jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amigo_Blanco tez to widzialem. Prwnie jest w stanach. ;)
2
Hahahahahaha 6-0 dla Morawieckiego.
To ladnie gosciu przeanalizowal.
Juz ten bezpartyjny wypadl lepiej.
Najgorzej Dżoana z lewicy klasycznie.
Tuska i Morawieckiego nie ma co oceniac, bo to byly przytyki na poziomie Maciusia i Michałka z 3B.
1
Ta debata w TVP byla cudowna. Nie zapomne jej nigdy.
Tusk i Morawiecki trzymali swoj staly poziom.
1
@michal26 Ja Kosiniaka nie lubię strasznie. Ma tragiczną jakąś maniere w głosie i gestykulacji.
Ktokolwiek nie byłby wystawiony, to nigdy nie zagłosuje na kogokolwiek z układu.
Najprędzej Konfa. A jeżeli nie Konfa, to nawet na takiego Tanajno bym oddał głos.
0
@kuz Oczywiście, że jest tak samo obrzydliwe.
Po stronie TVP jest to, że chwalą dodatkowo rząd.
Krytyka PiSu w TVNie jest taka sama jak krytyka PO w TVP.
Przecież TVN do 2015 też był tubą propagandową PO tak samo jak teraz robi to TVP.
Możemy się licytować, która stacja jest gorsza, tak samo jak która partia jest gorsza. Stawiam znak równości w obu przypadkach.
0
@RoberDzik Ok. To prawda.
Co nie zmienia faktu, że symetryzm jest jeśli chodzi o formę i jej żenadę przekazywania informacji.
Tutaj stawiam zdecydowany znak równości. Obie stacje sa tak samo obrzydliwe.
Polsat ewentualnie można obejrzeć, jest mniej skrzywiony. Chociaż oni są zboczeni na punkcie smutnych historii. W każdych wydarzeniach musi być jakaś ludzkorodzinna tragedia opisana.
0
@MesQueUnClub_87 no co zrobić. Dlatego nie ogląda się telewizji :)
8
@partymaker w TVP układają pod siebie, w TVNie pod KO.
Jedyne obiektywne debaty to te w internecie na obiektywnych kanałach, najlepiej gospodarczych.
0
@RivaldoVitorBorba Guardiola to w Hiszpanii tak samo popularne nazwisko jak w Polsce Nowacki. :)
0
W TVNie klasyczny demokratyczny parytet, czyli same kobiety w wieczornym programie i oczywiscie nikogo z Konfy xD
0
@Salchent nie wiadomo. Są na styku z Pedrim...
0
@Peniu w niedziele ciezko bylo ale ogarnąłem.
Widzę, że znasz się na rzeczy.
Jeszcze jedno! Czy walkiem z dosc długim włosiem (czy jakkolwiek się to okresla) moge rozprowadza farbe lateksowa?
0
@Peniu to podpowiedź mi jeszcze czy da się odratowac zaschniety wałek.
3
@Kengo mowisz o kapitalizmie czy globalizmie szeroko pojętym?
Szczyt kapitalizmu, który ja tak interpretuje byl w USA w XIX wieku.
15
Wiecie, że Izrael ma utworzone getta dla Palestynczykow?
Niewygodne co? W TVNie tego nie powiedzą. TVP również czy innych Polsatach.
Ten świat jest zajebiscie skonstruowany. :)
0
@mkord no dobra, a jeżeli chciałbym usunąć to jak?
0
@Peniu @Lukikiki dzięki Panowie :D
0
Panowie, jak usunąć zaschnieta, dwuletnia farbe z korytka? Szykuje mi się malowanie a nie chce mi się na nowo kupować czegoś co mam...
Jakas benzyna ekstrakcyjna? Czego uzyc?
0
@Firestone w sumie mi go brakuje.
0
@Rastafarnianin Agnieszka Wojciechowska?
0
@bodzio10 ok, dziękuję bardzo:)
0
Panowie, dlaczego Polska jest przed Belgami w tabeli kwalifikacji do IO siatkarzy, jeżeli ma o jeden punkt mniej?
Czegos nie wiem chyba.
2
@Kgorecki2500 myślę, że Amerykanie nie narzekają:P
1
@kamyk_23 rozumiem, że o np Stefczyku a nie narciarskich. Chyba ze tam też są jakieś afery...
1
@Kessie myślałem ze potwór z Loch Ness jest gdziss w Szkocji :P
2
@koksik2700 i Rogucki jako sędzia.
21
Patrząc po akcji ze Stanowskim, zDupy i losowymi już coraz bardziej oświadczeniami, obawiam się, że zaczyna to zmierzać w trochę przesadzonym kierunku.
Zaraz Koterskiego ukarają za Dzień Świra, bo Marek Kondrat kopnął jamknika, który poleciał na kilkadziesiąt metrów, a w dzisiejszych czasach przemoc wobec zwierząt jest gorsza niż wobec ludzi.
Rozumiem ochronę dzieci i jak najbardziej się pod nią podpisuję.
Natomiast wydaje mi się, że świat posunął się wraz z internetem do punktu z którego nie ma już odwrotu. Dzieci 7+ siedzą przed kompem, widząc full agresję i wyzwiska.
Codziennie przechodzą obok podstawówki, gdzie słyszę od dziesięciolatków takie wiązanki, których sam do końca nawet nie rozumiem.
Ochroną dzieci powinni się zająć rodzice i to oni powinni dbać o ich wychowanie.
Patrząc po tym co się dzieje w internecie od 10 lat, to co druga osoba powinna siedzieć za kratami za groźby, naruszanie dobrego imienia, stalking, hakerstwo, molestowanie psychiczne itd.
0
@MarcelNJ11 FIFA skończyła się na 14.
0
@Katalończyk 99 byłem tą Holandią
20
@gumaz ooo wreszcie jakaś wiarygodna dusza...
A po lewo jakiś frajer, oszust i hipokryta.