4

@tbas w takim razie Raphinha nie powinien być w ogóle powołany na mecz.

6

Yamal i Felix powinni zagrać z Realem od 1 minuty. Zupełnie inaczej wyglądają skrzydła niż z tym nieudacznikiem Raphinha.
Dembele go zjada dupą.

0

Przecież taki ŁKS już jest groźniejszy w ataku od Barcelony xD
Co za parodia.

0

Śmierdzi dogrywka xD

1

Nie wiem kto jest bardziej lewy, Lewy czy Raphinha.

0

Roberto ma sęk w prawej nodze xD

0

Przynajmniej po dzisiejszej porażce będzie można powiedzieć, że skupiamy się na LM a nie LE.

3

@IronSanHybrid Tak jest. A stanowiska przy spółkach skarbu Państwa będą odpolitycznione :D
Szykuje się piękna powtóreczka z rozrywki.

1

@VamosRakieta Przyjmuję zakłady, że te barierki zostaną tam conajmniej do 2k25 :P

1

@IronSanHybrid czekam na komentarz Hołowni

1

@MarioVeB! o rosjanin bez problemu w klapeczkach sobie stópki moczy xD

2

@ranger3120 shit happens xD

5



Nie wiem czy bardziej obrzydliwe jest to co wypłynęło z klozetu, czy to że facet brodzi w tym w crocsach.....

0

@MarioVeB! ja za 38 milionów. Zrobiłbym przy okazji komuś egzorcyzm w tej cenie.

0

To trzecia bramka Rudigera z rzędu która wyprowadza zespół na prowadzenie xD

0

From hero to zero xD

1

@Wojcio polecam to co jest lepsze dla mnie.
Trudno żebym polecał coś czego nie lubię.

0

@Wojcio idź i się wyspowiadaj z kalumni jakimi się własnie ochoczo popisałeś

1

@Borneo Igrzyska Śmieci

1

@MarioVeB! P O L S K A W S T A J E Z K O L A N

0

@ProMILs No to ciekawe jak na początku smakuje kawa. Bo jeżeli Yerba smakuje jak woda z petami, to kawa smakuje jak spalony klocek.

Początki są trudne. Ale to kwestia pierwszych dwóch-trzech naparów.

4

@insp1re ja zamiast kawy gorąco Ci polecam yerba mate.
Zdecydowanie lepiej działa, wpływa na koncentrację i samo picie jej sprawia przyjemność.

0

Swoją drogą Andrzej Duda jest nieśmiertelny.
Dzisiaj kilkukrotnie nas zapewniał, że nie spocznie.

0

@Cygan BRC trochę szacunku do obywateli. Demokracja jest.
Ja na przykład darzę szacunkiem Twoją nauczycielkę języka polskiego.

0

@Irmscher10 spokojnie :)
Tobie nic nie grozi :P

1

@JimMorrisonFCB i on się nie wystraszy. :)

8

Czyli podsumowując - Andrzej Duda jest tą sytuacją głęboko wstrząśnięty. xd

1

To czekamy na skorzystanie z prawa łaski. Chyba nie uważacie, że pójdą siedzieć?

0

Klub z Katalonii gromi czwartoligowa potęgę 1-0 w 20 minucie meczu.

0

Raphinha oby tak dalej. Trzymam kciuki za takie zagrania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?