0

@norbi77 Pani Magdalena Środa powiedziałaby, że na pewno ma takie same predyspozycje jak pan policjant który jest łysy xD

0

@Chaoss Kanał Sportowy chyli się ku upadkowi. A szkoda.

0

@norbi77 jedna z najbardziej żałosnych ustawek jakie miały miejsce w ostatnich latach xd

0

@MesQueUnClub_87 jak Ty gówniarz :P

3

Przypomniało mi się jak jeden z moich profesorów na politologii rzucił sucharem:
Czy po socjologii jest zawód?
- Tak, i to spory.

Niby głupi żart, a ile w nim głębi i różnych interpretacji :P

0

@Colon Udzisko niczego sobie

0

@Bartula Ok. Nie zauważyłem :P

8

Żarcik na dobranoc. Głupi ale zawsze.

Po co kobietom nogi?
- Żeby nie zostawiały śladów jak ślimak.

Bęc.

1

@FcPortoFan1999 Tak swoją drogą, co tu jest źle? xD

0

Bellingham jest już teraz prawie tak dobrym transferem do Realu jak Eden Hazard.
Brakuje mu jeszcze kilku kontuzji i paru rozczarowań.

1

@FcPortoFan1999 Biedroń bił matkę, więc nie powinien być żadnym autorytetem dla nikogo xd

1

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że tak.

0

@Striker Dobrze. :D Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Panie Kolego :)
Wszystkiego najlepszego.

8

@FcPortoFan1999 No mówię właśnie, że Izrael dokonuje większych zbrodni niż Rosja.
Oni mają przyzwolenie na aparheid, prześladowania, klasy społeczne, szowinizm, nacjonalizm, podziały rasowe, zbrodnie przeciwko ludzkości, używanie broni zakazanej przez konwencje genewską.
ZAWSZE wszyscy są po ich stronie i ich usprawiedliwiają.
Chrzanić Izrael i tych Izraelskich morderców. Tam są od dziesiątek lat getta i prześladowania cywili. Łapanki jak u nas podczas okupacji. TFU!
Tak samo chrzanić Hamas i Rosje.

Nie ma dla nich usprawiedliwienia.

1

@FcPortoFan1999 dokonują gorszych i na większą skalę.

0

jezeli porzucam stary telefon, to warto skopiować folder thumbnails? Czy jest tam coś istotnego? Waży od cholery....

2

@TheNekro94 dokładnie, kupiłem taki za 35 zł w Auchan. Prosty, tani i wygodny.
Nie rozumiem fenomenu kupowania uchwytów na telefon za 150 zł xD

2

@gorgota @FrankliN7 ale żartownisie się trafiły. :P

0

Co kupilibyście na gwiazdke kobiecie, której cały czas jest wieczorem chłodno, lubi oglądać film pod kocem i wymaga aby grzać jej stopy? XD

Ma już taki ogrzewacz do stóp, ale nie wiem co jeszcze wymyślić....

1

@Alan_fcbfan tez ogladalem caly.
Jakie predykcje?
Magnus obroni? Moze Nakamura w koncu ogarnie

1

@El Plutoninho ciezko porównać takiego Carlsena z Fisherem czy Talem. Inny dostęp do technologii

5

Tymczasem Magnus Carlsen z kolejnym szachowym zwycięstwem w turnieju.
Tym razem zainkasuje 200 000 euro.
Norweg to jeden z najwybitniejszych szachistów w historii. Kazdemu niezainteresowanemu polecam się zainteresować.
Szachowy Messi :)

3

Oby Guiu dzisiaj w podstawowym.
Fajnie byłoby grac w koncu z napastnikiem

1

@Dertinho Nawet da się zaspiewac.
Oby sejm był świecki. Jeżeli brak krzyża, to też brak chanuk ;3333

1

@fart A moim zdaniem właśnie straci widzów jak ja. Ponieważ po tych zmianach w TVP nie mam już po co oglądać TVNu.
Takich szaraków jak ja jest cała masa :)

2

@kamilop bo ludzie przestaną oglądać TVP i TVN na raz aby miec kontrast.
Polsat od jakiegoś czasu już był pośrodku całej tej śmiesznej burzy.

0

Najbardziej na zmianach w TVP zyska Polsat, a najbardziej straci TVN. Jeżeli chodzi oczywiście o oglądalność brakuwiadomości/wydarzeń/antyfaktów.

1

@MarianoItalianoVero No własnie widzisz. Dla mnie nie istnieje lepsza whisky do 200 PLN od Laphroaiga 10y. Jest absolutnie genialny.
Natomiast nie każdy lubi dymione i torfowe klimaty.
Sączymy właśnie Glenfeddicha 12y bo na niego postawiłem finalnie :P
Twoje zdrowie!

0

@StrangeFruit Nie piłem nigdy. Ale następnym razem postaram się kupić nawet dla siebie. :)
Jaki w smaku?

1

@Lautaro Jack Daniels jak najbardziej! Sam uwielbiam bourbony, choć to tak naprawdę tennesse whisky tudzież to samo co bourbon czyli słynny Jim Beam m.in. :P
Szukałem jednak typowej whisky :) Stanęło na Glenfeddicha 12 letniego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?