0

@colossus Z grami strzelam w ślepo. Chce po prostu poznać orientacyjną cenę samej konsoli z paroma grami.

0

Ile dalibyście za PS4 z dwoma padami i paroma grami pokroju FIFA, Minecraft, Forza Horizon

3

https://planetary.s3.amazonaws.com/web/assets/pictures/_1200x630_crop_center-center_82_none/20150428_pioneer11npf1cf.jpg?mtime=1585933438

50 lat temu dzięki sondzie Jupiter 11 otrzymaliśmy m.in. takie zdjęcia Jowisza.
Przelatywała ona w odlęgłości 42 tys kilometrów od niego.
Dla przypomnienia odległość Ziemi od Księżyca to 384 tys. km.

0

@MOLESTA tak oczywiście. Jak mogłem tego nie widziec.
Masz rację absolutnie.
Użytkownik molesta jest oświeconym inteligentnym i mądrym użytkownikiem.
Doświadczenie, charyzma, błyskotliwe docinki.
Jestem po ogromnym wrażeniem Twojej elokwencji, wnikliwości oraz zdolności analizy.
Wielki szacunek dla Ciebie.

1

@Ojciec5tkidzieci hahahaha
Wooolne media! Tyyylko prawda!
TVN to taki sam smietnik jak TVP xD

1

@mrboom tak. Mam to samo

4

@PatrychoO takie mamy czasy, równość I parytet jest wtedy, kiedy w większości jest jakaś mniejszość.

6

Jeszcze odnośnie Napoleona.
Krytycy są trochę niesprawiedliwi.
Najpierw spuszczają się nad Zielona Granicą, gadając że to film fabularny a nie dokument, by następnie krytykować film fabularny Napoleon, że jest niezgodny z historia xD

Wyczuwam tu pewną niekonsekwencję. Xd

1

Działa Wam OLX?
Coś chyba serwery przedświątecznie padły.

0

1

Pamiętacie Batshuayiego? Robił kiedyś niesamowite wrażenie w lidze hiszpańskiej.
Obecnie jest wypożyczony do Fenerbahce i niemalże nic nie gra. W siedmiu meczach jak był wpuszczany z ławki dorobił sie jednej asysty. W tym sezonie ligowym rozegrał zaledwie niecałe 120 minut łącznie.

Niesamowite jak kariera piłkarza może być przewrotna.

0

@Comentateiro cieszy, że każdy się z nim w końcu zgadza xD

0

Oscar śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Oscar, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Robert, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 2 lat.
- Oscar, bo ja od dwóch lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Xavier, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Oscar ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Robert to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Xavier, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Oscar? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest, Oscar, zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

1

@Comentateiro Zastanawia mnie jedynie czym ten wpływ się przejawia.
Dlaczego jest bardziej wpływowy od Macrone'a, Putina czy Zelenskiego xD

1

@Sysia11 No i może byliby tacy którym by na czymkolwiek zależało poza pieniędzmi.
Poza tym są posłowie, którzy nie zarabiają nawet złotowki w tej chwili. Chociażby Mentzen. xd

0

@Explode Poseł powinien być zatrudniony na minimalnej krajowej.
To praca dla narodu, misja a nie zawód zarobkowy.

Każdemu wyszłoby to na dobre.

5

I sala sejmowa pustoszeje.
Coś niesamowitego jakim brakiem szacunku kierują się te stare kiepy.

0

Dramat, że Cancelo najpewniej u nas nie zostanie.
Znów szykuje się szukanie jakichś półśrodków na prawą stronę.

0

@barcanawieki Wybronią się zapewne.

1

@draxidox to słowo person wygląda trochę jak poison.
Przypadek? Nie sądzę.

1

@AmigoBlancos Za rok dołączy Girona, która dojdzie conajmniej do półfinału.

1

@NeroTFP1 W Barcelonie strzeliłby więcej.

1

Luuku De Jongu... wróć... prosze Ciebie. Wróć.
Czeka na Ciebie.. Twoje łóżko... Twoje łóżko czeka....


ysyyy syyyy wróć.

0

Yamal wchodzi o 89 minut za późno.

0

Swoją drogą, Porto ma bardzo ładne stroje wyjazdowe.

2

Raphinha to taki Deulofeu tylko bardziej nieudolny w dryblingu.

0

@MesQueUnClub96 mam opóźnioną transmisje o 3 minuty.

3

Dlaczego boczny obrońca strzela takie bramki, a Pan Robert nie potrafi prosto podać piłki?

0

@wawrzyn1 Ja na Felixa gwizdy słyszałem

0

Znowu sa jakieś jaja z biletami, że tyle gwizdów? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?