0

@Jakchcesz i mial horom curke.

3

Na tego Ferrariego powinien wyjsc w koncu ktos kto mu zgasi swiatlo i walka skonczy sie dla niego ciezkim nokautem.
Wtedy nie będzie gadania o zlych sedziach, o tym, ze wygral i ze walka byla rowna xD

A Tańcula z tym wiecznym wstecznym i brakiem charakteru moze co najwyzej sie bic o czarnego Wojaka pod zabka a nie w KSW.

1

@bartas97 mysle ze uczciwie 3/10
Jedna z najslabszych gal

0

@MesQueUnClub96 to po co piszesz xd

0

Fabijanski prawą nogą juz w Choroszczy na dzien dzisiejszy.

I dziekuje za tq wypowiedz.

5

Chryste jaka ta Linkiewicz jest obrzydliwa

2

Real moze nie gra atrakcyjnego futbolu ale za to jest on bardzo nudny.

0

@Kitek1640 zgadza sie.
Nie znasz takiego pucharu? XD

0

Ile macie stron w nieprzeczytanych artykułach? XD
Przyznawać się.

U mnie skromne 366 stron, ponieważ nigdy nie korzystam z tego wynalazku na górnych pasku. Kiedyś odznaczałem jako przeczytane i dlatego tyle.

0

@MesQueUnClub96 a mi się wydaje, że będzie to robił właśnie przez cały sezon, eweentualnie do pierwszej powaznej kontuzji.

2

Oglądam jeszcze raz wczorajszy mecz Carlsena z Firouzją, którego rozwalcował 3-0 xD

Co to jest za grajek. Wszystkie ruchy w zasadzie od ręki.
Ciekawe za ile lat trafi się nam ktoś o takim temperamencie i dokładności w graniu.
Koleś robi super content na streamowaniu i jednocześnie wygrywa wszystko co jest do wygrania.

Abstrahując już od tego, że do części partii podchodzi na wyjebce, pijąc alko i mając imprezę za plecami.
Niektórzy szachiści w ogóle nie piją alkoholu, bo boją się utraty szarych komórek xD

1

@DonAndrzejos myslisz ze Cancelo zagra dzien po przyjsciu do klubu?

0

@michal26 Ferran w takiej dyspozycji jest idealnym gamechangerem.
Taki troche Luuk.

5

@bartoszplucinski Xavi nie zna takiego słowa jak "rotacje".

2

@gumaz całe Cafe Bernabeu.

0

@Sensible przykre to wideo strasznie.

0

Na stronie Realu od początku okienka trwa Prima Aprilis.

1

@partymaker jakby mi @Redakcja zapłaciła to mógłbym nasmarować artykuł na ten temat :P

0

@partymaker zapewne na korzyść Realu xd

4

Na głównej stronie FCBarca.com widnieje 12 artykułów o tytule "Oficjalnie! (...)" xDD

1

Niech Real nie płacze bo zabrali nam sprzed nosa superanckiego Arde Gulera :D

Ponadto, ściągnęli topowego pomocnika, który pogra u nich zapewne z 10 lat.

0

@Kengo I Inigo.

1

No i pięknie.
Wszyscy zarejestrowani, kadra jest genialna.

[POWAŻNIE] Ciekawe jak by to wyglądało z Bartomeu za sterami.
Jak uważacie, kto by przyszedł, kto by odszedł? Jak Bartek by sobie poradził z obecną kondycją Barcy?

2

Nie rozumiem też ruchu z tym Garcią. Na środku zostaje nam Araujo którego lubią kontuzje, Christensen którego lubią kontuzje i Kounde. Inigo nie wiadomo kiedy wróci do grania ani w jakiej jest formie.

Będziemy eksperymentować z Marcosem Alonso, De Jongiem i Roberto na środku?

1

A Real bez nominalnej "9". Ciekawe czy ściągną kogoś rzutem na taśmę.

0

@MesQueUnClub96 stawiam na remis.
Fak, to było już 8 lat temu :OO

0

To najlepsze okienko Barcy od kiedy przyszedł do nas wielki Arda Turan.

0

No i super.
Tylko tak naprawdę po co nam ten Felix? XD
Gdzie on będzie grał?

0

@koksik2700 fajna dupa, znajoma?

2

@Comentateiro obawiam się, że nie z tym trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?