0

Hejo, pytanie dla osób z woj. Łódzkiego.
Jakie kąpieliska polecacie? Zeby była plaza, jakiś bar, toalety.
Miejsce dla rodziny z półtora rocznym dzieckiem.

2

Ale zajebista jest ta sytuacja z Mbappe.
Gra sobie z szejkami po profesorsku.
Zawarł pewnie lojalkę z Realem, że przyjdzie za rok beż kasy dla PSG.
Khelaiffi sie wkurwia bo nic na tym nie zarobi i dodatkowo przez rok będzie miał małego sabotazyste na pokładzie xD

8

@Deviler jest taki jeden co stoi na straży męskiego dziewictwa

1

@macio_944 zdecydowanie bardziej polecam Pragę.

1

@Albatros Ci co sprzedaja nie są odklejeni.
To cwaniaki którzy zarabiają na cudzej głupocie i potrzebie.

2

@szkutnik91 mało tego!
Podobno ma starego iPhone 6 z pęknięta szybką xdddd

0

@Antajbandaj wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.

3

A zobaczycie, że Dest odpali z formą na tournee i będzie naszym nominalnym prawym obrońca.
Życzę mu tego z całego serducha :D

0

Ciekawe czy Romeu pali fajki.

Moze wypali tak samo jak Mathieu :D

31

@Medium no nie przetłumaczysz głupkom :)
dla niektorych jedynym zwierciadłem prawdy jest TVN a dla innych TVP.

Nie ma nic pomiędzy xD
Smutne to społeczeństwo.

1

@BordowyPtak Gdyby nie Ronaldinho nie byłoby La Rambli xD
od groma kibiców Barca zyskała dzieki niemu.

0

@KrystianR ja mam i5 i jestem mega zadowolony.

3

Pozyskaja go w tym roku a przyjdzie za dwa lata xD

Nowa taktyka. Wyprzedzamy epoke

0

Panie Januuszuu nieeeeeeee....

1

@KlonaZepan Zajrzyj w głębię naszego składu to zobaczysz, że Lo Celso byłby tutaj bardzo mile widziany xd

6

Cancelo to marzenie. Lo Celso to mokry sen.

Oriol Romeu to rzeczywistość. xd

2

@Untouchable Afellaya to akurat mega szkoda.
Kontuzja go zniszczyła, zapowiadał się na kozaka.

1

A moze Samper wroci. Mial byc talentem na miare Busquetsa :P
Gorszy od Oriola nie bedzie :P

0

Gdyby ogarnal głowę i dostał giga mentalu to czemu nie.

5

@barcelonaLM Engel to taki Wałęsa polskiej piłki.
Jego kadencja była fatalna a teraz dupcy jaki to mądry i czego by nie zrobil xD

0

@Gracek10 pol składu będzie w szpitalu niebawem xd

1

@Graves civilization

1

Panie Januuuszuu nieeeeeeee.......

1



Material Cwiakaly o Roque. Wreszcie moge miec jakies zdanie na ten temat xD

13

@Khajio Uzębienie a la Freddie Mercury

1

@Nazio_87 dogOrywa do tej pory myślę

0

@Nazio_87 No dzięki niemu Messi stał się dojrzalszym zawodnikiem.

0

@Esteban_ tam nie utrzymałby się nawet Guardiola gdyby w pierwszym sezonie nie zgarnął LM xD

1

Czy ten Roque jest faktycznie takim kotem, że jego transfer jest porównywany do przyjścia Ronaldinho czy Neymara? xd
Żeby nie wyszło jak z innym Brazylijczykiem którego nazwisko zaczynało się na "D" a kończyło na "S".

3

@Konradosss za pol kilo bobu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?