0

@ousmanedembele10 tutaj to różne głupoty są napisane często

0

Za 11 godzin pewnie powiemy ze juz po meczu xDD
Ciekawe tylko w którym kontekście.

0

@eXi grunt najpierw :)

1

@Bocheno1 drugi Neymar.

2

@martin3131 inteligentni ludzie nie ogladaja jakichkolwiek wiadomosci czy faktow w tv.

0

@eXi farba. Ja srednio co dwa lata maluje. Świeżo, ładnie. Szkoda tylko że portfel chudnie.

0

Komentarz usunięty

0

@Seledynowy do niedawna była na cda.
Z miesiąc temu oglądałem

2

@marcin62 nie wybrniesz z tego xddd
Usun posta póki możesz, bo wstyd na maks.

1

@Colon @JimMorrisonFCB @bartekvisca ej zajebiste to było xD
Wygrał odcinek. :D
Milowicz przewuj.
Ruch na scenie identyczny, głos super. Podobało mi się nawet to :D

0

@Colon zaraz po bloku reklamowym będzie. :)
Ale napisze jak coś

0

@bartekvisca Ich Will będzie od razu po reklamach.

1

@JimMorrisonFCB No jaha

0

@bartekvisca nie wiadomo.
Wiem że kiedyś już było grane .
Feuer frei, du hast i coś tam jeszcze. 4 występy chyba były łącznie w polskiej edycji.

4

Zaraz po reklamach Michał Milowicz ma wykonywać piosenkę Rammstein w twoja twarz brzmi znajomo xDD

Program to wiadome gigagówno jak większość biedarozrywki jaka funduje nam TV, ale na to akurat rzucę okiem. :D

@Colon @kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007

0

@IronSanHybrid co za pustogłowe idiotki XDDDDDDD

0

@Cvzx z żadnym prawnikiem tylko z idiota Rafałem Kosno xD

0

@MrShakira Kessie przecież nie zagra

0

@karolszymek ja nie mam obu, natomiast oglądam na strumyku.
Polsat odradzam, bo to pseudoeksperckie studio z Hajtą na czele robi z mózgu wodę.
Dramat.
Oglądam w TVP.

1

Skład jest mi dzisiaj obojętny. Ważne żeby tylko ten nieudacznik Ferran nie grał.
Wtedy nie będę się bał o wynik.

2

Tak, tak, tak!
Kozacki piłkarz. Poza tym za darmo to nawet sól słodka.

1

Ferran to zwyczajny lewy bidonowy.
Dramat piłkarz.

0

@Vintee dzięki!
Bać się?

0

@Kamilos84 Sudety

0

Kurna jestem na wsi i właśnie trzy razy zawyły syreny.
Ktoś wie co to znaczy? Działkę mam w lesie i nieukrywam, że wprowadziłem do organizmu etanol. Troszkę wyobraźnia mi zadziałała...

0

@Transu96 bo zapewne im ręce opadły:P

0

Polecicie coś do zwiedzania w okolicach Czech za Wałbrzychem? Albo jakąś restauracje? Punkty widokowe?

0

@Tasde co to za bzdura?

0

Pilnie potrzebuje tekstów typu
- Ja w sprawie pumy
- Jakiej pumy?
- Co ma jaja z gumy.

Dawajta tego jak najwięcej

16

Baliśmy się, że Dembele będzie co chwilę kontuzjowany, a tutaj się okazuje, ze zaraz będzie jednym z niewielu zdrowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?