jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz i mial horom curke.
3
Na tego Ferrariego powinien wyjsc w koncu ktos kto mu zgasi swiatlo i walka skonczy sie dla niego ciezkim nokautem.
Wtedy nie będzie gadania o zlych sedziach, o tym, ze wygral i ze walka byla rowna xD
A Tańcula z tym wiecznym wstecznym i brakiem charakteru moze co najwyzej sie bic o czarnego Wojaka pod zabka a nie w KSW.
1
@bartas97 mysle ze uczciwie 3/10
Jedna z najslabszych gal
0
@MesQueUnClub96 to po co piszesz xd
0
Fabijanski prawą nogą juz w Choroszczy na dzien dzisiejszy.
I dziekuje za tq wypowiedz.
5
Chryste jaka ta Linkiewicz jest obrzydliwa
2
Real moze nie gra atrakcyjnego futbolu ale za to jest on bardzo nudny.
0
@Kitek1640 zgadza sie.
Nie znasz takiego pucharu? XD
0
Ile macie stron w nieprzeczytanych artykułach? XD
Przyznawać się.
U mnie skromne 366 stron, ponieważ nigdy nie korzystam z tego wynalazku na górnych pasku. Kiedyś odznaczałem jako przeczytane i dlatego tyle.
0
@MesQueUnClub96 a mi się wydaje, że będzie to robił właśnie przez cały sezon, eweentualnie do pierwszej powaznej kontuzji.
2
Oglądam jeszcze raz wczorajszy mecz Carlsena z Firouzją, którego rozwalcował 3-0 xD
Co to jest za grajek. Wszystkie ruchy w zasadzie od ręki.
Ciekawe za ile lat trafi się nam ktoś o takim temperamencie i dokładności w graniu.
Koleś robi super content na streamowaniu i jednocześnie wygrywa wszystko co jest do wygrania.
Abstrahując już od tego, że do części partii podchodzi na wyjebce, pijąc alko i mając imprezę za plecami.
Niektórzy szachiści w ogóle nie piją alkoholu, bo boją się utraty szarych komórek xD
1
@DonAndrzejos myslisz ze Cancelo zagra dzien po przyjsciu do klubu?
0
@michal26 Ferran w takiej dyspozycji jest idealnym gamechangerem.
Taki troche Luuk.
5
@bartoszplucinski Xavi nie zna takiego słowa jak "rotacje".
2
@gumaz całe Cafe Bernabeu.
0
@Sensible przykre to wideo strasznie.
0
Na stronie Realu od początku okienka trwa Prima Aprilis.
1
@partymaker jakby mi @Redakcja zapłaciła to mógłbym nasmarować artykuł na ten temat :P
0
@partymaker zapewne na korzyść Realu xd
4
Na głównej stronie FCBarca.com widnieje 12 artykułów o tytule "Oficjalnie! (...)" xDD
1
Niech Real nie płacze bo zabrali nam sprzed nosa superanckiego Arde Gulera :D
Ponadto, ściągnęli topowego pomocnika, który pogra u nich zapewne z 10 lat.
0
@Kengo I Inigo.
1
No i pięknie.
Wszyscy zarejestrowani, kadra jest genialna.
[POWAŻNIE] Ciekawe jak by to wyglądało z Bartomeu za sterami.
Jak uważacie, kto by przyszedł, kto by odszedł? Jak Bartek by sobie poradził z obecną kondycją Barcy?
2
Nie rozumiem też ruchu z tym Garcią. Na środku zostaje nam Araujo którego lubią kontuzje, Christensen którego lubią kontuzje i Kounde. Inigo nie wiadomo kiedy wróci do grania ani w jakiej jest formie.
Będziemy eksperymentować z Marcosem Alonso, De Jongiem i Roberto na środku?
1
A Real bez nominalnej "9". Ciekawe czy ściągną kogoś rzutem na taśmę.
0
@MesQueUnClub96 stawiam na remis.
Fak, to było już 8 lat temu :OO
0
To najlepsze okienko Barcy od kiedy przyszedł do nas wielki Arda Turan.
0
No i super.
Tylko tak naprawdę po co nam ten Felix? XD
Gdzie on będzie grał?
0
@koksik2700 fajna dupa, znajoma?
2
@Comentateiro obawiam się, że nie z tym trenerem.