jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To ładna łączona transmisja. Jedna akcja Lecha a reszte czasu lecą te dziady na biało.
Jakbym chciał oglądać tylko Legie to bym sobie ich transmisje włączył xD
TVP w formie.
4
Myślę, że Real ruszy wszystkimi siłami po Klebaniuka.
1
Koeman by z obecnym składem spokojnie wygrał Ligę Europy.
2
Dobrze, że Messi nie przyszedł, bo patrzac po tym jak gra Yamal to i tak by na ławie siedzial.
0
@Janek_7 ja na łokciach o które opieram twarz ze zdziwienia jak można grać takie gowno. XD
0
Spoko.
Mecz o pietruchę, gramy rezerwami a Tottenham garniturowym składem.
A nie, czekaj
0
@Kitek1640 wywołujesz wilka z lasu.
4
Bar... cel? Ona.
0
@Antajbandaj ale ruski w 41 dobrze broniły.
2
Romeu > chaty z gówna > Busquets
Tak to wygląda xd
0
Roberto to taki kapitan na pokaz.
Jak król w Anglii albo rosyjski generał zasypany orderami.
7
@fcbarcafan19 nikt nie pała taką nienawiścią jak ci co ją kazdemu zarzucają xD
Zenada.
0
@KmN czemu nie?
0
@KrwawiaceoczyVEB wlasnie nasza redakcja chyba spi.
0
@KmN kup sobie dekoder na aliexpress a następnie co pol roku kod do jego dekodowania za 20 zł.
Wystarczy najprostsza antena i masz wszystkie kanały świata.
Dekoder kosztuje około 500 pln ale to jednorazowy wydatek.
0
@Destroyer_of_Worlds Christensen nie zagra.
1
@MesQueUnClub96 to powinien być główny temat dzisiaj a nie potencjalny powrót jakiegos placka. :p
0
Prezentacja zespołu to się odbywa dzisiaj w ogóle?
Redakcja chyba chrapie.
0
To jaki wynik dzisiaj z Tottenhamem?
0
Czy Moderacja przewiduje jakies eventy na czesc powrotu Neymara? Na przyklad masową amnestie?
0
@szymon0107 chyba nie :/ ja nie moge nic znalezc
0
@Nazio_87 papiezowa godzina nie jest tu dzielem przypadku.
0
Gdzie jutro bedzie mozna obejrzec meczyk Barcelonki oraz prezentacje naszego Zakonu Szpitalników?
9
@FCB_dimiC branie wszystkiego na powaznie na La Rambli rowniez xd
0
@MadafakinGuy wole kaszanke z patelni z keczupem. :D
8
Tylko wyborcy PO moga chciec powrotu Neymara.
To zazwyczaj oni maja problem z pamiecia do tego co odstawialo sie w przeszlosci :P
0
Gdzie ogladacie gale z Tomkiem Hajta?
0
@Mns21 a istnieje jeszcze cos takiego jak transfer request w premier league?
0
Wczoraj po rodzinnym obiedzie poszlismy na spacer i podeszla do nas starsza Ukrainka, mowiac ze jest z Ukrainy i prosi o 5 zl.
Wywiazala sie dluga dyskusja z ktorej nic interesujacego nie wynikalo i kuzynka ostatecznie dala jej te 5 zl.
Jakie macie podejscie do dawania ludziom pieniedzy na ulicy?
Byl kiedys w łódzkiej gazecie wywiad z "eleganckim" żebrajacym, ktory otwarcie proszac o dorzucenie sie do flaszki zgarnial srednio 3 stówy dziennie.
Ja wspieram potrzebujacych poprzez akcje charytatywne, kiedys je nawet organizowalem. Na ulicy jednakze pieniedzy nie daje.
Chyba, że muzykom na Piotrkowskiej :P
1
Zaraz Dembele z Sissoko wroca szybciej niz Alemany jak sie okaze, ze nie dostana ani grosza z tej klauzuli xD