jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ousmanedembele10 tutaj to różne głupoty są napisane często
0
Za 11 godzin pewnie powiemy ze juz po meczu xDD
Ciekawe tylko w którym kontekście.
0
@eXi grunt najpierw :)
1
@Bocheno1 drugi Neymar.
2
@martin3131 inteligentni ludzie nie ogladaja jakichkolwiek wiadomosci czy faktow w tv.
0
@eXi farba. Ja srednio co dwa lata maluje. Świeżo, ładnie. Szkoda tylko że portfel chudnie.
0
Komentarz usunięty
0
@Seledynowy do niedawna była na cda.
Z miesiąc temu oglądałem
2
@marcin62 nie wybrniesz z tego xddd
Usun posta póki możesz, bo wstyd na maks.
1
@Colon @JimMorrisonFCB @bartekvisca ej zajebiste to było xD
Wygrał odcinek. :D
Milowicz przewuj.
Ruch na scenie identyczny, głos super. Podobało mi się nawet to :D
0
@Colon zaraz po bloku reklamowym będzie. :)
Ale napisze jak coś
0
@bartekvisca Ich Will będzie od razu po reklamach.
1
@JimMorrisonFCB No jaha
0
@bartekvisca nie wiadomo.
Wiem że kiedyś już było grane .
Feuer frei, du hast i coś tam jeszcze. 4 występy chyba były łącznie w polskiej edycji.
4
Zaraz po reklamach Michał Milowicz ma wykonywać piosenkę Rammstein w twoja twarz brzmi znajomo xDD
Program to wiadome gigagówno jak większość biedarozrywki jaka funduje nam TV, ale na to akurat rzucę okiem. :D
@Colon @kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007
0
@IronSanHybrid co za pustogłowe idiotki XDDDDDDD
0
@Cvzx z żadnym prawnikiem tylko z idiota Rafałem Kosno xD
0
@MrShakira Kessie przecież nie zagra
0
@karolszymek ja nie mam obu, natomiast oglądam na strumyku.
Polsat odradzam, bo to pseudoeksperckie studio z Hajtą na czele robi z mózgu wodę.
Dramat.
Oglądam w TVP.
1
Skład jest mi dzisiaj obojętny. Ważne żeby tylko ten nieudacznik Ferran nie grał.
Wtedy nie będę się bał o wynik.
2
Tak, tak, tak!
Kozacki piłkarz. Poza tym za darmo to nawet sól słodka.
1
Ferran to zwyczajny lewy bidonowy.
Dramat piłkarz.
0
@Vintee dzięki!
Bać się?
0
@Kamilos84 Sudety
0
Kurna jestem na wsi i właśnie trzy razy zawyły syreny.
Ktoś wie co to znaczy? Działkę mam w lesie i nieukrywam, że wprowadziłem do organizmu etanol. Troszkę wyobraźnia mi zadziałała...
0
@Transu96 bo zapewne im ręce opadły:P
0
Polecicie coś do zwiedzania w okolicach Czech za Wałbrzychem? Albo jakąś restauracje? Punkty widokowe?
0
@Tasde co to za bzdura?
0
Pilnie potrzebuje tekstów typu
- Ja w sprawie pumy
- Jakiej pumy?
- Co ma jaja z gumy.
Dawajta tego jak najwięcej
16
Baliśmy się, że Dembele będzie co chwilę kontuzjowany, a tutaj się okazuje, ze zaraz będzie jednym z niewielu zdrowych.