jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape nie wiem No. Jakąś taką mam intuicję. :P
2
@Przemek2323 zapodaj szczegółowe konteksty również skoro porównujesz te dwie historie.
0
Coś przeczuwam kolejna stratę punktów dzisiaj :P
0
@jacobFCB
Przypominajka. On już wtedy wiedział:D
0
Amerykanie dzisiaj mszczą się za werdykt Pudziana z Thompsonem xDDDD
"Fuuuckin jooooke". Ktoś pamieta? :D
2
Sugar wygrał.
Co za sędziowie dzisiaj xD
0
30-27?
Lol xD ciekawe
3
@Gappeq Polsat Sport extra
0
@Aragorn33 taki jak w dzisiejszej podstawie.
3
@Encore czyli kolejny wysryw. Co za nudziarz
19
I taki środek pola powinien być tym podstawowym.
1
Ronaldo jest jak ten jełop Tomasz Narkun. Identyczne zachowanie xD
23
Ronaldo okazał się bucem, obrażalską piczką i chodzącym foszkiem?
Nowe, nie znałem xD
0
Można wyłączać. Real jednak gra w 23
1
Dlatego Barcelona Lucho była zajebista.
Nie dość, że była klepka to jeszcze mieliśmy giga kontry.
Tutaj kontrataki nie istnieją. Romantyzmem Barca nie zdobędzie żadnego tytułu.
0
Za Aubameyangiem by było 0-3
3
Na spokojnie do tyłu panowie. Mamy jeszcze 30 sekund
0
Real to taki Raków Częstochowa w mojej ocenie
0
Raphinha to taki Tello albo Deulofeu
1
Real gra w 15 dzisiaj
3
Zajebiste te nasze dośrodkowania.
2
Dzień dobry tu Barcelona. Chciałabym oddać piłkę za darmo
1
Żałosne 17 minut w naszym wykonaniu póki co
0
Dobra. Miejmy to za sobą xD
1
Ciekawe co Busquets ma na telefonie, że cały czas gra xD
Zdjęcie big daddy boya Xaviego chyba.
0
Wszystko zależy w sumie od dyspozycji Pedriego i tego jak po dłuższej przerwie pokaże się Kounde.
0
Wilder jaki kocur xD rozdupcyl Heleniusa w 1 rundzie.
Z nim to jest trochę jak z wizytami u lekarza na NFZ.
Czekasz trzy godziny na przyjęcie, a po wejściu niecałe trzy minuty i po zabiegu xDD
0
@Limit_l3ss @Emhyr - jego entuzjasta zaraz Cie poskłada argumentami xD
2
Logika wskazuje na remis dzisiaj.
Ale mam nadzieję na zaskoczenie i oczywiście serduszkiem za Barcelonką.
Jedziemy z tymi prześcieradłami :):):)
2
@Przemek2323 ale to święta prawda. Bardzo dobrze, że tak mówi.
Chociaż tyle.