4

1-0 po grze na którą nie dało się momentami patrzeć?

Śmierdzi Barcelona Valverde xd

9

Przegramy przez Busquetsa dziś. Robcie screeny.

1

Oby Depay dzisiaj w wyjściowej 11.
Na tego pokrakę Ferrana i pokrakę Fatiego nie da się patrzeć.

1

@lucas/catalan jest tez pół litra :)
W auchan kupuje czasem.

5

@Rewolucja123 i chwała Bogu. Nie dość że bezbek to jeszcze ignorant.

0

@lucas/catalan nie ma nic lepszego od żołądkowej rześkiej Pigwa z Mięta.
Z lodówki smakuje jak złoto.

21

Ale by się obejrzało takiego Montoye na PO xD

0

@thorin jest strefa rozdmuchana przez media aby ZSRR myślało, że Stany maja kosmiczna technologie.

1

@lucas/catalan nigdy nie kupowałem.
Ale to jest na tyle proste i niedrogie (Nie licząc spirytusu, najlepiej jakbyś miał jakiś "swoj" ;) ) że szkoda nawet kupować i pić jakiś syfon z gilem z marketu.

1

@lucas/catalan robię jeszcze więcej bo mam zawsze spirytus w litrowych butelkach :P

0

Może mi ktoś wyjaśnić do jakiego stopnia krok w kombinezonie może być opuszczony?
Przecież niektórzy skoczkowie jak chodzą w tym kombinezonie to wyglądają jakby nogi stanowiły tylko 1/4 wysokości tych chlopakow...

0

@lucas/catalan ja to robię banalnie prosto.
Pół litra spirytusu
15 żółtek
400 g cukru
2 puszki skondensowanego mleka niesłodzonego
2 łyżki ekstraktu waniliowego

Robię kogiel mogiel najpierw z jajek i cukru i dodaję powoli resztę składników.
Postoi w lodówce jeden dzień i jest pycha.

2

@lucas/catalan no jasne. Ja z familia robie na święta zawsze.

0

@MarcelNJ11 a co to znaczy zwykle Warzone?

0

@gorgota i to jest serio za darmo? XD

0

Da sie Warzone 2.0 bez podstawowej wersji gry kupic?
Bo z czego czytalem komentarze, to to bylo jako jakis dodatek tak?

0

@P33ck kto to Potter?

1

@ChessInfo ja zagralem od razu jak sie pojawilo. Specjalnie szukalem GothamChessa jak w to gra, ale jeszcze nic nie bylo.

1

@ChessInfo grales z Mittens na Chess.com? XD
Zostalem strollowany pierwszy raz przez ta strone.

2

Xavi podczas tych wywiadow powinien zacząć dwukrotnie mrugac przy bolesnych pytaniach.
Ciezko sie to czyta.

1

@Sau_Ron screw ?

0

@barcadreed tez jade 31.07, na plyte mam bilety.

1

@JimMorrisonFCB ale moze strzelimy 5...

2

Jeszcze jest druga polowa...

2

Niby nowy rok, a w tym burdlu wszystko po staremu :D

3

Rammstein to zespół dający najbardziej zjawiskowe i widowiskowe koncerty.

1

@barcadreed i u mnie się nie obyło.
Przeleciały plyty: Sehnsucht, Mutter, Live aus Berlin, Live in Paris, Reise Reise i Zeit.
W tej kolejności :P
@kuz

0

@kuz nie ten budżet :)
Taniej panie. Nie jestem specem.

0

@kuz na jakie wymieniles?
Ja szukam jakiegos multiefektu...

0

@kuz ja mam Deana Vendette i Yamahe Pacifice 112.
Super gitarki i w dodstku tanie. Dla mnie do domowego grania wystarcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?