1

@marcin62 Lepsze czasowe niż płacenie w Łodzi 4,40 zł za przejechanie nawet jednego przystanku.

0

No to zaczynamy kolejny dzień w cyrku na wiejskiej.
Czekamy na pierwsze wnioski formalne XD

6

@bebeto77 Gdyby nie Yamal, to nie mielibyśmy czego szukać w tym meczu xD
Athletic wygrał zasłużenie. NIe trolluj.

0

Jeżeli hipotetycznie założymy, że odpadniemy z Napoli a ligę skończymy na 3 miejscu, to po zwolnieniu Xaviego po którego trenera powinna ruszyć Barcelona?
Podejrzewam, że Danzel i tak zostanie na kolejny sezon, bo DNA BLA BLA, natomiast poteoretyzować można.

Dostępni na rynku bez klubu są między innymi - Joachim Low, Hansi Flick, Antonio Conte, Lopetegui, Jose Mourinho ( XD ), czy Villas-Boas,

3

Przynajmniej wykreował taką sytuację. Po Lewandowskim, Raphinhi czy Ferranie nie spodziewałbym się tego.

0

@mekston i tak psuje humor że siostry Godlewskiego mają dzieci.

3

Wynik wynikiem. UJ z tym pucharem.
Ja mam tylko nadzieję, że Yamal wyjdzie zwycięsko po dzisiejszym dniu i się nie załamie. Oby ta zepsuta meczowa piłka go tylko wzmocniła.
To nasza nadzieja na przyszłość.

0

Statystyki na flashscore złomują Barcelonę.
Zenada. Czekamy na konferencję o tym że wszystko przed nami i sezon jest do wygrania jeszcze xd

6

"Sergi Roberto - kolejny atut z ławki"
Pan Laskowski pijany albo niespełna rozumu.

4

Brakuje Gaviego.

0

Wejdzie Joao Felix za Ferrana i Cancelo za Christensena i skończy się na 5:1.

0

@skubi99 no to chyba mylisz sezony.

11

Odbiła mu się od sęka

3

To się zaczyna robić nudne

0

@skubi99 Lenglet był sztosem wtedy przecież.

1

@skubi99 spójrzmy na składy oraz to jaką mieliśmy potężną obronę w tamtym sezonie.
No i Vidal który był naszymi płucami i grał za całą pomoc jeśli chodzi o walkę.

0

@kemot4slash w klapkach

1

Barcelona za Valverde bez Messiego i Suareza by nie istniała.

1

Lewy w wyjściowym. Wyczuwam manitę i hat trick Polaka.

2

@Seledynowy Wątpię. Lewy ma raczej zagwarantowane miejsce w podstawie, dopoki nie zauwazy, że Ferran jest lepszą dziewiątką niż fałszywym skrzydłowym :P

2

@Stoiczkow po wykonaniu prac społecznych postawia jej pomnik

0

@MarioVeB! Lerła Sane. Czemu nie. Dobry chłopak jest i mało pije

2

@tbas douzupełnię również, ze nawet zielone światło od lekarzy nie oznacza, że będzie grał, bo co chwile coś kłuje w nodze xD

0

@TR3YWAY Może jest ktoś kto nie widział. Ja to zobaczyłem dopiero dzisiaj na twitterze :P

31



Nie wiem czy było. Ale zasmiałem mocno xD

0

@Krystian1588 znawcą nie jestem. Ale znajomy prowadzi warsztat i zawsze mówił, żeby insigni unikać jak ognia ze względu na problemy i awaryjność silnika.

0

Jest tu ktoś kto brał udział w ceremonii z ayahuascą?

3

@Ojciec5tkidzieci te wypowiedzi wynikają pewnie z jakichś umów jakie ma. Ma tak gadać i ma za to płacone.
Tak podejrzewam.

1

@Saviola88 dopiero co krytykowali pis, że mają 105 stanowisk rządowych i że po cholere tego tyle, rozdawnictwo, kolesiostwo, a sami docelowo będą mieli 109 xD

0

@FCB24 Brazylijski Cuenca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?