jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Ale one sa praktycznie wszędzie. W centrach handlowych, na ulicach, chodza po domach.
To jest gigantyczna skala.
Nie mają w sumie swojego stoiska w centrach handlowych, więc nie wiem czy muszą coś płacić za to... teoretycznie nie stoją w miejscu tylko napierd***ją kółka cały czas więc nie mają jednego stanowiska xD
1
@Bykunn od groma osób się na to nabiera. Nawet moja kobita... ale doedukowałem i więcej tego nie zrobi :P
1
@mrboom oglądalność jest badana bodajże na telemetrach na jakiejś grupie osob, ktore podają swoje dane i wyrażają na to zgode.
2
@Montjuic zawsze musi być jakiś koszt wzbogacenia kulturowego.
Tak naprawde to ta grupa Wakandy jest tu ofiarą
0
Kupiliście już od aniołków chodzących po centrach handlowych opłatek i sianko?
Jeżeli nie, to pamiętajcie, że to nie do końca jest tak jak mogłoby się wydawać. Na domy dziecka czy fundację przekazują oni 5-10%, reszta jest przychodem dla firmy, która zatrudnia między innymi te aniołki. (Tak, nie latają one za darmo) :)
Nie jest to nic nielegalnego, ale jednak pachnie to żerowaniem.
Mało tego, moja kobita kupiła dwa tygodnie temu ten opłatek i otrzymała paragon uwaga... z lipca xD Przypadek? Nie soNdze.
0
@maroon też nie mam pojęcia za bardzo jak to działa i jak się przekłada to na kasę.
Natomiast i tak o tej godzinie nic nie robię, jeżeli nawet teoretycznie moze to pomóc, to niech sobie gra :P
0
@tristan87 To Robert tez będzie miał :D
2
@DonCarletto Raczej aktualna emerytura.
Wydaje mi się, że wybrał grę tutaj nie bez powodu.
10
@hayek Nie.
Rasizm jest tylko wtedy jak ofiarą jest czarny.
Biały jest zawsze agresorem nawet jak jest bity.
1
@hayek No między innymi obaj mieli świetny początek, potem notowania im zaczęły spadać.
Jak zaczęły spadać im notowania to rozpoczęło się usprawiedliwianie pracą bez piłki i tak dalej.
0
@Kubsoleon *na jich.
Jeżeli mówisz po Białostocku, nowoszkolniacku, to rób to jak nalezy. :)
0
Teraz tak sobie myślę, że Lewandowskiego dopada trochę casus Alexisa Sancheza.
Im dłużej się nad tym zastanowić, tym bardziej się człowiek ku temu skłania.
0
@Azi Toyota jest Eko więc na kujawskim jeździ
1
@Azi pytanie też jak klocki hamulcowe i tarcze :P
2
@Deviler Ale nie wiem z czego to wynika. Nigdy nie myślałem nawet nad kupnem Toyoty.
Jestem szczęśliwym posiadaczem Peugeota 3008 i w życiu nie miałem lepszego samochodu. Super silnik, awarii 0, u mechanika jestem tylko na wymianach filtrów i innych eksploatowanych standardowo częściach :)
Mimo, że francuz, to najlepsze czym jeździłem.
1
@Deviler Według pierwszego polskiego niezależnego programu badań satysfakcji kierowców oceniającego niezawodność samochodów Toyota kolejny raz zajęła pierwsze miejsce.
0
@th@les no dzisiaj Pena jest gigaczadem po tej paradzie przy wolnym.
2
Ferran Torres kojarzy mi się trochę z Cuencą.
0
@tbas pozytywne myslenie jest niejednoznaczne z obiektywnym patrzeniem na realia.
1
@Sulimo jak dla mnie 6.5/10
Trzeba przyznac ze mocno pod gra, ale bez szalenstw.
0
Oby nie wypozyczali Balde nigdzie na ten slynny jeden sezon.
Kojarzycie jakiekiekolwiek nasze wypozyczenie do zewnetrznego klubu, albo "krotkoterminowa sprzedaż" ktore byly na plus? Bo mysle o Rafinhi, Denisie Suarezie, Nico, Deulofeu, Dos Santosie i nic wiecej mi nie przychodzi do glowy...
Co innego wypozyczenia do nas xD
Chyba nie znajdzie sie nikt bardziej spektakularny jak Luuk De Jong w ostatnim czasie czy wczesniej Edgar Davids.
0
@tbas ale jedno drugiego nie wyklucza.
Lewy gra nie tak jak sie tego oczekuje to jest lincz.
0
@mekston wole Kane'a
1
Ten mecz pokazuje, ze potrafimy grac jak zepniemy dupe.
Jednym z warunkow jest otwarta gra rywala.
Ciekawe co za tydzien wymysli Girona
6
@Pedri16Future czyli to co najważniejsze u napastnika xD
0
Przynajmniej nie ma juz kompletnie sensu porownywanie Lewego do Suareza.
Dzien do nocy.
0
Lewandowski zagral rownie dobrze co Pan sedzia.
10
Przyjdzie Roque to bedziemy wygrywac po 7-0.
Gramy bez napastnika.
1
Jak chca to potrafia.
0
Wiadomo z czego wynika nasza dyspozycja w skokach?
Nie pamiętam kiedy to wyglądało tak fatalnie ostatnio...