2

@Colon Jeden z lepszych fejków :)

6

Uwaga! Leci turbo petarda żarcik wprost od Joanny Kołaczkowskiej:

Mąż pyta w łóżku żony:
- Kochanie, ilu ty miałaś w zasadzie mężczyzn przede mną?
Żona na to:
- Dwóch..? Trzech...? Czterech...? A NIE! Dziewięciu! Była raz taka sytuacja...

0

@Colon Ja też. Tyle, że ja przy próbie podejścia na dach domu. Miałem szczęście, że upadłem na glebę bo pół metra obok był już chodnik i wylewka przy garażu.

0

@KrwawiaceoczyVEB ale ręka chyba nie wyznacza linii spalonego, tylko te części ciała którymi można grać.
Tak coś kojarzę.

0

@Colon Najpierw ścieram płynem grzybobójczym, a potem jadę farbą z blokerem.
Nie dam się zwyciężyć.
Mam okno, ale mam też ogrzewanie na prąd xDDDDD

1

@cchesterr43 mopem to ogarnę xD nie będę ryzykował

0

@Colon Sam się trzymam. Każdy mi mówi trzymaj się, trzymaj się.
A jak przychodzi co do czego to w nikim oparcia :P

0

@cchesterr43 No właśnie chodzi o to, że nie wiem jaka to jest wanna. Z czego zrobiona. Jak zrobie wgniotki, to moja panna po powrocie mnie zadupcy. A niestety przez tą wilgoć wlazł mi grzyb na sufit... A nie jestem w stanie jakkolwiek tam sięgnąć XD

4

VAR XD
Uczciwie zdobyta bramka nie cofnie decyzji sędziego. Co za rakowisko to jest.

0

Czy można bez uszkodzenia wanny stanąć w niej na drabinie?

10

Kaziu Węgrzyn (z całą sympatią do niego) to najgorszy polski komentator sportowy.

AAA teraz Anglicy mMm YYYYYYYY tutaj a HAH świeetnie mmm.
Tutaj no. Yyyy masz jakąś mobilność eeee szybkość ataku. Nmnnyyyyy świeEEEtnie terasss

0

Rashford w swoim stylu :D

0

Boras SMSa dostał. :D
Słyszeliście to też?

0

"Weźmie sprawę we własne nogi, chodzi mi oczywiście o piłkę"

No logiczne w sumie.

0

Ci Ghańczycy przy niskich Koreańczykach to wyglądają jakby każdy z nich miał conajmniej 2,10 m.

8

Jakim cudem uznali tego gola? xD
Ten VAR to jest takie gówno, że słów brakuje.

I to takie wiecie, śmierdzące.

5

Welcome to FC Barcelona, Enzo! TICKS&SKILLS 2022 (DANZA KUDURO REMIX)

1

Oby nastrzelali jak najwięcej.

0

@Barca1992 oho xD
balon urus xDDD

0

@Barca1992 Jaki fajrant? Wciąż mogą wyjść. Wystarczy że nas ograją sporo.

1

Czy łóżka wodne są faktycznie takie niesamowite?

13

@Przemek2323 masz coś czasami do napisania na temat piłki nożnej?
Czy tylko wytykanie PiSiorom wszystkiego i wielbienie platformersow? XD

36

@Gacek5 W jakimkolwiek klubie obaj by nie grali, to zawsze Messi będzie wyglądał lepiej od tego szprota.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dniel Z Meksykiem 0:3 w plecy, Arabia 1:2 w plecy, Argentyna 0:6 w plecy.

0

Polecicie jakiegoś dobrego historyka, którego przyjemnie się czyta poza Jasienicą?
Pomijając Zychowicza

3

Polacy są mistrzami w dorabianiu wszystkiemu teorii.
Póki co to tak naprawdę wiadomo, że nic nie wiadomo.
Nie siejcie paniki i nie szerzcie zidiocenia.

0

@Przemek2323 no i? XD

0

@Sau_Ron pressure

1

@emil22 z wyspy piratów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?