0

Powinien powstać jakiś dokument pod tytułem "jak doprowadzono Barcelone do finansowego upadku"
Miałoby to giga branie.
Sam nie do końca rozumiem jak do tego doszło.
Argument "Bartomeu debil" albo "wysokie pensje" jest bardzo lakoniczny.

0

Bartomeu i Rosell powinni wisieć za to co się stało z tym klubem xD
Przeciez to jest tak zenujace...
Nawet Kucharczyka nie bylibyśmy w stanie zarejestrować jeżeli w ogóle chciałby tutaj przyjść...

0

Real już złożył ofertę za Roque? Czy dopiero jutro wbijają?

0

@bartekvisca czy ja wiem... najmniej płaciłem na Ozzyego Osbourna za Golden Circle wychodziło bodaj 250 zł xd bylem pod samymi bramkami.

0

@ToWinaSedziego najczęściej są od piątku do niedzieli w przedziale 4-7 rano.
Na pewno coś znajdziesz:)

1

Jak ten Arda jest takim kozakiem, to niech rzuci butem w stronę sędziego....

1

@ToWinaSedziego plyta 330 pln.
Trybuny od 240 bodaj.

0

@bartekvisca gratulacje!

0

@bartekvisca swoja droga - jedziesz na Rammstein? :D
Ja 31 lipca się melduje.
Super, że ta sprawa z babą z Litwy została zamknięta ;3

1

@bartekvisca dla mnie świetny.
Przełęcz Ocalonych....
Filmy wojenne to też szerokie ramy... można podciągnąć pod to Wołyń który w mojej ocenie jest najlepszym polskim filmem w XXI wieku.

4

@bartekvisca najlepszy film wojenny to Bekarty Wojny :D
Tarantino mistrz.

2

@pt9 spoko nawet. Ale do Dunkierki nie ma podjazdu.

9

@Ronin47 tylko blokowałby potencjal Sergiego Roberto. Dobrze że nie przyszedł.

0

Skoro Guler nie przeszedł to na kogo jeszcze czekamy w tym okienku gigantem La Ligi Oriolem Romeu?

0

@The Game 10 e tam. Czwórkę wsadzili Realowi:)

0

@MESSIah16 Odeegard, Halilovic, Sanabria, Kubo.

0

Gülerowi polecą güle z nosa jak prześcieradła dostaną baty od Barcy 5-0 w najbliższym sezonie. :D

0

Szkoda tego Gulera na maksa...
Mielibysmy grajka na lata.

0

@VegetaPolska no z takim podejsciem to nawet chlopa nie znajdziesz :P

0

@Emhyr wypozycza go pewnie do jakiegos Villarrealu czy Rayo i wroci po odejsciu Krossa i Luki.

1

@VegetaPolska w zyciu nie myslalem, zeby przegladac La Ramble z calego dnia.
Wez sie napij piwa, idz z kolezanka na drinka.
Wyluzuj z tym internetem

0

Spokojnie La Ramblo.
Guler i tak skonczy jak Camavinga na lewej obronie Xdd

0

@kuz takie prawo gawiedzi.
Leci jak dym z wiatrem. XD

3

Wszyscy macie racje.
Amen.

- Po prostu wszystkie najwieksze talenty Turcji to koty w worku.
- W Barcelonie by rozkwitl, w Realu bedzie scierał dupą kurz z krzesełek.
- Politycznie remis miedzy Laportą a Perezem poniekad kazdy tu wygrywa z czego czytam.


La Rambla pokazuje jak pelnym paradoksow jest swiat pilki noznej xD

2

Fabrizio jest górą a Gerard dolem.
Jakby to Tiger powiedzial.

0

@Kinginiesta wąż ;3

0

@ChampionLW a co zrobil? XD

0

Jaki jest najnowszy update? Guler wg mediow wybral nas czy w koncu Real?
Czy w dalszym ciagu jest - jeden rabin powie taki, drugi rabin powie nie?

4

@urbipl mam nadzieję, że się zmarło dla jego.

0

@Survier no ale jakim kosztem :P
Przeciez umowmy sie ale Romeu jest... cienki? Nie wiem nawet jakich słów tu uzyc, bo bierzemy piłkarza, którego nawet Rayo by nie chciało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?