3

@Faro I to mi się podoba. Odpisujmy sobie wszyscy nawzajem. :P

3

@macio_944 dziekuje!

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13718751#comment-13718858

Proszę o bylejaki komentarz dla zasięgu w tej dyskusji. Zalało mi mieszkanie.

3

@Transu96 Dramat. Mam wszystkie panele podłogowe do wymiany i 3/4 kartongipsów. A wszystkie ściany w nich mam.
Uroki życia na parterze.

3

@budel17 Dzięki mordo!

2

@Faro dziekuje!

3

@tomek8756 Dzięki. Fajnie jakby ludzie spamowali komentarze

87

Apel? Prośba? #spamujciekomentarze.
Ma ktoś z Was albo Waszych znajomych na oddanie ubrania dla 1,5 rocznego chłopca?

Zalało mi mieszkanie i na moje nieszczęście głównie padło na garderobe synka.
Gdyby coś się Wam obiło o uszy, ze ktoś ma na oddanie za darmo czy nawet za kasę ciuchy, buciki, to dajcie proszę znać.

Dzięki!

2

Pink Floyd to zespół wszechczasów.

28

Gdyby Vinicius miał poukładane w głowie, gdyby nie był dzbanem, nie robił z siebie wiecznie ofiary, nie podpinał wszystkiego pod rasizm, nie pajacował na boisku, nie symulował i po prostu zwyczajnie skupił się na piłce - to byłby piłkarzem, którego na maksa zazdrościłbym Realowi, bo talent i umiejętności ma przeogromne.

Ale stety-niestety jest tym dzbanem więc nie mam czego komu zazdrościć.

0

@Colon a nie ogladalem :(

4

@Encore Ależ on jest żałosny xD
Spłakał się w spodnie na twitterku. Słodziak.

25

Nie ma większej radochy od zakończenia remontu pokoju dziecka.
Nowa tapeta, nowy kolor ścian, własnej roboty zabawki sensoryczne wiszące na ścianie. Nowy żyrandol, zasłony, ledy.

Wpuściłem półtorarocznego synka do jego pokoju jak skończyłem już wszystko i cały czas mówił "gdzie jest?" czyli jedyne co mówi poza mama, tata i nie xd. Nie potrafił się odnaleźć.

To był zajebisty dzień.
Życzę Wam samych takich dni. :)

0

@Colon Guinness jest ciekawym piwem. Zamiast dwutlenku węgla, gazem w nim jest azot.
Dlatego tak szybko się wygazowuje, a w puszkach jest ta śmieszna kuleczka.

Generalnie lanie guinnessa z nalewaka sprawia niesamowite wrażenie, jakby piana częściowo opadała w dół piwa już po nalaniu.

1

Czyli w 96 minucie bedzie strzelone na 0-1.
I po co to ogladac? Xd

0

@Jakchcesz czytam, że mają inna postać. Bo haszysz to taka sprasowana kostka.

0

@Barca1922 czyli więcej THC ma marihuana z czego widze

0

Jakie są różnice między haszyszem i ziołem?
Próbowaliście kiedys?

#niedoniose xD

0

@draxidox u mnie 5.99 caly czas

0

@Colon tak, lampart w walce zabil jego matkę tego pawiana a malucha wziął do siebie na drzewo.
Nie pamiętam jednak finalu tej historii. :(

1

@michal26 paradoksalnie najgorsze co się może teraz wydarzyć dla konfederacji, a co jest bardzo prawdopodobne, to założenie nowej partii przez Korwina.
Pamiętajmy jakie ma skłonności ku temu.
Jest zboczony na punkcie mówienia do niego Panie Prezesie.

1

@michal26 niby tak.
Pamiętaj tylko, że wszystko można zrobić z gracją. Tutaj z gracja nic nie było zrobione.
Zgadzam się, że Korwin powinien pojsc na emeryturę, bo trochę go zawodzi instynkt polityczny delikatnie mówiąc, natomiast powinno to być zrobione na spokojnie.
Gdyby nie Korwin i jego popularyzacja konserwatywnego liberalizmu, wolności gospodarczej, Friedmanow, Hayeków, Rothbardów to w Sejmie nie byłoby zadnej partii z takim programem.
Byliby oczywiscie ludzie po szkole np Centrum Adama Smitha czy inne Kolibry, ale na pewno pod egidą PO, PiSu albo innej socjalistycznej partii.

0

@Colon natura jest cudowna i pelna zaskoczen.
Tak jak ten lampart który zaopiekował się malutkim pawianem.
Zazwyczaj konkurują.
Czad!

5

Na TVNie leci Testosteron.
Z biegiem czasu i ilosci doświadczen z samicami film ten nabiera zupełnie innych barw.
Nawet zaśmiałem kilka razy.

0

Pany, gdzie dostane Soplicę Mleczna Czekolada? To co z Wedlem powstało niedawno.

1

@miko1711 a tak na serio - brakuje mi na codzien takiego multinarzedzia, które jest jednocześnie długopisem, ołówkiem, flamastrem, gumką i cyrklem.

Bardzo by mi się przydał w pracy

0

@miko1711 brakuje mi w domu Jezusa zeby mi zmieniał wode w wino.

6

Największym plusem faktu, że jest po wyborach jest to, że żadna z tych śmietnikowych stacji telewizyjnych z politykami ze śmietnika na czele, nie robi na wczorajszej tragedii w Poznaniu kapitału politycznego.

0

@dv7wisnia to może mieć coś wspólnego z fizyką...
ale nie musi

1

@Kozinho. jasne! Ale tylko pod warunkiem, że nie odpala w zime

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?