jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov a widzisz tu Cię mam. Jestem na detoksie od wielkanocy ;)
1
@Emhyr i tak będzie grał. Przy naszych ekspertach medycznych za chwile PO albo ŚO się połamie.
0
Isco i James Rodriguez chyba sa bez klubu. Czemu nie? :D
Ben Arfa również - nawet był kiedyś przymierzany do Barcy.
Za darmo to i sól słodka.
1
@Deviler Generalnie to Grzegorz Piechna.
5
@kuz oczywiście, że tak.
Z pocałowaniem ręki w dupę.
0
@jeyx77x nie ma nikogo. Jeżeli odejdzie to będzie dramat.
2
@regatta52 I to wszystko z jednego meczu.
Dla mnie jest kozakiem. Powinien być nominalnym prawym obrońcą. Nic dziwnego, że Semedo się spalił przy nim.
0
@voetballer ja wiem, ale dla Portugalii grał :)
1
@krol211 a po co nam ta dwójka jednocześnie?
3
@KlonaZepan zapomniałeś dodać, że jest ambitny i ma fajną fryzurę.
Dodałbym jeszcze z 20 mln za to. A co!
2
@Pogba jego pech polega także na tym, że jest dobry na dwóch pozycjach. W połączeniu z jakością Christensena zmuszony jest grać tam gdzie nie lubi xd
0
@barcelonaLM Kounde 80% sezonu był superacki. Nie wiem czy jego odejście jest dobrym pomysłem, tym bardziej, że może grać i tu i tu.
0
@Kazragore Przecież KK to męczennik boży tu tego, na dzień dzisiejszy jak to się mówi debesta.
0
@tbas no Semedo nie dał. Był Queresma ale tylko chwilę.
Deco chyba jako jedyny złamał schemat.
6
Wam tez Ruben Neves na kilometr śmierdzi Andre Gomesem?
0
@barteq Raphinha jest jak Deulofeu. Jeździec bez głowy. Dziwne, że ma asysty?
No to popatrzmy.
Potrzebuje 279 minut na bramkę bądź asystę.
Ale double double jest xd
0
@eckov tak, ale ile było uruchomionych dźwigni xd Będziemy tak uruchamiać co okienko?
0
@szkutnik91 W Fatiego jeszcze wierzę. Ale ten Torres to faktycznie jeden z większych niewypałów.
1
Zapewne BarcaInfo
0
@Katalończyk 99 ale koniec końców wychodzi na to, że nie mamy jak pozyskać piłkarzy przez finanse.
0
Widzę, że tu planujemy już 6 transferów na lato.
Szkoda tylko, że póki co nie stać nas nawet na kupno wagonu fajek ze stacji BP.
Pytanie zatem czy zmiany będą jakościowo na plus.
Jeżeli tak, to trzeba obowiązkowo sprzedać Raphinhę.
0
Superancki ten wczorajszy Fame byl. Szkoda tylko braku walki Amadeusza z tym pieknisiem.
Calkiem spoko sie ogladalo. :)
2
Czyli - tam się nie dogadałem to jednak zostanę :)
Cokolwiek się tam nie zadziało, to jest to dla nas świetne info, że pozostanie w strukturze klubu.
0
@Emhyr co? Chyba nie rozumiesz.
Oglosili rozwiazanie kontraktu z Alemanym. Rok przed jego koncem.
Jak sie okazuje nie byl dogadany z Aston Villa skoro wrocil ponownie do sztabu.
0
@Emhyr rozwiazanie, zerwanie. Jakkolwiek by to brzmialo
1
Dziwne te zagrywki z Alemanym. Oglosili zerwanie kontraktu bez uzgodnienia warunkow z Aston Villa przez Mateu? Xd
Smierdzi jakas sciema na kilometr.
Edit: albo Aston Villa sie wkurzyla i powiedziala - chlopie albo dzialasz z nami w tym okienku albo z Barcelona.
0
Dla epapierosowych:
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie powstała jeszcze firma produkująca olejki, w której byłaby możliwość zużycia całości płynu? Te szyjki w tych 10 ml buteleczkach sa tak skonstruowane, że zawsze spora ilość zostaje i bez przecięcia butelki nożyczkami nie sposób tego przelać.
0
@Janas11224 twitter juz plonie xD
6
Espanyol ma przydomek Papugi prawda?
To doskonale.
Teraz "papugi" - czyli adwokaci im sie przydadza w sadzie xD
0
Ale patologia xD
Espanyol? Dobrze, że zdeh.