jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Fatalanie wygląda Fati.
Mam nadzieję, że mają chłopaki jakiś plan przywrócenia go do formy.
Niedawno był decydujący w niektórych meczach, to samo w reprezentacji. Widać ile piłkarza kosztują takie kontuzje.
Trzymam kciuki.
0
#świętyje*nięty
Barca dominuje całą pierwsza połowę, mając tylko parokrotny problem w defensywie, a ten puentuje pierwsza połowę, że Barcę cechuje w tym meczu nieporadność w defensywie.
XD
0
@Criss18Barca jak odwołają to pewnie nic nie odejma :P
2
@GeneralXavi nie podbijaj xD
0
@Colon skradł :P
1
@Messibestplayerintheworld dla mnie Black Flag mimo wszystko nr 1
2
@GeneralXavi ja pierdula.
Takie coś trafi zaraz do gorących.
Już wolę pytanie o gowno niżeli to czy 200 zł miesiecznie na jedzenie to dużo.
0
@Kgorecki2500 niby tak, można było lepiej rozkminic temat mitologii greckiej.
Wojna trojańska, to byłoby coś.
5
Assassins Creed Odyssey to cudna gra.
Wielu narzeka, ja natomiast mógłbym w to non stop grać.
Areny, bitwy, walki że stworkami z mitologii. Cudo.
Lepiej mi się grało tylko w Black Flaga. Ale to było ładnych parę lat temu. To był dopiero przełom w serii...
2
@GeneralXavi w przyrodzie nic nie ginie
0
@Przemek2323 najlepiej się inwestuje w coś co szoruje doły.
10
Czyli klasycznie.
Messi strzela bramkę zespołową a Ronaldo odpowiada z karnego xD
0
@Aragorn33 Rammstein zawsze na propsie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Stalin miał sobowtórów, Husajn, Kim, Mao, nawet Herod xd
to taki Putin również z pewnością ma.
Sam pewnie usadzil swoje podproże w swojej wartej setki miliardów klitce i wychodzi jak szczur co jakiś czas jedynie.
Swoją drogą, ciekawi mnie w jaki sposób odbywa się rekrutacja czy szkolenie takiej osoby. Jak oni są wychwytywani spośród społeczeństwa.
Setki lat temu to było banalne, ale teraz w dobie internetów, ciężko jest nabrać czujnego widza.
0
@Krzysztof1987 nie o to chodzi.
Chodzi o amortyzację. Było to wyjaśniane kiedyś przy odejściu Coutinho.
To że budżet płacowy się zwalnia to przecież logiczne.
14
@barcelonaLM finanse często rujnują ludzi psychicznie.
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają.
A moim zdaniem dają wlasnie bardzo dużo. To chyba najgłupsze powiedzenie jakie istnieje.
0
@Emhyr był kiedyś. :)
4
Półwytrawne wino białe, czy czerwone?
Jak dla mnie białe z lodóweczki gurom.
1
@regatta52 traore był do nas wypożyczony.
0
Jakie przełożenie na FFP Barcy będzie miała sprzedaż Depaya nawet za te 7 mln zimą w porównaniu do jego odejścia latem?
Wiem, że jakoś pensja zawodnika jest chyba odliczana od budżetu tak? Jak to działa?
2
W czwartek powinien zagrać Depay.
Piłkarz takiej klasy nie gra nawet minuty ostatnio. Szkoda mi trochę chłopa.
0
Polecicie jakiś dobry thriller na netflix albo prime video?
Może wyszły jakieś fajne nowości.
Onion Glass obejrzane już. :P
0
Ciekawe czy TVP oglosi nagle nabycie praw do niedzielnego klasyku :P
Było kiedyś, że znienacka taka akcje przeprowadzili.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem czy Real jest gotowy na taka Barcelonę.
0
Kiedy ostatnio Barca odpadła gdzieś po karnych?
0
Fueran Torres xD
Boże cóż za nieudaczny piłkarz. Nie wiem jak taki Rasiak mógł kosztować 55 mln ojro.
0
@BorzyKrzys trzecie to dzien jabłka co najwyżej.
0
@MarioVeB! Ekspert. Dzięki Mario:)))
Miło mi.