3

@Kgorecki2500 Przecież to logiczne, że Konfederacje muszą uwalić aby nie zaburzyli miru który jest xD
Kilkanaście procent dla Konfederacji w wyborach by wszystko wypierdzieliło do góry nogami. I oby do tego doszło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MichalZZZ Naznaczony nowy wyszedł :)
Czekam z genitaliami w ręku na najnowszą Obecność...

0

@Esteban_ a czy ja wiem czy jest...
Bardziej OP była formacja z 3 obrońcami, dwoma wachadłowymi i centralną resztą zespołu. Bodaj FM 2020-2022 miał zawały jeśli chodzi o to.

10

@kamyk_23 Nasze komentarze świadczą o obserwacjach tego co wypisujesz i co sobą prezentujesz. xddd

2

@AdrianFCB10 około 4 tyg.

7

Są tu maniacy Football Managera?

Podobno od edycji 2025 czeka nas prawdziwa rewolucja.
M.in. przejście na zupełnie nowe silniki oraz setki nowych możliwości związanych z taktyką, treningami, reagowaniem podczas meczu etc., które do tej pory były niemożliwe do wprowadzenia przez stary silnik.

Na jakie zmiany liczycie najbardziej?
Mi najbardziej chyba brakuje możliwości atakowania w formacji A i bronienia w formacji B.

1

@barcanawieki Zmienić straty w zyski.
Dziękujemy za pomoc Panie Javierze.

0

@Joe_Pesci Strzelam koło Pawełka11.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tristan87 Na treningu to nawet Mateja dobrze skakał.

0

@MesQueUnClub_87 Wyjątkowy głos to miał LoL LoL jak prosił o unbana XDDDD
Gimbynieznajo

1

Swoja droga, jezeli Los Colchoneros to tworcy materacy w doslownym tlumaczeniu, to wreszscie przescieradlo zostalo nakryte materacem a nie odwrotnie.

0

@barcelonaLM mecz z Porto będzie wydaje mi sie najbardziej wymagajacy, szczegolnie wydolnosciowo.

0

Real z Chelsea ponoc wskrzeszaja na twitterze, tudziez X'ie akcję "#metoo"

1

@barcelonaLM mordo. Rozjezdzamy ich 4-0 i wracamy do tego komenterza po meczu. :P

1

#niepłakałemporealu

0

@Barca1922 no i Gamer wygral ;)

5

Nie dajcie sie nabrac z tym 1-0.
Oni tak co mecz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@thorin mnie raz zatrzymali i sie wylgalem, ze jade na stacje paliw, bo nie mam zapasowej.

0

@Barca1922 i to jest piekne. Gamer nie idzie na latwizne.
Jak walczyc kiedykolwiek o pas, to tylko z mega bagażem ze soba.

1

@KmN okolo 3-4 nad ranem walka.
Polsat sport.

0

Nooo Robercik.
Zawsze w Ciebie wierzylem xD

1

Rekin jest dzisiaj bezzębny jak ta babcia, ktorej wyleciala szczeka gdy dmuchala w swieczki na 102 urodziny.


0

Parafrazując Dariusza Szpakowskiego z lat 90':
- No i niestety. Kolejna porażka bordowo-granatowych. Barcelońska pilka potrzebuje zmiany. Szerokich reform, szkolenia mlodziezy (...).
Itd, itd. Xd

1

@Kinginiesta ooo Byku. Dzieki.
Oznaczaj mnie przy takich rarytasowych wpisach.
Akurat szukam czegos.

5

@tristan87 przynajmniej atmosfera w kadrze byłaby topowa :)

11

@tristan87 No raczej.
Obrażanie ludzi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. I to widzę, że nie tylko tutaj ;/
Przykry człowiek.

17

@kamyk_23 ojejku, obrażanko i wjazd na intelekt. Cud miód xDD
Napisz coś jeszcze. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?