3

To ładna łączona transmisja. Jedna akcja Lecha a reszte czasu lecą te dziady na biało.
Jakbym chciał oglądać tylko Legie to bym sobie ich transmisje włączył xD

TVP w formie.

4

Myślę, że Real ruszy wszystkimi siłami po Klebaniuka.

1

Koeman by z obecnym składem spokojnie wygrał Ligę Europy.

2

Dobrze, że Messi nie przyszedł, bo patrzac po tym jak gra Yamal to i tak by na ławie siedzial.

0

@Janek_7 ja na łokciach o które opieram twarz ze zdziwienia jak można grać takie gowno. XD

0

Spoko.
Mecz o pietruchę, gramy rezerwami a Tottenham garniturowym składem.

A nie, czekaj

0

@Kitek1640 wywołujesz wilka z lasu.

4

Bar... cel? Ona.

0

@Antajbandaj ale ruski w 41 dobrze broniły.

2

Romeu > chaty z gówna > Busquets

Tak to wygląda xd

0

Roberto to taki kapitan na pokaz.
Jak król w Anglii albo rosyjski generał zasypany orderami.

7

@fcbarcafan19 nikt nie pała taką nienawiścią jak ci co ją kazdemu zarzucają xD
Zenada.

0

@KmN czemu nie?

0

@KrwawiaceoczyVEB wlasnie nasza redakcja chyba spi.

0

@KmN kup sobie dekoder na aliexpress a następnie co pol roku kod do jego dekodowania za 20 zł.
Wystarczy najprostsza antena i masz wszystkie kanały świata.

Dekoder kosztuje około 500 pln ale to jednorazowy wydatek.

0

@Destroyer_of_Worlds Christensen nie zagra.

1

@MesQueUnClub96 to powinien być główny temat dzisiaj a nie potencjalny powrót jakiegos placka. :p

0

Prezentacja zespołu to się odbywa dzisiaj w ogóle?
Redakcja chyba chrapie.

0

To jaki wynik dzisiaj z Tottenhamem?

0

Czy Moderacja przewiduje jakies eventy na czesc powrotu Neymara? Na przyklad masową amnestie?

0

@szymon0107 chyba nie :/ ja nie moge nic znalezc

0

@Nazio_87 papiezowa godzina nie jest tu dzielem przypadku.

0

Gdzie jutro bedzie mozna obejrzec meczyk Barcelonki oraz prezentacje naszego Zakonu Szpitalników?

9

@FCB_dimiC branie wszystkiego na powaznie na La Rambli rowniez xd

0

@MadafakinGuy wole kaszanke z patelni z keczupem. :D

8

Tylko wyborcy PO moga chciec powrotu Neymara.

To zazwyczaj oni maja problem z pamiecia do tego co odstawialo sie w przeszlosci :P

0

Gdzie ogladacie gale z Tomkiem Hajta?

0

@Mns21 a istnieje jeszcze cos takiego jak transfer request w premier league?

0

Wczoraj po rodzinnym obiedzie poszlismy na spacer i podeszla do nas starsza Ukrainka, mowiac ze jest z Ukrainy i prosi o 5 zl.
Wywiazala sie dluga dyskusja z ktorej nic interesujacego nie wynikalo i kuzynka ostatecznie dala jej te 5 zl.

Jakie macie podejscie do dawania ludziom pieniedzy na ulicy?
Byl kiedys w łódzkiej gazecie wywiad z "eleganckim" żebrajacym, ktory otwarcie proszac o dorzucenie sie do flaszki zgarnial srednio 3 stówy dziennie.

Ja wspieram potrzebujacych poprzez akcje charytatywne, kiedys je nawet organizowalem. Na ulicy jednakze pieniedzy nie daje.
Chyba, że muzykom na Piotrkowskiej :P

1

Zaraz Dembele z Sissoko wroca szybciej niz Alemany jak sie okaze, ze nie dostana ani grosza z tej klauzuli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?