1

@emil22 z wyspy piratów

5

Zaraz Fakty na TVN.
Dajcie znać komentarzu proszę tylko jak opisywali marsz.
Chce się upewnić wraz z babcia, która wyciągnąłem pierwszy raz ze sobąże jesteśmy faszystami, nazistami etc.

30

Pozdrawiam z Marszu Niepodleglosci 2022 :):)

Cudowna atmosfera!

13

No i humor gitówa.
Tak ma być.
Brawo!

0

3 LO w podstawowym składzie. Ależ na lewa flanka będzie hulać.
Ogień!!

2

Ale to jest gięcie mebla z tym doliczonym czasem xD

1

Zaraz w tych meczach realu więcej będzie dogrywki niż regulaminowego czasu gry xD

16

Gdyby nie faworyzowali Barcy to sędzia doliczyłby 16 minut

0

Czy to prawda że program Szelągowskiej to jest fejur?
Dzisiaj ziomek mi powiedział, że połowa asortymentu w postaci lamp, krzeseł etc jest usuwana z domów po nagraniu.

Przeczytałem właśnie historie, że jedno z remontowanych mieszkań pojawiło się w programie miłość od kuchni na tvn style xD

0

Śmierdzą te losowania na kilometr xD
Ale cóż, jest jak jest :P Po tych parunastu latach już chyba przywykłem.

8

@Kessie dzisiejsze feminazistki niestety są jedna z najbardziej szowinistycznych grup społecznych

0

Lenoo paleeenoo

40

Niby wiadomo, że flaszka się kiedyś skończy, ale zawsze jest to zaskoczenie.

0

@Sysia11 Polaka wybił Rafon więc też na czyimś garbie lecial

0

@NaFazieHitman wpisywałem je 10 razy. Niemożliwe:P

0

Są tu użytkownicy iRobota Roomba?
Kupiłem i mam problem z konfiguracja.
Cały czas czeka na podanie hasła, po odczytaniu już sieci WiFi i jego wpisaniu....

0

@ProMILs ja mam tylko to czarne koło... nie mam ogranicznika. :/

0

@ProMILs no właśnie zainstalowałem i nie mam nic takiego xD

0

@don'T.R.I.P.e nie o to chodzi. Ostatnio taksówkarz jechał na jakiejś aplikacji, która pokazywała ile może maksymalnie jechać na tej drodze. Co chwilę się te wartości zmieniały, zależnie od odcinka trasy

0

Ej na Yanosiku jest info o prędkości dopuszczalnej na danej trasie?

1

@Borneo ale przez deflacje byl problem chociażby z bezrobociem.

0

@Borneo trudno porównać rybę do słonia

0

@Kgorecki2500 pytanie jaka by to była deflacja i na jak długo Skoro to taki blogostan dla gospodarki xD

1

@Przemek2323 za Tuska byśmy mieli deflację na pewno xD
Tak jak to jakaś działaczka przedstawiła. Sugerując że deflacja to zjawisko pozytywne XDDD

4

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-wypadek-z-udzialem-jerzego-stuhra-ujawniono-zeznania-motocyk,nId,6381637

Co za pieprzony śmieć z tego Stuhra. A tak pięknie deklarował że sam się zatrzymał i współpracował z policja.
Tfu! Odpad ludzki.
Kasta! XD

0

@Adamski69 oczywiście. Nie zmienia to faktu, że serce mi rośnie jak to wszystko czytam.

2

Prawdziwych gentlemanów poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak remisują 1-1 - Gironą u siebie xD

0

@michal26 Osadowski? A co to za choroba tak z ciekawości?

7

@damianex10 Jak tu ich nie kochać? XDDD

2

@Compadre obrażają mnie ich wypowiedzi. Wyzywaja mnie i inne osoby które nie wyobrażają sobie, że koń może być królikiem, jeżeli najdzie go na to ochota, od faszystow, zasciankowcow, transbigenderofobów etc.

Skoro w ich rozumieniu nieistotne jest to, co jest w dowodzie, tylko to co się czuje - to ja pójdę jutro do ZUSu i poproszę o Górniczą emeryturkę, bo utożsamiam się jako 70 latek, który 50 lat ciężko pracował ryzykując życiem.
Rozumiem, że jeżeli jej nie dostanę to powinienem obrazić się na cały świat, zwolac konferencje i ruszyć ze strajkami. Nie zapominając o obrzucaniu wyzwiskami wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają xD

A i tak. Odnośnie perma to oczywiście był żart. Mam bardzo duży dystans do samego siebie;)

I żeby nie było! Każdy ma prawo żyć tak jak sobie życzy. Nie byłoby tej gadki, gdyby zachowywali się jak przystoi normalnym ludziom. Bez wyzwisk, porównań, gróźb i narzucania swojej ideologii.
Ci co gadają o faszyzmie sami go egzekwują. Spójrz na wschód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?