jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Agnieszka Wojciechowska?
0
@bodzio10 ok, dziękuję bardzo:)
0
Panowie, dlaczego Polska jest przed Belgami w tabeli kwalifikacji do IO siatkarzy, jeżeli ma o jeden punkt mniej?
Czegos nie wiem chyba.
2
@Kgorecki2500 myślę, że Amerykanie nie narzekają:P
1
@kamyk_23 rozumiem, że o np Stefczyku a nie narciarskich. Chyba ze tam też są jakieś afery...
1
@Kessie myślałem ze potwór z Loch Ness jest gdziss w Szkocji :P
2
@koksik2700 i Rogucki jako sędzia.
21
Patrząc po akcji ze Stanowskim, zDupy i losowymi już coraz bardziej oświadczeniami, obawiam się, że zaczyna to zmierzać w trochę przesadzonym kierunku.
Zaraz Koterskiego ukarają za Dzień Świra, bo Marek Kondrat kopnął jamknika, który poleciał na kilkadziesiąt metrów, a w dzisiejszych czasach przemoc wobec zwierząt jest gorsza niż wobec ludzi.
Rozumiem ochronę dzieci i jak najbardziej się pod nią podpisuję.
Natomiast wydaje mi się, że świat posunął się wraz z internetem do punktu z którego nie ma już odwrotu. Dzieci 7+ siedzą przed kompem, widząc full agresję i wyzwiska.
Codziennie przechodzą obok podstawówki, gdzie słyszę od dziesięciolatków takie wiązanki, których sam do końca nawet nie rozumiem.
Ochroną dzieci powinni się zająć rodzice i to oni powinni dbać o ich wychowanie.
Patrząc po tym co się dzieje w internecie od 10 lat, to co druga osoba powinna siedzieć za kratami za groźby, naruszanie dobrego imienia, stalking, hakerstwo, molestowanie psychiczne itd.
0
@MarcelNJ11 FIFA skończyła się na 14.
0
@Katalończyk 99 byłem tą Holandią
20
@gumaz ooo wreszcie jakaś wiarygodna dusza...
A po lewo jakiś frajer, oszust i hipokryta.
1
@bartulek98 no jasne.
- Stanowo
- Karolina Anna
Tych najczesciej slucham podczas podrozy. Nie trzeva patrzec na ekran, bo to opowiesci
1
@mekston nieee. Oczywiscie, ze nie. Natomiast jest w koncu realny cien szansy, ze nie beda mieli samodzielnej wiekszosci.
Oby tak bylo. PiS i PO to najwieksze raczyska naszej polityki. Na remisie z Lewica.
0
@HighestInTheRoom a myslisz ze trzecia droga wejdzie?
Nie jest to takie oczywiste.
14
@tbas no wlasnie jezeli PiS nie bedzie mial wiekszosci, to Donalda bardzo mocno Konfa bedzie interesowac
0
@tristan87 nie mogl juz zniesc tego starego tetryka
28
Cos mi sie wydaje, ze w nastepna niedziele okolo 21 padnie tu serwer.
Kolejna porażka opozycji przy okolo 10% Konfederacji byloby czyms wspanialym. Nie moge sie doczekac widoku Donalda mowiacego dobrze o Konfederatach.
Az przypomina sie Trzaskowski przed drugą turą wyborow prezydenckich deklarujacy obecnosc na Marszu Niepodleglosci xD
14
@Kgorecki2500 tak to dziala przy kopiuj wklej tekstu od biedapijarowca
17
@HighestInTheRoom te 1500 osob to chyba zlapani w trakcie marszu a nie po marszu xD
8
@Kinginiesta bo nie byli w stanie dobrze odwzorować jego muskulatury.
Poza tym karykaturalnie by wyglądało starcie w powietrzu takiego schaba z jakąś kobitką 45 kg.
4
@Kgorecki2500 To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Swoją drogą, co przeszkadza bycie Marszałkiem sejmu w starcie na urząd prezydenta?
5
Pan nadredaktor, nadinspektor, nadkomentator, nadanalityk, nadekspert i nadkierowca Tomasz Hajto mial jednak racje.
Najmocniej przepraszam, za dezynwolturę z mojej strony. Tak naprawde to nie chcialem pana obrazic.
2
Czyżby ekspert Tomasz Hajto jednak źle przewidział kontuzję Roberta? xD
Chryste Panie jaki to jest idiota XD
Pseudoznawca, pseudoekspert, pseudotrener, pseudoanalityk, pseudokomentator... dobrze, że jako obrońca się kiedykolwiek bronił grą.
5
@paweldunajecfcb wzbudził politowanie i o to mu chodziło.
4
Hajto to idiota i dupa a nie ekspert?
Szok, nie wiedzialem xD
6
Jak Yamal nabierze pewnosci siebie i nie bedzie sie bał oddac strzalu, to bedzie lepszy od Winicjusza.
3
Simeone, czyli kombo Rona Perlmana z Mickim Rourke jest żywą i niesmiertelna legenda Atleti.
Co za nicponie.
4
@Rhaan ale ludzie tego nie wiedza. Oni powiedza cokolwiek a potem sie beda tlumaczyc zmiana sytuacji geopolitycznej, zlym sinusem jowisza z saturnem, pandemia, wojna oraz opozycja.
Co za kontenery na odpady...
3
@JimMorrisonFCB bo to banda debili, ktorzy napisza cokolwiek byle dopchac sie do koryta.
Drugie pisiory. Nie wiem ktorymi bardziej gardze.
6
@titikaka prawo do bezplatnego znieczulenia?
A to teraz nie ma takiego prawa?
Oczywiscie, że jest, tylko jest ogromny problem m.in. z dostepnymi anestezjologami.
Co za zaklamane, smierdzace, obrzydliwe swinie xD
Śmierdzą PiSem na kilometr. Eunuchy.