jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
1-0 po grze na którą nie dało się momentami patrzeć?
Śmierdzi Barcelona Valverde xd
9
Przegramy przez Busquetsa dziś. Robcie screeny.
1
Oby Depay dzisiaj w wyjściowej 11.
Na tego pokrakę Ferrana i pokrakę Fatiego nie da się patrzeć.
1
@lucas/catalan jest tez pół litra :)
W auchan kupuje czasem.
5
@Rewolucja123 i chwała Bogu. Nie dość że bezbek to jeszcze ignorant.
0
@lucas/catalan nie ma nic lepszego od żołądkowej rześkiej Pigwa z Mięta.
Z lodówki smakuje jak złoto.
21
Ale by się obejrzało takiego Montoye na PO xD
0
@thorin jest strefa rozdmuchana przez media aby ZSRR myślało, że Stany maja kosmiczna technologie.
1
@lucas/catalan nigdy nie kupowałem.
Ale to jest na tyle proste i niedrogie (Nie licząc spirytusu, najlepiej jakbyś miał jakiś "swoj" ;) ) że szkoda nawet kupować i pić jakiś syfon z gilem z marketu.
1
@lucas/catalan robię jeszcze więcej bo mam zawsze spirytus w litrowych butelkach :P
0
Może mi ktoś wyjaśnić do jakiego stopnia krok w kombinezonie może być opuszczony?
Przecież niektórzy skoczkowie jak chodzą w tym kombinezonie to wyglądają jakby nogi stanowiły tylko 1/4 wysokości tych chlopakow...
0
@lucas/catalan ja to robię banalnie prosto.
Pół litra spirytusu
15 żółtek
400 g cukru
2 puszki skondensowanego mleka niesłodzonego
2 łyżki ekstraktu waniliowego
Robię kogiel mogiel najpierw z jajek i cukru i dodaję powoli resztę składników.
Postoi w lodówce jeden dzień i jest pycha.
2
@lucas/catalan no jasne. Ja z familia robie na święta zawsze.
0
@MarcelNJ11 a co to znaczy zwykle Warzone?
0
@gorgota i to jest serio za darmo? XD
0
Da sie Warzone 2.0 bez podstawowej wersji gry kupic?
Bo z czego czytalem komentarze, to to bylo jako jakis dodatek tak?
0
@P33ck kto to Potter?
1
@ChessInfo ja zagralem od razu jak sie pojawilo. Specjalnie szukalem GothamChessa jak w to gra, ale jeszcze nic nie bylo.
1
@ChessInfo grales z Mittens na Chess.com? XD
Zostalem strollowany pierwszy raz przez ta strone.
2
Xavi podczas tych wywiadow powinien zacząć dwukrotnie mrugac przy bolesnych pytaniach.
Ciezko sie to czyta.
1
@Sau_Ron screw ?
0
@barcadreed tez jade 31.07, na plyte mam bilety.
1
@JimMorrisonFCB ale moze strzelimy 5...
2
Jeszcze jest druga polowa...
2
Niby nowy rok, a w tym burdlu wszystko po staremu :D
3
Rammstein to zespół dający najbardziej zjawiskowe i widowiskowe koncerty.
1
@barcadreed i u mnie się nie obyło.
Przeleciały plyty: Sehnsucht, Mutter, Live aus Berlin, Live in Paris, Reise Reise i Zeit.
W tej kolejności :P
@kuz
0
@kuz nie ten budżet :)
Taniej panie. Nie jestem specem.
0
@kuz na jakie wymieniles?
Ja szukam jakiegos multiefektu...
0
@kuz ja mam Deana Vendette i Yamahe Pacifice 112.
Super gitarki i w dodstku tanie. Dla mnie do domowego grania wystarcza.