1

@Miszcz Textu FCB ale Ibra mial operacje rok temu xd

2

@partymaker Ronaldo Nazario, Roberto Baggio

0

@Joe_Barbaro nie bo ja musiałbym być pierwszy a on musiałby być czwarty. nie dałoby nic

4

Mit: Trudno o bana
Fakt: Łatwo o bana
Mit: Można się odwołać od bana
Fakt: Można się odwołać od bana ale "nie dałoby nic i tak"

0

@Safrani Ostatnio oglądaliśmy. Fajny film.

1

@Nonameforlife No jasne :D To klasyka gatunku.

1

@Nonameforlife Klasyka... oglądałem.

1

Hejka piękni i młodzi.
Polecicie jakiś thriller, albo coś trzymającego w napięciu do obejrzenia z kobita w nudny wieczór?
Netfix, HBO, Prime, Canal+. :)

1

Niesamowite jest to, jak kraj majacy mistrzow w ostatnich latach (albo przynajmniej medalistow) w wiekszosci dyscyplin, w pilce noznej jest takim gównem. I notabene jest to nasz sport narodowy XD

Caly PZPN jest do zaorania od podszewki, jak rowniez sposob wybrania prezesa. To co teraz jest to jakis absurd.
Czlowiek myslal ze od czasow Nawałki cos zaczyna raczkować. Ale nie ma ratunku dla polskiej pilki.

0

Polska gurrrooom

0

Coufal so good mozna powiedziec. XD

0

Polska jest gurom a wy dołem.

Bęc.

7

@J4no tak, czwarte miejsce obecnie :P

0

Moldawia remisuje xD

3

@MarioVeB! Niesamowite jak niektorych swedzi ich obecnosc w sejmie xD

1

@MarioVeB! Chyba nic :P
Mam nadzieję, że się nie ugną xD

5



ELITA xDDDD

Demokracja jest piękna.

0

"Sędzia odgwizdała" xdddd

7



W końcu coś śmiesznego xD

3

@Kgorecki2500 wszystko przemija. Poglądy na świat również z pokolenia na pokolenie.
Kiedyś kapitalizm wyparł socjalizm. Teraz mamy powrót socjalizmu.
Nic nie trwa wiecznie. :)

1

@kubix05 czesc zespołów do tej pory tak nagrywa gitary czy perkusje.

11

Pozdro z marszu faszystów, nazistow, narodowcow, nacjonalistow, szowinistow, kiboli, pseudokibicow, piromanow oraz innych nizin spolecznych.

Cudownie jest jak co roku. :))

Morze flag, mnostwo rodzin, super atmosfera.

Pewnie w tefaułenie pierdzą, ze jest gora 50 tysiecy osob xD

3

@Bobo25 kontekst tej wypowiedzi jest piekny.
Wielgusowa z Lewicy bodajze krzyczala to na marszu KODu xD
Kazala to ludziom skandowac.

Piekne czasy. Dziekuje za to wspomnienie.

1

@wpwelement jasne. Po spotkaniu. :)

0

@Gwyn - przepraszam Cie z całego serca. Nie chciałem Ciebie urazić tym, że masz inny gust ode mnie.
O:-)

0

@Gwyn ale ja nic takiego nie powiedziałem przecież :P
Super, że ludziom smakuje. Mi nie przypada do gustu i po prostu nie rozumiem czemu ludzie się podniecają.
Tak samo mi smakują małże, inni też tego nie rozumieją.

1

Jadłem tą kanapkę drwala.
Zdecydowanie bardziej mi smakują bułki robione na miejscu przy dworcach PKP.
Nie wiem czemu się ludzie tak podniecają.

0

@LS Dlaczego mnie zgłosiłeś? xDD

0

@wpwelement Chrome, Szajsung G23.

0

Dobrze, że nie Bułgarscy kibice Astany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?