jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo szkoda.
Trudno, poszedł za kasa.
1
@Przemek2323 symbolem rozbrojenia polski jest akurat PO i ich zamykanie jednostek wojskowych.
0
@stepkovski na pewno wieksza od Raphinhi xd
3
Oczywiście, że tak.
Raphinha jedyne co gwarantuje to zepsute nerwy i irytacje.
Jedyna nadzieja w Abde i Yamalu. Może Fati też odpali.
0
@Firestone ale on nie miał przez rok meczu który by to udowodnił.
0
@Firestone i zmień ten awatar xD
Chyba, że ten zielony ptaszek oznacza wystawienie na listę transferowa. Xd
2
Z wczorajszych plusów...
Mega mi się podoba spokoj Gundogana. Takiego grajka nam bylo potrzeba.
Wszystko widzi, dokładność.
Oby tak dalej.
0
@Firestone rozumiem, że już tęsknisz za dembele po tym co przydzbanił dzisiaj ten nieudacznik Raphinha?
5
Raphinha powinien zostać odsunięty na 10 meczy.
Co innego kara za faul od federacji a co innego kara za brak używania mózgu w trakcie meczu.
Co za idiota.
1
Mamy nieco ponad dwa tygodnie na sprzedaż tego brazylijskiego kapcia.
Już wolę, żeby Torres grał.
0
@Odcinkowy wiem. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Nie nadaje się psychicznie do gry w takim klubie.
1
Raphinha nie nadaje się psychicznie do gry w klubie o tej renomie.
Powinien kiwać średniaków w Ligęę
1
@BulaKG dokladnie.
2
Nie zeby coś, ale Dembele by się nie dał sprowokować jak ten nieudacznik Raphinha.
0
@Katalończyk 99 jasne że tak. Pewnie, pewnie, zobaczymy no, czas pokaże, czas pokaże
2
Neymar i jego ojciec to ludzie honorowi z zasadami.
Nie pójdą za pieniędzmi do Al-Kebabi.
Na pewno wybiorą Barcelone. Tak będzie.
0
@koziar czyli prawda jest, że kozacy na ringu kończą się wraz z pierwszym nokautem.
1
@darksider strzelałem w wybór autora.
Nie istnieje idealny system i zawsze komuś bedzie gorzej.
Problem jest taki, że Polska polityka jest sepsuta od szpiku kosci. Dopóki politycy będą obstawiali w spółkach skarbu państwa rodziny i znajomych to nic się nie zmieni.
Chyba nie wmówisz mi, że nie dałbyś mamy, taty, brata na prezesa spółki? Ludzie przez 4 lata będą Was obrażać, ale Wy zarobicie tyle, że do końca życia będziecie mieli wywalone jaja na cały świat.
Tak to działa niestety.
Polityka to robienie pieniędzy obecnie a nie działanie dla idei i ludzi.
0
@Barca1922 Zobaczymy co sezon pokaze.
Mam nadzieje, ze oba zespoly sie utrzymaja, bo derby Łodzi musza byc wpisane w standardy ekstraklasy.
Na mistrzostwo raczej zaden z tych klubow przez najlblizsze lata nie ma szans, ale może uda się otrzec chociaż o Puchar konferencji.
Czas pokaże.
Dzięki temu 1-0 przynajmniej ciekawie się oglądało ten mecz do samego końca.
7
@Tasde nigdy? Jestes pewien, ze nigdy nie istnial kraj oparty o monarchie, ktory byl stabilny i ludziom zylo sie dobrze?
Bardzo dalece wyciagnieta teza.
0
@Barca1922 oba zespoly miale dobre momenty.
Jezeli ŁKS bylby lepszy, skuteczniejszy to by wygral.
Wkurza mnie w Widzewie granie na 1-0.
Identycznie bylo z Pogonia i Jagiellonia. Z tym, ze dostali w dupe ostatecznie 2-1
4
@darksider strzelam w slepo, ze socjaldemokratyzm albo skrajne centrum jak Car Pałysiewicz :P
22
@Tasde ale glupie gadanie.
To znaczy to co napisales jest prawda w kontekscie Chile.
Ale rownie dobrze moge napisac, ze jeszcze bardziej liberalna jest Szwajcaria czy Singapur.
Nie chcialbys tam mieszkac? Xd
Wole Konfederacje od powrotu tych lajdakow z PO czy utrzymania wladzy przez PiS.
Wybor jest banalnie prosty. Przynajmniej dla mnie.
1
@VamosRakieta kto to? XD
4
Jak strona padla, to myslalem juz, ze Neymar przyszedl.
Szkoda. :P
0
@Barca1922 Widzewowi tez dzisiaj wystarczylo 1-0 :P
0
@takisobiektos wydaje mi sie, ze tryplet z tamtejsza Barca zdobylby kazdy solidny trener.
Neymar, Messi i Suarez w najwiekszym sztosie.
Genialny Iniesta. Swietny Busquets. Rakitic bedacy idealnym uzupelnieniem srodka.
Obrona tez konkret.
To nie moglo sie nie udac.
Z tym przehypowanym trenerem to dosc odwazna teza.
3
@Barca1922 bardzo boli?
0
@Barca1922 to bylo o LKSie ;)
2
@Firestone kapitan wizerunkowy.
Krol Anglii. Musi byc ale nie wiadomo do konca po co.