1

@Kidd na Amazon jest uciekaj :)
Na HBO są Obecności wszystkie które są najlepsza seria horrorów chyba ostatnich 10 lat.

A ja podpytam o thrillery. :)

2

Chcialbym zobaczyc Carrionera na jakies gali :)
Albo Parisa.

3

Oby Pawel Jozwiak to wygral i zamknal morde Boxdelowi i jego pieskom :)

1

Oby Raphinha się odnalazł jak najszybciej w Barcelonie i oby Fati wrocil chociaż do 80% swoich możliwości.
Ich decyzje boiskowe to kryminał w większości momentów.
Takie United będzie bezlitosne dla nich.

0

No to zaczynamy granie w obsranej zbroi

3

Wolałbym chyba Desta na skrzydle od tego Raphinhi.
Dramat piłkarz.

1

@Jakub1513 Ozark zdecydowania warto.
Później Gomorra

1

@Kondziubarca "tu jest Polska i tu się pije"

0

Co Wy tak swirujecie z tym Tebasem?
Przepisy to przepisy.
Co, Waszym zdaniem podły Tebas się wziął u uwział na biedna Barcelonke? :D

1

@Przemek2323 obie te gównostacje są siebie warte.
Mam to szczęście, że nie głosuję ani na koalicję ani na pis. Więc fajnie jest się z nich pośmiać.
Jedni opowiadają o tym jak jest cudownie, a drudzy o tym jak jest źle i jak dzięki koalicji będzie cudownie xD
Wyborcy koalicji to ponoc są wybitne jednostki i same wykształcone osoby.
Szkoda tylko że nie mają tak prymitywnych zdolności jak pamięć i wyciąganie wniosków xD

Cudne czasy dla kabaretów.

0

@Przemek2323 specjalnie obejrzałem. I wcale nie był to cały program xD
Co Ty gadasz za głupoty? Po co?

0

@kuz ja ich uwielbiam. Niemiecki mi nie przeszkadza. :)
A Till jest dziwny :) taka jego uroda.

0

@Colin94 powodzenia zatem. :)

0

@Colon posłuchaj i daj znać.
Widziałem ten hejt park. Ale nie znam żadnej z tych kapel :D haha

4

Kolejny ekstra teledysk od grupy Rammstein.
Utwor Adieu to jeden z moich faworytow na nowej plycie - Zeit.
Bardzo melodyjny kawałek. Tekst w sam raz na pozegnanie kogoś bliskiego albo... zerwanie ze swoja przeszloscia.
Do tego w mojej ocenie nawiazuje teledysk. Członkowie zespołu strzelają do swoich sobowtórów z przeszłości.
Teledysk oczywiście z rozmachem jak na Rammstein przystało.

"Adieu, goodbye, auf wiedersehen
Resztę drogi musisz przebyć już samotnie.
Ostatni taniec, ostatni pocałunek
Zaden cud sie nie wydarzy
Adieu, goodbye auf wiedersehen
Czas spedzony z Toba byl cudowny"

@Colon @JimMorrisonFCB @kuz @Coutinho007 @bartekvisca @Corleone

2

Zdrowka Dembouz!
Najlepszy atakujacy w zespole obecnie. Oby szybko wrocil i znow robil wiatraki na prawym skrzydle. :)

1

Tego chlopaczka z Barcelony B powinni odeslac tam z powrotem. Kompletnie sobie nie radzi w seniorskiej druzynie.
Numer 22 na plecach, a zgrywa kozaka jakby z 50 mln ojro kosztowal.

4

Spokojnie.
Zaraz sie rozkreci.

0

@Dari0G w ten sposób wygraliśmy LM Guardiola.
Troche szacunku xd

1

Gdyby Girona tak grała od poczatku to podejrzewam że byśmy przegrywali.

0

Tak właściwie to Gavi sfaulowala Arnaua twarzą. XD
Ten to wszędzie ten leb wsadzi. Co za kot.

2

Almeria wdupca Espanyolowi 2-0 miażdżąc ich w statystykach.
Jaja.

4

Fajnie by bylo znowu zlać real w finale.
Szczegolnie tego cwaniaka co ma wargi wyzsze od czola.

0

Jakie macie opinie o Warzone 2?
Wiadomo, że za darmo to i sól słodka. A jak z gameplayem? Dobra zabawa? Dużo cheaterów?

0

@Colon to se ne wrati. :(

0

@kuz dajesz zarobić amerykańcom????? ;ooooo
:P

2

@mkord co Ty gadasz. Dembele ostatnio jest bardzo solidny.
A tamten co? Wystarczy go pokryć i zamienia się w Deulofeu.

58

Taki Dembele to zjada Viniciusa dupą i później go wysrywa.

0

Dajcie mi proszę pilnie jakieś chamskie żarty o feministkach, kobietach.
Może być na priv:P

0

@macio_944 Pisał - Darek Śledziewski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?