0

@Rastafarnianin Agnieszka Wojciechowska?

0

@bodzio10 ok, dziękuję bardzo:)

0

Panowie, dlaczego Polska jest przed Belgami w tabeli kwalifikacji do IO siatkarzy, jeżeli ma o jeden punkt mniej?
Czegos nie wiem chyba.

2

@Kgorecki2500 myślę, że Amerykanie nie narzekają:P

1

@kamyk_23 rozumiem, że o np Stefczyku a nie narciarskich. Chyba ze tam też są jakieś afery...

1

@Kessie myślałem ze potwór z Loch Ness jest gdziss w Szkocji :P

2

@koksik2700 i Rogucki jako sędzia.

21

Patrząc po akcji ze Stanowskim, zDupy i losowymi już coraz bardziej oświadczeniami, obawiam się, że zaczyna to zmierzać w trochę przesadzonym kierunku.

Zaraz Koterskiego ukarają za Dzień Świra, bo Marek Kondrat kopnął jamknika, który poleciał na kilkadziesiąt metrów, a w dzisiejszych czasach przemoc wobec zwierząt jest gorsza niż wobec ludzi.

Rozumiem ochronę dzieci i jak najbardziej się pod nią podpisuję.
Natomiast wydaje mi się, że świat posunął się wraz z internetem do punktu z którego nie ma już odwrotu. Dzieci 7+ siedzą przed kompem, widząc full agresję i wyzwiska.
Codziennie przechodzą obok podstawówki, gdzie słyszę od dziesięciolatków takie wiązanki, których sam do końca nawet nie rozumiem.
Ochroną dzieci powinni się zająć rodzice i to oni powinni dbać o ich wychowanie.
Patrząc po tym co się dzieje w internecie od 10 lat, to co druga osoba powinna siedzieć za kratami za groźby, naruszanie dobrego imienia, stalking, hakerstwo, molestowanie psychiczne itd.

0

@MarcelNJ11 FIFA skończyła się na 14.

0

@Katalończyk 99 byłem tą Holandią

20

@gumaz ooo wreszcie jakaś wiarygodna dusza...
A po lewo jakiś frajer, oszust i hipokryta.

1

@bartulek98 no jasne.
- Stanowo
- Karolina Anna

Tych najczesciej slucham podczas podrozy. Nie trzeva patrzec na ekran, bo to opowiesci

1

@mekston nieee. Oczywiscie, ze nie. Natomiast jest w koncu realny cien szansy, ze nie beda mieli samodzielnej wiekszosci.
Oby tak bylo. PiS i PO to najwieksze raczyska naszej polityki. Na remisie z Lewica.

0

@HighestInTheRoom a myslisz ze trzecia droga wejdzie?
Nie jest to takie oczywiste.

14

@tbas no wlasnie jezeli PiS nie bedzie mial wiekszosci, to Donalda bardzo mocno Konfa bedzie interesowac

0

@tristan87 nie mogl juz zniesc tego starego tetryka

28

Cos mi sie wydaje, ze w nastepna niedziele okolo 21 padnie tu serwer.

Kolejna porażka opozycji przy okolo 10% Konfederacji byloby czyms wspanialym. Nie moge sie doczekac widoku Donalda mowiacego dobrze o Konfederatach.
Az przypomina sie Trzaskowski przed drugą turą wyborow prezydenckich deklarujacy obecnosc na Marszu Niepodleglosci xD

14

@Kgorecki2500 tak to dziala przy kopiuj wklej tekstu od biedapijarowca

17

@HighestInTheRoom te 1500 osob to chyba zlapani w trakcie marszu a nie po marszu xD

8

@Kinginiesta bo nie byli w stanie dobrze odwzorować jego muskulatury.

Poza tym karykaturalnie by wyglądało starcie w powietrzu takiego schaba z jakąś kobitką 45 kg.

4

@Kgorecki2500 To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Swoją drogą, co przeszkadza bycie Marszałkiem sejmu w starcie na urząd prezydenta?

5

Pan nadredaktor, nadinspektor, nadkomentator, nadanalityk, nadekspert i nadkierowca Tomasz Hajto mial jednak racje.

Najmocniej przepraszam, za dezynwolturę z mojej strony. Tak naprawde to nie chcialem pana obrazic.

2

Czyżby ekspert Tomasz Hajto jednak źle przewidział kontuzję Roberta? xD
Chryste Panie jaki to jest idiota XD
Pseudoznawca, pseudoekspert, pseudotrener, pseudoanalityk, pseudokomentator... dobrze, że jako obrońca się kiedykolwiek bronił grą.

5

@paweldunajecfcb wzbudził politowanie i o to mu chodziło.

4

Hajto to idiota i dupa a nie ekspert?
Szok, nie wiedzialem xD

6

Jak Yamal nabierze pewnosci siebie i nie bedzie sie bał oddac strzalu, to bedzie lepszy od Winicjusza.

3

Simeone, czyli kombo Rona Perlmana z Mickim Rourke jest żywą i niesmiertelna legenda Atleti.

Co za nicponie.

4

@Rhaan ale ludzie tego nie wiedza. Oni powiedza cokolwiek a potem sie beda tlumaczyc zmiana sytuacji geopolitycznej, zlym sinusem jowisza z saturnem, pandemia, wojna oraz opozycja.
Co za kontenery na odpady...

3

@JimMorrisonFCB bo to banda debili, ktorzy napisza cokolwiek byle dopchac sie do koryta.
Drugie pisiory. Nie wiem ktorymi bardziej gardze.

6

@titikaka prawo do bezplatnego znieczulenia?
A to teraz nie ma takiego prawa?
Oczywiscie, że jest, tylko jest ogromny problem m.in. z dostepnymi anestezjologami.
Co za zaklamane, smierdzace, obrzydliwe swinie xD

Śmierdzą PiSem na kilometr. Eunuchy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?