jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 poprawione. Jak mogłem.
5
@Compadre przepraszam. :(
O której literce zapomniałem?
0
@Criss18Barca Zieliński by wniósł słabe oceny ze szkoły
45
Real oburzony o sędziowanie przypomina mi aktywistów LGBTQWERTY+ żądających tolerancji wyzywając przy tym ludzi xDD
0
@Colon mi zawsze podskakują... nie wiem jak oni to robią xD
0
Sandej najt bejbi ju gołin dałn
74
Wystarczyło zrobić przeszczep włosów.
0
@cules100pro jakie Sociedad
0
Barcelona jest trochę jak Limp Bizkit.
Był zajebisty Peak, później lekki spadek.
Teraz to fajna marka, dającą dobre show, natomiast nikt się nie spodziewa wygrania Grammy w tym roku.
0
Ależ się piękny czas zapowiada...
Teraz potężna Viktoria, następnie Almeria, później gigant Osasuna.
Coś czuję, że do Mundialu Barca będzie liderem xD
Swoją drogą, kiedyś to było... pamiętam te porażki z Osasuna za Guardioli na wyjeździe. Chyba najbardziej znienawidzone spotkanie co?
1
@adi7adi8 to trzema LO i Pique
0
Pytanie co z Garcia i Kounde xD
Zaraz w obronie będziemy grali trzema LO i Roberto xD
0
@MASTURBINHO chyba Cie cycki swędzą.
0
Gdybym byl kibicem Valencii, to patrząc po sędziowaniu i ostatecznym wyniku, chyba zrobiłbym sobie per rectum cukinią.
0
Gdyby Lewy tego nie trafił, to jutro w Sporcie i Mundo byłyby newsy odnośnie szukania nowego napastnika.
Ale nie z nami te numery. Polak Rodak rozdupca system i strzela na 1-0 wtedy kiedy tego potrzeba.
Tak jest!
Swoją drogą to MVP xD ciezki wybór. Nie było chyba piłkarza w tym meczu, który nie dałby z czymś dupy
26
Rozpuszczone bachory się zrobiliście:D
Były zwycięstwa z nudziarzem futbolowym Valverde i się nie podobało bo odpadaliśmy w półfinale LM? XD
To teraz macie prawdziwe emocje :D
0
@ProMILs coś jak z Ronaldo w Realu.
Identiko
2
Wejdzie Gavi za tą wykałaczkę, pojawi się dynamika i skończy się na 0-3. Będzie dobrze :)
7
Świetna gra w pierwszej połowie.
Brakuje jedynie pomysłu na grę, pewności w obronie a także ruchu bez piłki.
Cała reszta calkiem całkiem.
4
Balde za trzy lata będzie najlepszym LO na świecie.
14
Barcelona to obecnie taka Valencia. Groźnie brzmi, ale w rzeczywistości to kartofel do ubicia.
5
Miodowe Lata czy 13 posterunek?
Dla mnie 13 posterunek :D
Choć miodowe też uwielbiam.
0
@bartas97 już był taki jeden który miał mieszkanie w garażu:/
2
Cieszy na pewno to, że Ferran się zaczyna chyba rozkręcać.
Obym tylko nie zapeszył.
0
@Mroziu czemu takie głupoty piszesz? Jeżeli jest słaba, to pisze, że jest słaba.
Jeżeli jestem zachwycony występem to też to pisze. Jesteś dla mnie nieuprzejmy nie wiem czemu.
0
@panczo super ze są trzy punkty. :)
0
@kejdzi No kto jak kto, ale ja akurat potrafię docenić.
0
@Mroziu bo athletic był cienki?
0
@kuz oczywiście. Zobaczymy jak w środę nam rywal pozwoli.
0
Nie podniecajmy się. Athletic nie istniał. Mecz do jednej bramki.