jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker nie pisz pierożyn bo kucharek przyjdzie :P
1
@KamQiX Myślę, że wyrok na niego zapadł już dawno :P
0
@tristan87 Przepraszam
4
@KamQiX Seryjny samobójca go dopadł.
Przecież to było oczywiste, że gościu zginie "przypadkiem".
0
@kondzix2115 do takich rzeczy bardzo Ci polecam użyć chatGPT.
Serio :)
1
@Popitek12 Warto na kogokolwiek poza PISem, PO, Koalicją i ZLEWem.
0
@tristan87 ooo brak wyświetleń.
Takie materiały sa najlepsze. (bez ironii).
Oglądam.
4
@tbas Zebrane i oddane.
Rodzina będzie głosować.
Poza żoną. Ale jak doskonale wiemy - żona nie rodzina. xdd
11
Dorzuce jeszcze jedną ciekawostkę odnośnie Rammstein, a nuż kogoś zainteresuje.
Tym razem o utworze Rosenrot, a raczej teledysku.
„Rosenrot” to piosenka o dziewczynie, która namawia księdza, by zaatakował jej rodziców. Chociaż koncepcja jest z pewnością intensywna, członkowie Rammstein nie byli zadowoleni z piosenki/tekstu i chcieli dodać "coś od siebie" do teledysku.
W trakcie teledysku członkowie zespołu dokonują samobiczowania.
Sceny biczowania zrealizowane są... bez jakichkolwiek efektów specjalnych czy charakteryzacji. Biczowanie i rany są autentyczne.
Zoran Bihac, który wyreżyserował teledysk opisał to następująco:
„Chcieliśmy zatrudnić faceta od efektów specjalnych, który miał nam to zrobić, natomiast chłopaki wzięli mnie na bok i powiedzieli: „Słuchaj, napijemy się wódki i zrobimy to sami”. Krew i rany widoczne w teledysku są prawdziwe. Wszyscy poszli do namiotu, który mieliśmy udostępniony na sesję, wypili litr wódki, a potem po prostu się za to zabrali. I tyle. Tak to właśnie sobie wymyślili. Nawet teraz, po tym całym czasie jak o tym myślę... jest to absolutnie niesamowite."
Sceny biczowania rozpoczynają się przy refrenie od 1:30 gdyby ktoś nie chciał słuchać całego :)
@JimMorrisonFCB @kuz @MadafakinGuy @barcadreed @Colon @Coutinho007 @Chada
0
@Chada Mi się najbardziej podobał moment jak przed wejściem Rammstein na scenę Polacy zaczęli śpiewać Pszczółkę Maję i zaczęli im wtórować Niemcy xD
Polacy po polsku, Niemcy po niemiecku. Mega klimat :D
0
Anita nie weszla do finalu, bo jako jedyna rzucala Kołodziejczakiem.
0
Ale by sie poszlo na taki koncert Rammstein jeszcze raz. :(
Te zawaly serca od pirorechniki wybuchajacej znienacka.
Cos niebywalego.
1
@MesQueUnClub96 nie przeszkadza mi odkąd go tu nie ma i nie trzeba czytać jego truizmów. xD
Na Twitterku przynajmniej się nie wymądrza - zastanawiające czemu XD
Po prostu jestem ciekaw czy to opłacalne finansowo.
0
Ciekawe ile CopyPaste ma miesięcznie z twittera za przeklejanie informacji dotyczących Barcelony z innych źródeł.
2
@MesQueUnClub96 W piwnicy jest sporo takich dni.
0
@koksik2700 Wiadomo, sondaże są typowo pod to, żeby budować wyniki wyborów i podsycać nastroje.
1
@tomek8756 żona znajomego miała zniżki w zasadzie wszędzie. Tylko to było z 5 lat temu. Nie wiem jak jest teraz.
3
@John_Doe zależy kto o kim i dlaczego
0
Joao Cancelo będzie gamechangerem w Barcelonie.
Nasza gra od buta zacznie się pięknie układać.
Jeśli myślisz inaczej to uja wisz w butach spisz :P
7
@marcin62 na fejk najbardziej wskazuje zachowanie tej blond policjantki.
Nikt normalny sie tak nie zachowuje.
Zawrocila sie jak przedszkolak przy zabawie w chowanego
0
@MesQueUnClub_87 no ale to raczej nieaktualne xd
3
"Transfer Coutinho kwestią godzin."
Tesknicie za tymi tytulami gazet Sport i Mundo Deportivo?
Mi az łza po nogawce cieknie.
0
@kondzix2115 intercyza zawsze jest git.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BulaKG Bez kitu!
Oglądałem to na kinie polowym.
To jest tak zryty film... W sensie, ciekawie się go oglądało, ale ta forma absurdów jest wręcz niespotykana.
1
@Colon Wszystko co związane z tym dzbanem jest żenujące.
Wrócił teraz piękny cały na biało zbawić Polskę przez PiSem.
Szkoda, że naród to łyka. Zapominalscy ludzie są, strasznie.
2
@paweldunajecfcb wreszcie Puchar Konferencji tam zagości. :P
13
Nie gadajcie, że tak Wam gorąco w tych piwnicach.
5
@Colon Für Deutschland xD
17
@GeneralXavi do drugiego kubła baliśmy się zajrzeć, bo ktoś krzyczał po niemiecku.
Więc w sumie by się zgadzało.