
Tylko nie wiem jeszcze w co.

6

@ElTomas zależy od fetyszu

0

@kuz dokladnie. Przecież i tak za rok będzie miał pracę to po uj się starać.

1

@norbi77 a nie dwa i pół?

4

Tak się kończy deklarowanie w trakcie sezonu czy trener będzie prowadził zespół w przyszłym sezonie.
Absurd!
Nie wyobrażam sobie pracodawcy, który w nieudanym roku, które przynosiły straty powie do dyrektora rozwoju (ktory zlozyl juz wypowiedzenie), żeby się nic nie martwił bo w przyszłym roku też będzie pracował.

18

Jesteśmy totalnymi dziadami.
Nie istnieje żadna kontrola w tym zespole.
Gramy jakieś gowno udające posiadanie piłki.

3

@Popitek12 zgłoszenia? :P

0

@Trojanek23 widzę właśnie. Szkoda

9

@Criss18Barca ale ona wygląda tak do pokazu. Pozbyła się wody z organizmu.
Podejrzewam, że na codzień wygląda całkiem sympatycznie...

1

O co chodzi w tej całej dramie Drake'a z Kendrickiem Lamarem?

3

@kondzix2115 to chyba w Kapitana Pazura nie grałeś...

0

Znalazłem stare plyty, ktorych sluchalem jak mialem kilka/kilkanascie lat. Pytanie w związku z tym:
Liber czy Doniu? Xd

Edit: puściłem sobie płytę "Bógmacher" Libera i nawet dziś dobrze się tego słucha xD

2

Zajebiste to AI! :D

1

Nie no, ten Protasiewicz to ma ładny hasiok w łepie.
To taki wujek Stefan, który dopiero co odkrył internet i Facebooka.
Wstawia zdjęcia seniora rodu z żuberkiem w tle oraz kilkoma frytkami i rozklekotanym grillem. Spontanicznych zdjęć jego nowej narzeczonej i burdelu w chałupie nie ma co komentować nawet.
Uniwersum o które nikt nie pytał ale każdy potrzebował xd

0

Ten Ndidi to pojawił się w tym tekście, bo gazeta musiała spełnić wymóg ilości słów chyba.

0

@Herato wiadomo że przegrana PSG w rewanzu po 4-0.
Nieprędko wydarzy się coś takiego.

1

Można go nie lubić, pisać, że jest blaznem.
Może i tak. Dla mnie to jedna z nowych ikon UFC. Facet jest niepodrabialny. :D


26

@MessiForeverTheBest Unia była zajebista dopóki lewaccy aktywiści klimatyczni, lgbtqwertowcy i multikulturalisci nie zaczęli robić fikołków intelektualnych.

0

@MesQueUnClub96 przegra o włos z Ronaldem Araujo

2

@Kapitan hawk najlepszy, najpiękniejszy najwspanialszy w historii.

6

La Rambla w szale xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?