jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hejo, pytanie dla osób z woj. Łódzkiego.
Jakie kąpieliska polecacie? Zeby była plaza, jakiś bar, toalety.
Miejsce dla rodziny z półtora rocznym dzieckiem.
2
Ale zajebista jest ta sytuacja z Mbappe.
Gra sobie z szejkami po profesorsku.
Zawarł pewnie lojalkę z Realem, że przyjdzie za rok beż kasy dla PSG.
Khelaiffi sie wkurwia bo nic na tym nie zarobi i dodatkowo przez rok będzie miał małego sabotazyste na pokładzie xD
8
@Deviler jest taki jeden co stoi na straży męskiego dziewictwa
1
@macio_944 zdecydowanie bardziej polecam Pragę.
1
@Albatros Ci co sprzedaja nie są odklejeni.
To cwaniaki którzy zarabiają na cudzej głupocie i potrzebie.
2
@szkutnik91 mało tego!
Podobno ma starego iPhone 6 z pęknięta szybką xdddd
0
@Antajbandaj wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.
3
A zobaczycie, że Dest odpali z formą na tournee i będzie naszym nominalnym prawym obrońca.
Życzę mu tego z całego serducha :D
0
Ciekawe czy Romeu pali fajki.
Moze wypali tak samo jak Mathieu :D
31
@Medium no nie przetłumaczysz głupkom :)
dla niektorych jedynym zwierciadłem prawdy jest TVN a dla innych TVP.
Nie ma nic pomiędzy xD
Smutne to społeczeństwo.
1
@BordowyPtak Gdyby nie Ronaldinho nie byłoby La Rambli xD
od groma kibiców Barca zyskała dzieki niemu.
0
@KrystianR ja mam i5 i jestem mega zadowolony.
3
Pozyskaja go w tym roku a przyjdzie za dwa lata xD
Nowa taktyka. Wyprzedzamy epoke
0
Panie Januuszuu nieeeeeeee....
1
@KlonaZepan Zajrzyj w głębię naszego składu to zobaczysz, że Lo Celso byłby tutaj bardzo mile widziany xd
6
Cancelo to marzenie. Lo Celso to mokry sen.
Oriol Romeu to rzeczywistość. xd
2
@Untouchable Afellaya to akurat mega szkoda.
Kontuzja go zniszczyła, zapowiadał się na kozaka.
1
A moze Samper wroci. Mial byc talentem na miare Busquetsa :P
Gorszy od Oriola nie bedzie :P
0
Gdyby ogarnal głowę i dostał giga mentalu to czemu nie.
5
@barcelonaLM Engel to taki Wałęsa polskiej piłki.
Jego kadencja była fatalna a teraz dupcy jaki to mądry i czego by nie zrobil xD
0
@Gracek10 pol składu będzie w szpitalu niebawem xd
1
@Graves civilization
1
Panie Januuuszuu nieeeeeeee.......
1
Material Cwiakaly o Roque. Wreszcie moge miec jakies zdanie na ten temat xD
13
@Khajio Uzębienie a la Freddie Mercury
1
@Nazio_87 dogOrywa do tej pory myślę
0
@Nazio_87 No dzięki niemu Messi stał się dojrzalszym zawodnikiem.
0
@Esteban_ tam nie utrzymałby się nawet Guardiola gdyby w pierwszym sezonie nie zgarnął LM xD
1
Czy ten Roque jest faktycznie takim kotem, że jego transfer jest porównywany do przyjścia Ronaldinho czy Neymara? xd
Żeby nie wyszło jak z innym Brazylijczykiem którego nazwisko zaczynało się na "D" a kończyło na "S".
3
@Konradosss za pol kilo bobu :P