0

@prokofiew to mega skomplikowane.
Ale w skrocie, dla co 40 komorki potrzebuje aby miala identyczna wartosc jak ta nad nią.
A wierszy mam prawie 6 tysiecy :/

0

Czy Puchar Gampera wraz z prezentacja bedzie transmitowany ponownie w polskiej telewizji jak to mialo miejsce rok temu?

Fajnie byloby zobaczyc Oriola Romeu, ktory jest naszym najwiekszym transferem tego lata.
Gundogan wszak przyszedl jako free agent.

0

@lucca87 inaczej, czy da się ikonką dolara zablokować adresy w kilku komórkach na raz? To mi rozwiąże problem xd

0

Znawcy Excela tu są może?

Potrzebuję szybkiej formuły albo funkcji, która polega na tym, że dana komórka jest o takiej samej wartości jak komórka będąca nad nią. Muszą to zastosować w mniej więcej co dwudziestym wierszu dla wybranych, wyszukanych pozycji.

Da się coś takiego zrobić?

6

I pieknie. W swoim prime byl najlepszym LO na swiecie. Zaraz obok Marcelo.

0

@partymaker co? O co chodzi xD

3

Wer wartet mit Besonnenheit....

Caly czas siedzi w glowie...

@MadafakinGuy @barcadreed

1

Wiemy ze Laporta lubi sciagac wielkie nazwiska.
Jak by nie patrzec, nazwisko Dembele jest dosyc mocnym nazwiskiem na arenie pilkarskiej.
Ciekawe czym prezydent nam zapcha mordy.
Uruchomi 8 dzwigni i sciagnie Bernardo? Xd

0

@Bobo25 Xavi powiedzial Dembele, zeby pamietal o Neymarze :P

2

Cytując Kilera:
"Niech Pan nie zapomina o emerytach!!"

0

@barcadreed Ja byłem rok temu w Warszawie. Zabrakło trochę Heirate Mich i Pussy.
Niemniej, fenomenalna setlista.
Genialne Ohne Dich, Angst i Giftig. Mam nadzieję, że zagoszczą te kawałki na stałe.

3

@barcadreed Tak jest. Byłem.
Niesamowite show. Czekam na kolejne :)

0

@MadafakinGuy Byłem! :D
Przezajebisty koncert :)

i ten okrzyk Tilla "Kuuuuu**waaaaaa POLAAAND!!!!" :D

11

Wróciłem własnie z koncertu Rammstein w Chorzowie.
Najlepszy koncert na jakim byłem w życiu.
Każdy powinien raz w życiu to przeżyć. Nawet jeżeli nie podoba się Wam muzyka, to cała otoczka, płomienie, ogień, fajerwerki, pirotechnika, oświetlenie... niesamowity jest ten spektakl.

Mam nadzieję, że nie zamierzają się zawijać ze sceny muzycznej i za rok również się zobaczymy :)

@kuz @Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007

3

Alexis za darmo to nie jest zla opcja.

0

Ciekawe kim Laporta zastąpi Dembele.
To polityk i lubi ociekać gwiazdkami. Więc może pojawiłoby się konkretne nazwisko. Kwestia kolejnych 5 dźwigni finansowych xD

1

Kibice Widzewa głośniejsi xdd

1

@ini_barca to cale szczescie, bo juz mialem pisac, ze to tylko mecz sparingowy o zlota pietruszke :P

1

@Gaz co Ci da dokładnie sprzedaz De Jonga?
Poza dziura w srodku pola.?
Bo chyba nie myslisz, ze to jest remedium na nasze finanse? XD

0

@FCBparasiempre o moj Boze... Ty biedaku!

15

Brakowalo mi znawcow futbolu na La Rambli. Ten kunszt taktyczny, merytoryka, zaznajomienie ze specyfika meczow towarzyskich... tego wszystkiego tu nie znajdziecie.
Ale przynajmniej można sie pousmiechac przy niektorych wypowiedziach. :P

0

@KrwawiaceoczyVEB pewnie Xavi mu tak kazal.

0

@Gwyn ja od dwoch lat place ta sama cene.
110 za combo.

2

Jechane jest z Jankesami.
Bardzo dobrze, naucza sie pokory.

2

@ro3ak mojego na szczęście to ominęło.
Natomiast siostra miała dramat z tym. Pomógł jej... odkurzacz. Jak dzialal w tle, to w moment się uspokajała. Polecam spróbować. :)

3

@zodiak_10 ooo, Tomasz Hajto się chowa pod stołem

3

Tak, tak.
Zwyczajnie, Barca się zesrała przed pierwszymi sparingami.

3



A już za 9 dni w Chorzowie...
Nie mogę się doczekać :D oglądajcie do końca.

@kuz @Coutinho007 @Colon @JimMorrisonFCB @bartekvisca

1

@Encore i pięknie :) kolejny jełop obok Tyburskich. Mam nadzieje, że Wrzosek go wyjaśni podobnie jak Parke czy Wampir.

0

Mi do szczęścia wystarczyło zwycięstwo Pasternaka oraz to, że żaden z tych jełopowatych bliźniaków Tyburskich nie wygrał.
Lekcje pokory nadal potrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?