0

@Mixtape nie wiem No. Jakąś taką mam intuicję. :P

2

@Przemek2323 zapodaj szczegółowe konteksty również skoro porównujesz te dwie historie.

0

Coś przeczuwam kolejna stratę punktów dzisiaj :P

0

@jacobFCB


Przypominajka. On już wtedy wiedział:D

0

Amerykanie dzisiaj mszczą się za werdykt Pudziana z Thompsonem xDDDD

"Fuuuckin jooooke". Ktoś pamieta? :D

2

Sugar wygrał.
Co za sędziowie dzisiaj xD

0

30-27?
Lol xD ciekawe

3

@Gappeq Polsat Sport extra

0

@Aragorn33 taki jak w dzisiejszej podstawie.

3

@Encore czyli kolejny wysryw. Co za nudziarz

19

I taki środek pola powinien być tym podstawowym.

1

Ronaldo jest jak ten jełop Tomasz Narkun. Identyczne zachowanie xD

23

Ronaldo okazał się bucem, obrażalską piczką i chodzącym foszkiem?
Nowe, nie znałem xD

0

Można wyłączać. Real jednak gra w 23

1

Dlatego Barcelona Lucho była zajebista.
Nie dość, że była klepka to jeszcze mieliśmy giga kontry.
Tutaj kontrataki nie istnieją. Romantyzmem Barca nie zdobędzie żadnego tytułu.

0

Za Aubameyangiem by było 0-3

3

Na spokojnie do tyłu panowie. Mamy jeszcze 30 sekund

0

Real to taki Raków Częstochowa w mojej ocenie

0

Raphinha to taki Tello albo Deulofeu

1

Real gra w 15 dzisiaj

3

Zajebiste te nasze dośrodkowania.

2

Dzień dobry tu Barcelona. Chciałabym oddać piłkę za darmo

1

Żałosne 17 minut w naszym wykonaniu póki co

0

Dobra. Miejmy to za sobą xD

1

Ciekawe co Busquets ma na telefonie, że cały czas gra xD
Zdjęcie big daddy boya Xaviego chyba.

0

Wszystko zależy w sumie od dyspozycji Pedriego i tego jak po dłuższej przerwie pokaże się Kounde.

0

Wilder jaki kocur xD rozdupcyl Heleniusa w 1 rundzie.

Z nim to jest trochę jak z wizytami u lekarza na NFZ.
Czekasz trzy godziny na przyjęcie, a po wejściu niecałe trzy minuty i po zabiegu xDD

0

@Limit_l3ss @Emhyr - jego entuzjasta zaraz Cie poskłada argumentami xD

2

Logika wskazuje na remis dzisiaj.
Ale mam nadzieję na zaskoczenie i oczywiście serduszkiem za Barcelonką.
Jedziemy z tymi prześcieradłami :):):)

2

@Przemek2323 ale to święta prawda. Bardzo dobrze, że tak mówi.

Chociaż tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?