jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tbas w takim razie Raphinha nie powinien być w ogóle powołany na mecz.
6
Yamal i Felix powinni zagrać z Realem od 1 minuty. Zupełnie inaczej wyglądają skrzydła niż z tym nieudacznikiem Raphinha.
Dembele go zjada dupą.
0
Przecież taki ŁKS już jest groźniejszy w ataku od Barcelony xD
Co za parodia.
0
Śmierdzi dogrywka xD
1
Nie wiem kto jest bardziej lewy, Lewy czy Raphinha.
0
Roberto ma sęk w prawej nodze xD
0
Przynajmniej po dzisiejszej porażce będzie można powiedzieć, że skupiamy się na LM a nie LE.
3
@IronSanHybrid Tak jest. A stanowiska przy spółkach skarbu Państwa będą odpolitycznione :D
Szykuje się piękna powtóreczka z rozrywki.
1
@VamosRakieta Przyjmuję zakłady, że te barierki zostaną tam conajmniej do 2k25 :P
1
@IronSanHybrid czekam na komentarz Hołowni
1
@MarioVeB! o rosjanin bez problemu w klapeczkach sobie stópki moczy xD
2
@ranger3120 shit happens xD
5
Nie wiem czy bardziej obrzydliwe jest to co wypłynęło z klozetu, czy to że facet brodzi w tym w crocsach.....
0
@MarioVeB! ja za 38 milionów. Zrobiłbym przy okazji komuś egzorcyzm w tej cenie.
0
To trzecia bramka Rudigera z rzędu która wyprowadza zespół na prowadzenie xD
0
From hero to zero xD
1
@Wojcio polecam to co jest lepsze dla mnie.
Trudno żebym polecał coś czego nie lubię.
0
@Wojcio idź i się wyspowiadaj z kalumni jakimi się własnie ochoczo popisałeś
1
@Borneo Igrzyska Śmieci
1
@MarioVeB! P O L S K A W S T A J E Z K O L A N
0
@ProMILs No to ciekawe jak na początku smakuje kawa. Bo jeżeli Yerba smakuje jak woda z petami, to kawa smakuje jak spalony klocek.
Początki są trudne. Ale to kwestia pierwszych dwóch-trzech naparów.
4
@insp1re ja zamiast kawy gorąco Ci polecam yerba mate.
Zdecydowanie lepiej działa, wpływa na koncentrację i samo picie jej sprawia przyjemność.
0
Swoją drogą Andrzej Duda jest nieśmiertelny.
Dzisiaj kilkukrotnie nas zapewniał, że nie spocznie.
0
@Cygan BRC trochę szacunku do obywateli. Demokracja jest.
Ja na przykład darzę szacunkiem Twoją nauczycielkę języka polskiego.
0
@Irmscher10 spokojnie :)
Tobie nic nie grozi :P
1
@JimMorrisonFCB i on się nie wystraszy. :)
8
Czyli podsumowując - Andrzej Duda jest tą sytuacją głęboko wstrząśnięty. xd
1
To czekamy na skorzystanie z prawa łaski. Chyba nie uważacie, że pójdą siedzieć?
0
Klub z Katalonii gromi czwartoligowa potęgę 1-0 w 20 minucie meczu.
0
Raphinha oby tak dalej. Trzymam kciuki za takie zagrania.