1

@wasacz mocne xd

1

@tomek8756 obie te frakcje to banda hipokrytow i oszustow xd
A ich wyborcy sa chyba zapominalscy, albo nie potrafia wyciagac wnioskow.

12

@Ls0811 troche smierdzi zenada to.
Wolnosc slowa to wolnosc slowa.

6

Mode dlaczego usunales moj wpis z filmikiem odnosnie hipokryzji PO? Xd

0

@dniel tak jest

1

Mam nadzieje, ze Pudzian zgwalci analnie cukinią w ringu tego bajkopisarza Szpilke.
Niech Ajruj sie wezmie za handel.
Oby nie skór.

0

@RomanHoffer i wygral lepszy :) i to zdecydowanie.
Mega chlodna glowa lodzianina.

0

@RomanHoffer Romanowski ma to do siebie, ze zawsse daje super walki. Jakkolwiek by sie nie konczyly.
Nie jestem super fanem, ale szanuje goscia mocno.

1

ŁKSie, ŁKSie, czy Ci dobrze w tym sedesie...?
Ale sie dzieje w Lodzi dzisiaj :P

5

@Ptasior bo to klub bez tradycji zbudowany na petrodolarach.
Ich fanow mozna kupic za paczke fajek.

3

@Medium tak i placic za Bolta

4



Drodzy Panstwo oto widowisko pirotechniczne na koncertach Rammstein.
Ogladajcie do konca tego shorta :)

2

@Martwy najbardziej nie moge doczekac sie tego :D


Oraz miotaczy z Mein Teil i smazenia w garze klawiszowca. XD

0

@Moderacja kiedy aplikacja fcbarca.com wroci do łask?

3

@Martwy taaak. Jade. Rok temu tez bylem. Chcialem mega dostac bilety na Feuerzone pod scena ale musze zadowolic sie plyta.
To i tak lepsze niz trybuna jak ostatnio.
Bilety sie pojawiaja codziennie 4-5 rano na moment.
Moze Ci sie uda :)

0

@MarioVeB! Wez Mario. Nawet ja zalapalem xd

3

@Klejnot_Nilu haha xDD
Nie gadaj. Maja kilka fajnych i mocnych kawalkow. Tonacja, Transfuzja...
Ale potem sie mega zkasztanili... Angela jeszcze byla calkiem calkiem i Deszczowa Piosenka

2

@Martwy czemu 3 kropki? :D
Jedziesz na Rammstein w lipcu?

5

Sa tu fani mocnego grania?

1. KoRn czy Slipknot?
2. Rammstein czy Metallica?
3. Limp Bizkit czy Linkin Park?
4. Ozzy Osbourne czy Black Sabbath?
5. Luxtorpeda czy Coma?
6. Marilyn Manson czy Alice in Chains?
7. Steve Vai czy Joe Satriani?

@kuz @JimMorrisonFCB @Colon @Coutinho007

2

@Czajka90 Cugowski to chyba najlepszy meski wokal w historii polski, w tym gatunku muzycznym.

1

Dodzie ma oczy kobry xD
Nie wiedzialem

0

Podobno TVP ma zamiar dać czas antenowy na wypowiedzenie swoich pogladow i opinii wszystkim pieciu uczestnikom niedzielnej manifestacji.

0

@DonMatteo901 Gwiazdowski zawsze z RiGCZem.

0

Wam tez na aplikacji YT na telefonie scrolluje tylko z 7/8 filmow i nic wiecej sie nie laduje?
Jakas awaria chyba jest

0

Skonczylem ogladac Sukcesje.
Alez zajebisty serial! Tyle zwrotow akcji i genialna gra aktorska.
Polecam kazdemu kto nie widzial.

Polecicie cos kolejnego? Moze byc kryminal, thriller, dreszczowiec.

1

Bylo moze gdzieś pisane jakie mozliwosci finansowe daje nam zwolnienie budzetu placowego przez Albe i Busquetsa?

1

@Medium ja zrobilem zakupy w super browarku ze Zwolenia jak przy okazji przejezdzalem.
Goraco polecam:)

1

@Sulimo ja ostatnio odświeżyłem sobie z nim Transcedencje. Mega ryje banie :D

27

On nawet w gratisie byłby za drogi.

0

Ciekawe jaka petarda transferowa zamierza odpowiedzieć Laporta na Bellinghama. Messiego nie liczę, bo z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości w jego powrót.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?