jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon Jeden z lepszych fejków :)
6
Uwaga! Leci turbo petarda żarcik wprost od Joanny Kołaczkowskiej:
Mąż pyta w łóżku żony:
- Kochanie, ilu ty miałaś w zasadzie mężczyzn przede mną?
Żona na to:
- Dwóch..? Trzech...? Czterech...? A NIE! Dziewięciu! Była raz taka sytuacja...
0
@Colon Ja też. Tyle, że ja przy próbie podejścia na dach domu. Miałem szczęście, że upadłem na glebę bo pół metra obok był już chodnik i wylewka przy garażu.
0
@KrwawiaceoczyVEB ale ręka chyba nie wyznacza linii spalonego, tylko te części ciała którymi można grać.
Tak coś kojarzę.
0
@Colon Najpierw ścieram płynem grzybobójczym, a potem jadę farbą z blokerem.
Nie dam się zwyciężyć.
Mam okno, ale mam też ogrzewanie na prąd xDDDDD
1
@cchesterr43 mopem to ogarnę xD nie będę ryzykował
0
@Colon Sam się trzymam. Każdy mi mówi trzymaj się, trzymaj się.
A jak przychodzi co do czego to w nikim oparcia :P
0
@cchesterr43 No właśnie chodzi o to, że nie wiem jaka to jest wanna. Z czego zrobiona. Jak zrobie wgniotki, to moja panna po powrocie mnie zadupcy. A niestety przez tą wilgoć wlazł mi grzyb na sufit... A nie jestem w stanie jakkolwiek tam sięgnąć XD
4
VAR XD
Uczciwie zdobyta bramka nie cofnie decyzji sędziego. Co za rakowisko to jest.
0
Czy można bez uszkodzenia wanny stanąć w niej na drabinie?
10
Kaziu Węgrzyn (z całą sympatią do niego) to najgorszy polski komentator sportowy.
AAA teraz Anglicy mMm YYYYYYYY tutaj a HAH świeetnie mmm.
Tutaj no. Yyyy masz jakąś mobilność eeee szybkość ataku. Nmnnyyyyy świeEEEtnie terasss
0
Rashford w swoim stylu :D
0
Boras SMSa dostał. :D
Słyszeliście to też?
0
"Weźmie sprawę we własne nogi, chodzi mi oczywiście o piłkę"
No logiczne w sumie.
0
Ci Ghańczycy przy niskich Koreańczykach to wyglądają jakby każdy z nich miał conajmniej 2,10 m.
8
Jakim cudem uznali tego gola? xD
Ten VAR to jest takie gówno, że słów brakuje.
I to takie wiecie, śmierdzące.
5
Welcome to FC Barcelona, Enzo! TICKS&SKILLS 2022 (DANZA KUDURO REMIX)
1
Oby nastrzelali jak najwięcej.
0
@Barca1992 oho xD
balon urus xDDD
0
@Barca1992 Jaki fajrant? Wciąż mogą wyjść. Wystarczy że nas ograją sporo.
1
Czy łóżka wodne są faktycznie takie niesamowite?
13
@Przemek2323 masz coś czasami do napisania na temat piłki nożnej?
Czy tylko wytykanie PiSiorom wszystkiego i wielbienie platformersow? XD
36
@Gacek5 W jakimkolwiek klubie obaj by nie grali, to zawsze Messi będzie wyglądał lepiej od tego szprota.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dniel Z Meksykiem 0:3 w plecy, Arabia 1:2 w plecy, Argentyna 0:6 w plecy.
0
Polecicie jakiegoś dobrego historyka, którego przyjemnie się czyta poza Jasienicą?
Pomijając Zychowicza
3
Polacy są mistrzami w dorabianiu wszystkiemu teorii.
Póki co to tak naprawdę wiadomo, że nic nie wiadomo.
Nie siejcie paniki i nie szerzcie zidiocenia.
0
@Przemek2323 no i? XD
0
@Sau_Ron pressure
1
@emil22 z wyspy piratów