8

Fatalanie wygląda Fati.
Mam nadzieję, że mają chłopaki jakiś plan przywrócenia go do formy.
Niedawno był decydujący w niektórych meczach, to samo w reprezentacji. Widać ile piłkarza kosztują takie kontuzje.
Trzymam kciuki.

0

#świętyje*nięty
Barca dominuje całą pierwsza połowę, mając tylko parokrotny problem w defensywie, a ten puentuje pierwsza połowę, że Barcę cechuje w tym meczu nieporadność w defensywie.
XD

0

@Criss18Barca jak odwołają to pewnie nic nie odejma :P

2

@GeneralXavi nie podbijaj xD

0

@Colon skradł :P

1

@Messibestplayerintheworld dla mnie Black Flag mimo wszystko nr 1

2

@GeneralXavi ja pierdula.
Takie coś trafi zaraz do gorących.
Już wolę pytanie o gowno niżeli to czy 200 zł miesiecznie na jedzenie to dużo.

0

@Kgorecki2500 niby tak, można było lepiej rozkminic temat mitologii greckiej.
Wojna trojańska, to byłoby coś.

5

Assassins Creed Odyssey to cudna gra.
Wielu narzeka, ja natomiast mógłbym w to non stop grać.
Areny, bitwy, walki że stworkami z mitologii. Cudo.
Lepiej mi się grało tylko w Black Flaga. Ale to było ładnych parę lat temu. To był dopiero przełom w serii...

2

@GeneralXavi w przyrodzie nic nie ginie

0

@Przemek2323 najlepiej się inwestuje w coś co szoruje doły.

10

Czyli klasycznie.
Messi strzela bramkę zespołową a Ronaldo odpowiada z karnego xD

0

@Aragorn33 Rammstein zawsze na propsie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Stalin miał sobowtórów, Husajn, Kim, Mao, nawet Herod xd
to taki Putin również z pewnością ma.
Sam pewnie usadzil swoje podproże w swojej wartej setki miliardów klitce i wychodzi jak szczur co jakiś czas jedynie.

Swoją drogą, ciekawi mnie w jaki sposób odbywa się rekrutacja czy szkolenie takiej osoby. Jak oni są wychwytywani spośród społeczeństwa.
Setki lat temu to było banalne, ale teraz w dobie internetów, ciężko jest nabrać czujnego widza.

0

@Krzysztof1987 nie o to chodzi.
Chodzi o amortyzację. Było to wyjaśniane kiedyś przy odejściu Coutinho.
To że budżet płacowy się zwalnia to przecież logiczne.

14

@barcelonaLM finanse często rujnują ludzi psychicznie.
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają.
A moim zdaniem dają wlasnie bardzo dużo. To chyba najgłupsze powiedzenie jakie istnieje.

0

@Emhyr był kiedyś. :)

4

Półwytrawne wino białe, czy czerwone?
Jak dla mnie białe z lodóweczki gurom.

1

@regatta52 traore był do nas wypożyczony.

0

Jakie przełożenie na FFP Barcy będzie miała sprzedaż Depaya nawet za te 7 mln zimą w porównaniu do jego odejścia latem?
Wiem, że jakoś pensja zawodnika jest chyba odliczana od budżetu tak? Jak to działa?

2

W czwartek powinien zagrać Depay.
Piłkarz takiej klasy nie gra nawet minuty ostatnio. Szkoda mi trochę chłopa.

0

Polecicie jakiś dobry thriller na netflix albo prime video?
Może wyszły jakieś fajne nowości.
Onion Glass obejrzane już. :P

0

Ciekawe czy TVP oglosi nagle nabycie praw do niedzielnego klasyku :P
Było kiedyś, że znienacka taka akcje przeprowadzili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem czy Real jest gotowy na taka Barcelonę.

0

Kiedy ostatnio Barca odpadła gdzieś po karnych?

0

Fueran Torres xD
Boże cóż za nieudaczny piłkarz. Nie wiem jak taki Rasiak mógł kosztować 55 mln ojro.

0

@BorzyKrzys trzecie to dzien jabłka co najwyżej.

0

@MarioVeB! Ekspert. Dzięki Mario:)))
Miło mi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?