2

6.5 dla Balde to trochę zanizona ocena wg mnie. Świetny mecz tego chłopaka.

0

To jaki wynik obstawiacie?
Będzie wygrana, czy droga przez mękę?

0

Kupilem sobie smartwatcha. Spoko zajawka. Dzięki za pomoc wszystkim.
Padlo na Huawei GT2 Pro.

Teraz z kolei moja baba chce tez... podobno sa jakies z funkcja sledzenia cyklu menstruacyjnego. To musi byc jakas dedykowana aplikacja w konkretnym modelu? Czy cokolwiek jest w sklepie play to bedzie dzialac?
Dzieki z gory za pomoc, zielony jestem w tym temacie.

0



Komunikat Realu w sprawie Negreiry.

0

@require kolejny dowód na betoniarstwo polskie niestety.

1

@Kgorecki2500 polityka powinna być powołaniem. W naszym kraju jest zawodem i grupa interesów.

0

@MeMyselfAndI nieee. Raczej nie. Daleko temu serialowi do Mindhuntera :)

6

Odnośnie Jana Pawła II.
Jestem zwolennikiem dochodzenia. Jeżeli, faktycznie cokolwiek przykrywal, zatajał to trzeba o tym mówić.
Jeżeli kryjesz pedofila to jestes tak samo winny jak on.

Natomiast uprzejmie zwracam uwagę na czas w którym się to wszystko rozgrywa- kilka miesięcy przed wyborami. Granie ludzkimi uczuciami i dzielenie społeczeństwa to nie tylko świetny powód na wpłynięcie na wynik wyborów, za tym również idzie polaryzacja i betonowanie sceny politycznej.
Papież Polak zawsze będzie postacią "ambiwalentną(?)" Chyba można to tak określić.
Dla jednych będzie jednym z twórców wolnej Polski dla innych obrońca pedofilów.
Niestety to w jakim kraju żyjemy, to jakie ku**y nami rządzą od kilkudziesięciu lat, to jak media szarpią nasz pogląd na świat i politykę jest autostradą do braku zmian.
Będziemy się kłócić czy PiS czy PO. Będziemy wybierać między rakiem a cholerą. I o to chodzi.
Im nam będzie gorzej tym co poniektórym będzie lepiej.
Koalicja wypuściła armatę przez TVN parę dni temu. Ciekawe jakież smakołyki szykuje dla nas PIS. Zbiera mnie na rzyganie na myśl o tych dwóch, zakłamanych, fałszywych opcjach.
Niemniej jako widz - jedno musze przyznać. Obie frakcje mają rację. Zgadzam się że wszystkimi obiekcjami jakie naprzeciw siebie rzucają.

@michal26 przywołuje Ciebie, bo kiedyś fajnie nam się klikalo o tych tematach.


3

Ogladam wlasnie The Fall.
Alez kozak serial.
Przynajmniej pierwszy sezon :)

0

@MarioVeB! Tylko na jedno dziecko jak co roku.
Ale ta kwota nadplaty jest z kosmosu jakas.

1

@MarioVeB! Ja mam przeszlo 2500 xd
Pierwszy raz w zyciu. Nie wiem nawet jak to jest wyliczane

2

@michal26 poza tym musza w koncu zostac przyjete do codziennego obiegu auta na paliwo wodorowe. Musi to byc rozpowszechnione.
Jezeli udaloby sie opracowac technologie, ktora pozwoli tanio ten wodor uzyskiwac to bedziemy jezdzic za pol darmo.

Ekhem, to znaczy technologia jest na pewno. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, natomiast obawiam sie, ze koncerny paliwowe, naftowe nie pozwola na szybkie wdrozenie takiej technologii. Wola dac kilka mld za milczenie :D odrobia taka kase i tak w pare dni zapewne.

0

@reloaded ooo ciekawe. Horror. Nice.
Do obejrzenia z kobitką? Ktora fanka gatunku mowiac delikatnie nie jest?

0

Pany jakis fajny nieoczywisty serial polecicie? Kryminal, thriller...
Moze byc HBO, Netflix, Amazon.

Ostatnio ogladalem Mare z Easttown. Genialne

18

@michal26 kuzyn moj kupil sprowadzil ze stanow Mustanga z 67'
Alez to bulgocze!
Dzwiek tych silnikow jest nie do podrobienia.

19

@michal26 oczywiscie.
Mlodzi ludzie beda mogli zapomniec o kupnie pierwszego auta za 5000 pln, bo tyle kosztuje 1/4 uzywanego akumulatora xd
Dramat.

Kazdy normalny czlowiek wolalby V8 od hybrydy 1.2 xD

0

Jezeli Negreira dostawal hajs od 2001 - 2018 roku, to za czasow poprzednich rzadow Laporty rowniez? :P
Czy nie?

0

@Dembouz1899 ja najbardziej lubie odcinek Menda oraz Boczny Tor.
I klasyka w postaci Waldek w Krainie Czarow

0

Zna sie tu moze ktos na smartwatchach?
Kompletnie nie interesowalem sie tym nigdy, ale teraz padl mi zegarek i chcialbym uderzyc w tym kierunku.
Na codzien chodze w marynarkach, taki mam stroj roboczy wiec raczej nie zalezy mi na tym, zeby byl on koniecznie z usposobieniem sportowym.
Fajnie zeby byl elegancki i mial pare podstawowych bajerow.
Budzet do 500 pln? Ewentualnie do modyfikacji ale chcialbym sie w tej kasie zmiescic.
Ktos cos poleci?

1

The Sims 4 na Epicu jest za darmo jeszcze :P
Może kogoś zainteresuje :)

0

@SkilledHydra16 Conor dobije zaraz do HW to go pokona z pewnością xD

0

Pany, jakis dobry serial - kryminal, thriller?
Moze byc na hbo, netflix albo amazon :P

0

@Transu96 xDD
Za to Cie lubie. :D

0

Zastapie moze Xaviego w usprawiedliwieniu tej zenady:
"Najprawdopodobniej albo… albo szyny, które nie były, nie są równie, albo po prostu… no, tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu, aaa… eee… yyy… szyny… szyny były złe, a podwozie… podwozie… podwozie… Podwozie też było złe"

9

Ferran od poczatku. Git!
Życzę mu żeby w końcu zamknął mi mordę swoją grą.

0

@Xxxbarca4ever a jednak xD

2

Piotrek to wygra xD

0

@Kamilos84 prawie Anusiak :D

1

Widzew dzis wygladal dzis lepiej od wczorajszej Barcelony xD

2

Szkoda, że odpadliśmy.

Ale pamiętajcie, że być najlepszym we wszystkim to znaczy tak naprawdę że w niczym. Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?