jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo czyli mówisz, że CPK nie ma sensu, że będzie nierentowne i pieniądze wydane w błoto...
Jestem skłonny uwierzyć. Czym to poprzesz?
I pisze to absolutnie nieironicznie.
0
Jeszcze dwie strzela Bawarczycy i uwierzę...
0
Jak będzie remis to można już nie grać rewanżu xd
0
@Borneo ale Ty wiesz, że CPK to nie tylko turystyka? Bo piszesz tylko o turystach. Mało tego, turystyka to jest podejrzewam z 1/10 zyskow z tego. Dochodzi cargo, przesylki celne, wpływy z działalności HUB.
Trzeba wydać, ale na tym polega inwestycja. Nic nie przychodzi za darmo.
0
@Borneo zobaczymy jak nowe orły sobie z CPK poradzą.
2
@Dajnatace o, trafiłem wynik :P
0
Oby utrzymali ten wynik, bo te kontry Valencia ma zajebiste
20
Noooo to teraz idealnie sprawdzimy słowa Xaviego jak to gigantyczna przewagę się zyskuje grając 11 na 10.
4-2 minimum chyba przy tym wyniku co? :D
0
Czyli zostaje z nami trener z którym w tym sezonie nie wygraliśmy nic, Gramy gowno nie do oglądania i przy porażce z Valencia zajmujemy 3 miejsce w tabeli.
To dobrze.
0
Ale co 80% posiadania piłki to nasze xD
0
Xavi to w tym płaszczu wygląda jak Neo z Matrixa. Brakuje mu tylko czarnych okularów.
3
Całe szczęście, że Xavi zostaje.
0
XD
Araujo chce być jak Mascherano
1
84% posiadania piłki wg Flashscore w 15 minucie.
BOGACTWO CZESC GLOWNA
0
@MesQueUnClub_87 ok, spróbuję w domu. Dzięki!
2
@Reviven będzie jeszcze gorzej, skoro lewica chce zakazać konkurencji nawet na WFie żeby nikomu przykro nie było xd
Równamy do gorszego. Najgorsze co może być.
0
Dla sie bez Playstation Plus zgrać zapis gry z jednego konta na inne? Oba są na jednej konsoli PS4.
11
@HighestInTheRoom rozpiska jak przed wycieczką szkolną klasy 5C do muzeum powstańców.
0
@KyngPyng Co? Przecież ter Stegen i Claudio Bravo to go zjadali i wypluwali.
Valdes był najsłabszym zawodnikiem w tamtej kadrze.
3
@macio_944 no jeżeli chodzi o system i gameplay, to był to prawdziwy gamechanger.
Zgadzam sie.
0
@esem91 Czy ja wiem czy taki podobny...
Bardziej mi już Sokoła przypomina xD
0
Ten mecz będzie początkiem pompowania balonika.
0
@macio_944 fajnie zagrali na nosach wszystkim piratom. Nie dało się na kradzionych wersjach autem jeździć :P
Swoją drogą - czemu uważasz, że to najlepsza część?
0
@tristan87 Ehh... :) Polityka...
3
@adi7adi8 Jeeezu pamiętam to xD
Ale przydzbanił wtedy.
0
@Zoker Za darmo to i sól słodka.
0
@tristan87 Palikot też był przepiękną prostytutką polityczną. Kochał wszystkich i nikogo. :D
2
@tristan87 no i oczywiście cały PSL, który był już w koalicji ze wszystkimi :D
1
@tristan87 oj wiele takich rotacji :P
Paweł Kowal, który był zawsze konserwatystą związanym z PiSem nagle jest liberałem światopoglądowym i działa z Koalicją.
Zawód polityk - nie ma tu żadnych idei. liczy się tylko stołek i kasa.
1
@draxidox Dobry silnik tak swoją drogą.