2

Jak by powiedzieli w Bialymstoku:
Jezu ufam dla Ciebie

1

Xavi ufam Tobie!

0

@Janiama usuwasz konto? Czemu?

1

@Pawel13sz proste że podolski

0

@kuz Anus Fatus :D

2

Dzisiaj Fati wchodzi z ławki i robi nam awans.
Cudnie by było, gdyby się wreszcie odblokował.

0

@Rudy432 niektórzy widzę mają problem z wyczuciem ironii xd

4

@Przemek2323 mega szacun dla polskiej policji.

0

@Kgorecki2500 ja też nie a bede oglądać. :P

1

Drodzy kibice.
Bez względu na wynik oglądajcie ten mecz do końca, bo w najblizszyzch latach może być to nasz ostatni mecz w Lidze Europy.
W przyszlym roku bierzemy LM gładziutko więc cieszmy się dzisiejszym spotkaniem. :P

0

Ponad rok temu byśmy nawet się nie zastanawiali czy nasza dziesiątka zagra.
Dramatyczny upadek jakościowy naszego Anusa Fatusa.
Przykro się na niego patrzy. Widać ile kontuzje zabierają i jak ważna na tym poziomie jest regularna gra.

0

To co, odpadamy dzisiaj czy awans?
Sercem to wiadomo, ale co Wam podpowiada rozum, intuicja?

0

@Conradxc każdy ma inne potrzeby jak widać.

1

Myslicie czasami nad sensem wszystkiego co robicie? Gromadzimy pieniadze, zeby zaraz je wydac na kolejne technologiczne ciekawostki zastepowane kolejnymi nowinkami. To na co wydasz tysiące zł za parę lat jest warte kilkaset.
Wyjezdzamy na wakacje by zyc ich wspomnieniami.
Odmawiamy sobie czegos, by gromadzic na inne cele, ktorych wartosc i tak spadnie.
A może by tak zacząć żyć codziennym życiem zamiast myśleć tylko o przyszłości?
Jakas deprecha czy inna handra mnie zżera ostatnio.

4

@kampe bo nie jest bialy.

1

@LonelyVEB na sadistic jest :)

11

To jest barcelońska brać
Z mocniejszymi ciężko grać.

2

@Survier czyli, że nikt w historii nie zdobył tylu punktów w 2023 roku? :P

0

Dzisiaj łatwe 0-6 i wracamy :P

0

@kuz te występy są tam na równym poziomie co w jaka to melodia xD
Co się zadziało??

0

@Tomo1989 w USA mieszka prawie 1/3 liczby ludzi co w PL :P taka ciekawostką.
Ale szacun ofkors.

3

Pięknie Żyła! Będzie wygrana :)

1

Fajnie te skoki się oglada.
Tym bardziej że Granerud sobie pluje w twarz podczas lotu :P

0

@VegetaPolska hejka, ile masz lat?

1

@Culers @Emhyr przecież Ćwiąkała X razy mówił, że nie kibicuje żadnemu zespołowi i, że każdy dziennikarz aby obiektywnie patrzeć na futbol to również nie powinien być kibicem.

11

A na białym froncie bez zmian.
Strona pada przy meczach Barcy :P

Oni są tacy cudowni.

3

Chyba bym już wolał Ferrana zamiast tego Raphinhi na prawym skrzydle xd
Nie da się na niego patrzeć

1

@gryfiT. Ten też świetny.

3

@PatrychoO było takie romansidło kiedyś. Osadzone w czasach rzeczywistych i z 70 lat temu. Wnuczka czytała pamiętnik swojego dziadka chyba.
Zajebisty film ale nie pamiętam tytułu.

1

@Kidd na Amazon jest uciekaj :)
Na HBO są Obecności wszystkie które są najlepsza seria horrorów chyba ostatnich 10 lat.

A ja podpytam o thrillery. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?