2

@AlexDark00 poprawione. Jak mogłem.

5

@Compadre przepraszam. :(
O której literce zapomniałem?

0

@Criss18Barca Zieliński by wniósł słabe oceny ze szkoły

45

Real oburzony o sędziowanie przypomina mi aktywistów LGBTQWERTY+ żądających tolerancji wyzywając przy tym ludzi xDD

0

@Colon mi zawsze podskakują... nie wiem jak oni to robią xD

0

Sandej najt bejbi ju gołin dałn

74

Wystarczyło zrobić przeszczep włosów.

0

@cules100pro jakie Sociedad

0

Barcelona jest trochę jak Limp Bizkit.
Był zajebisty Peak, później lekki spadek.
Teraz to fajna marka, dającą dobre show, natomiast nikt się nie spodziewa wygrania Grammy w tym roku.

0

Ależ się piękny czas zapowiada...
Teraz potężna Viktoria, następnie Almeria, później gigant Osasuna.
Coś czuję, że do Mundialu Barca będzie liderem xD

Swoją drogą, kiedyś to było... pamiętam te porażki z Osasuna za Guardioli na wyjeździe. Chyba najbardziej znienawidzone spotkanie co?

1

@adi7adi8 to trzema LO i Pique

0

Pytanie co z Garcia i Kounde xD
Zaraz w obronie będziemy grali trzema LO i Roberto xD

0

@MASTURBINHO chyba Cie cycki swędzą.

0

Gdybym byl kibicem Valencii, to patrząc po sędziowaniu i ostatecznym wyniku, chyba zrobiłbym sobie per rectum cukinią.

0

Gdyby Lewy tego nie trafił, to jutro w Sporcie i Mundo byłyby newsy odnośnie szukania nowego napastnika.
Ale nie z nami te numery. Polak Rodak rozdupca system i strzela na 1-0 wtedy kiedy tego potrzeba.
Tak jest!

Swoją drogą to MVP xD ciezki wybór. Nie było chyba piłkarza w tym meczu, który nie dałby z czymś dupy

26

Rozpuszczone bachory się zrobiliście:D
Były zwycięstwa z nudziarzem futbolowym Valverde i się nie podobało bo odpadaliśmy w półfinale LM? XD
To teraz macie prawdziwe emocje :D

0

@ProMILs coś jak z Ronaldo w Realu.
Identiko

2

Wejdzie Gavi za tą wykałaczkę, pojawi się dynamika i skończy się na 0-3. Będzie dobrze :)

7

Świetna gra w pierwszej połowie.
Brakuje jedynie pomysłu na grę, pewności w obronie a także ruchu bez piłki.
Cała reszta calkiem całkiem.

4

Balde za trzy lata będzie najlepszym LO na świecie.

14

Barcelona to obecnie taka Valencia. Groźnie brzmi, ale w rzeczywistości to kartofel do ubicia.

5

Miodowe Lata czy 13 posterunek?

Dla mnie 13 posterunek :D
Choć miodowe też uwielbiam.

0

@bartas97 już był taki jeden który miał mieszkanie w garażu:/

2

Cieszy na pewno to, że Ferran się zaczyna chyba rozkręcać.
Obym tylko nie zapeszył.

0

@Mroziu czemu takie głupoty piszesz? Jeżeli jest słaba, to pisze, że jest słaba.
Jeżeli jestem zachwycony występem to też to pisze. Jesteś dla mnie nieuprzejmy nie wiem czemu.

0

@panczo super ze są trzy punkty. :)

0

@kejdzi No kto jak kto, ale ja akurat potrafię docenić.

0

@Mroziu bo athletic był cienki?

0

@kuz oczywiście. Zobaczymy jak w środę nam rywal pozwoli.

0

Nie podniecajmy się. Athletic nie istniał. Mecz do jednej bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?