jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Nie mogę. Bo jak wchodze w Twój profil to wyskakuje "użytkownik zbanowany"
0
@Rust_Cohle Pchasz się w internetowy gips.
Nie mogę powiedzieć kto, bo za to też jest ban.
2
Komentarz usunięty
0
@P33ck Uroczo ;3
0
@AmigoBlancos Tomasz Ćwiąkała
1
@P33ck Z emerytury tej SBckiej jak rozumiem? xDDDD
0
@Janas11224 Konferencja Verrattiego była
6
@derlysy1979 W przypadku Ukrainy to aktualnie nie ma żadnych granic.
Wszystko jest etyczne, moralne i poprawne.
4
@Kidd Ja bym im dorzucił jeszcze prace społeczne.
Głupie tępe picze.
1
Ooooooo. Działa!
Ta strona jednak jest nieśmiertelna.
1
@Katalonbar Oho! Będą dymy.
3
@pluszek Nie. Bardzo lubię czarny humor.
Trochę dystansu. Polecam.
2
@LionelM95 Wiadomo, że fejk. Zbyt schludnie ubrany ten żul. Plus ta postura nastolatka...
Swoją drogą, ciekawe czy rozpowszechnianie tego podchodzi pod dziecięcą pornografie.
13
@pluszek Po pierwsze to był mój wątek.
Po drugie w nikogo nie rzucam bananami.
Po trzecie nie szukaj atencji.
Po czwarte usuń konto.
7
@shahman XDDD
W końcu coś śmiesznego na La Rambli
4
@avanes Komorowski by napisał, że łączy się w "bulu"
6
@Rastafarnianin Wielki Griezmann.
0
@tristan87 żyjesz? Jesteś cały? :D
1
@Compadre No nie mają innego wyjścia xd
6
@Compadre Ja mam w piwnicy 7 stopni i nikt nie narzeka.
14
@tommyVERceti chłop się zesrał jajecznicą.
Jak się można wciąż na to nabierać?
2
Na Stopklatce leci Next.
Spoko film :)
0
Gdyby trzeba było wybrać to wolelibyście przyjście Bernardo Silvy czy powrót Leo?
2
Mysle ze gratis to uczciwa cena za takie widowisko.
2
@Striker do tego zmierzałem XD
Ukradłes mi zart
1
Kiedy w końcu wchodzi aplikacja fcbarca.com?
0
@Rewolucja123 musisz przywyknąć do tego, ze najbardziej zniewolona w tych czasach jednostka jest biały heteroseksualny mężczyzna
0
Mordy, gdzie szybko kupię glikol propylenowy i glicerynę farmaceutyczna?
Zamówienie z Allegro nie wchodzi w grę. W większości aptek tego nie ma :/
0
@Culers bóldupią o przyszłego zdobywcę złotej piłki XD
0
@Przemek2323 Ty sam jesteś taki różowy leming :P
Flaming jeżeli już.