jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd na Amazon jest uciekaj :)
Na HBO są Obecności wszystkie które są najlepsza seria horrorów chyba ostatnich 10 lat.
A ja podpytam o thrillery. :)
2
Chcialbym zobaczyc Carrionera na jakies gali :)
Albo Parisa.
3
Oby Pawel Jozwiak to wygral i zamknal morde Boxdelowi i jego pieskom :)
1
Oby Raphinha się odnalazł jak najszybciej w Barcelonie i oby Fati wrocil chociaż do 80% swoich możliwości.
Ich decyzje boiskowe to kryminał w większości momentów.
Takie United będzie bezlitosne dla nich.
0
No to zaczynamy granie w obsranej zbroi
3
Wolałbym chyba Desta na skrzydle od tego Raphinhi.
Dramat piłkarz.
1
@Jakub1513 Ozark zdecydowania warto.
Później Gomorra
1
@Kondziubarca "tu jest Polska i tu się pije"
0
Co Wy tak swirujecie z tym Tebasem?
Przepisy to przepisy.
Co, Waszym zdaniem podły Tebas się wziął u uwział na biedna Barcelonke? :D
1
@Przemek2323 obie te gównostacje są siebie warte.
Mam to szczęście, że nie głosuję ani na koalicję ani na pis. Więc fajnie jest się z nich pośmiać.
Jedni opowiadają o tym jak jest cudownie, a drudzy o tym jak jest źle i jak dzięki koalicji będzie cudownie xD
Wyborcy koalicji to ponoc są wybitne jednostki i same wykształcone osoby.
Szkoda tylko że nie mają tak prymitywnych zdolności jak pamięć i wyciąganie wniosków xD
Cudne czasy dla kabaretów.
0
@Przemek2323 specjalnie obejrzałem. I wcale nie był to cały program xD
Co Ty gadasz za głupoty? Po co?
0
@kuz ja ich uwielbiam. Niemiecki mi nie przeszkadza. :)
A Till jest dziwny :) taka jego uroda.
0
@Colin94 powodzenia zatem. :)
0
@Colon posłuchaj i daj znać.
Widziałem ten hejt park. Ale nie znam żadnej z tych kapel :D haha
4
Kolejny ekstra teledysk od grupy Rammstein.
Utwor Adieu to jeden z moich faworytow na nowej plycie - Zeit.
Bardzo melodyjny kawałek. Tekst w sam raz na pozegnanie kogoś bliskiego albo... zerwanie ze swoja przeszloscia.
Do tego w mojej ocenie nawiazuje teledysk. Członkowie zespołu strzelają do swoich sobowtórów z przeszłości.
Teledysk oczywiście z rozmachem jak na Rammstein przystało.
"Adieu, goodbye, auf wiedersehen
Resztę drogi musisz przebyć już samotnie.
Ostatni taniec, ostatni pocałunek
Zaden cud sie nie wydarzy
Adieu, goodbye auf wiedersehen
Czas spedzony z Toba byl cudowny"
@Colon @JimMorrisonFCB @kuz @Coutinho007 @bartekvisca @Corleone
2
Zdrowka Dembouz!
Najlepszy atakujacy w zespole obecnie. Oby szybko wrocil i znow robil wiatraki na prawym skrzydle. :)
1
Tego chlopaczka z Barcelony B powinni odeslac tam z powrotem. Kompletnie sobie nie radzi w seniorskiej druzynie.
Numer 22 na plecach, a zgrywa kozaka jakby z 50 mln ojro kosztowal.
4
Spokojnie.
Zaraz sie rozkreci.
0
@Dari0G w ten sposób wygraliśmy LM Guardiola.
Troche szacunku xd
1
Gdyby Girona tak grała od poczatku to podejrzewam że byśmy przegrywali.
0
Tak właściwie to Gavi sfaulowala Arnaua twarzą. XD
Ten to wszędzie ten leb wsadzi. Co za kot.
2
Almeria wdupca Espanyolowi 2-0 miażdżąc ich w statystykach.
Jaja.
4
Fajnie by bylo znowu zlać real w finale.
Szczegolnie tego cwaniaka co ma wargi wyzsze od czola.
0
Jakie macie opinie o Warzone 2?
Wiadomo, że za darmo to i sól słodka. A jak z gameplayem? Dobra zabawa? Dużo cheaterów?
0
@Colon to se ne wrati. :(
0
@kuz dajesz zarobić amerykańcom????? ;ooooo
:P
2
@mkord co Ty gadasz. Dembele ostatnio jest bardzo solidny.
A tamten co? Wystarczy go pokryć i zamienia się w Deulofeu.
58
Taki Dembele to zjada Viniciusa dupą i później go wysrywa.
0
Dajcie mi proszę pilnie jakieś chamskie żarty o feministkach, kobietach.
Może być na priv:P
0
@macio_944 Pisał - Darek Śledziewski