jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@emil22 z wyspy piratów
5
Zaraz Fakty na TVN.
Dajcie znać komentarzu proszę tylko jak opisywali marsz.
Chce się upewnić wraz z babcia, która wyciągnąłem pierwszy raz ze sobąże jesteśmy faszystami, nazistami etc.
30
Pozdrawiam z Marszu Niepodleglosci 2022 :):)
Cudowna atmosfera!
13
No i humor gitówa.
Tak ma być.
Brawo!
0
3 LO w podstawowym składzie. Ależ na lewa flanka będzie hulać.
Ogień!!
2
Ale to jest gięcie mebla z tym doliczonym czasem xD
1
Zaraz w tych meczach realu więcej będzie dogrywki niż regulaminowego czasu gry xD
16
Gdyby nie faworyzowali Barcy to sędzia doliczyłby 16 minut
0
Czy to prawda że program Szelągowskiej to jest fejur?
Dzisiaj ziomek mi powiedział, że połowa asortymentu w postaci lamp, krzeseł etc jest usuwana z domów po nagraniu.
Przeczytałem właśnie historie, że jedno z remontowanych mieszkań pojawiło się w programie miłość od kuchni na tvn style xD
0
Śmierdzą te losowania na kilometr xD
Ale cóż, jest jak jest :P Po tych parunastu latach już chyba przywykłem.
8
@Kessie dzisiejsze feminazistki niestety są jedna z najbardziej szowinistycznych grup społecznych
0
Lenoo paleeenoo
40
Niby wiadomo, że flaszka się kiedyś skończy, ale zawsze jest to zaskoczenie.
0
@Sysia11 Polaka wybił Rafon więc też na czyimś garbie lecial
0
@NaFazieHitman wpisywałem je 10 razy. Niemożliwe:P
0
Są tu użytkownicy iRobota Roomba?
Kupiłem i mam problem z konfiguracja.
Cały czas czeka na podanie hasła, po odczytaniu już sieci WiFi i jego wpisaniu....
0
@ProMILs ja mam tylko to czarne koło... nie mam ogranicznika. :/
0
@ProMILs no właśnie zainstalowałem i nie mam nic takiego xD
0
@don'T.R.I.P.e nie o to chodzi. Ostatnio taksówkarz jechał na jakiejś aplikacji, która pokazywała ile może maksymalnie jechać na tej drodze. Co chwilę się te wartości zmieniały, zależnie od odcinka trasy
0
Ej na Yanosiku jest info o prędkości dopuszczalnej na danej trasie?
1
@Borneo ale przez deflacje byl problem chociażby z bezrobociem.
0
@Borneo trudno porównać rybę do słonia
0
@Kgorecki2500 pytanie jaka by to była deflacja i na jak długo Skoro to taki blogostan dla gospodarki xD
1
@Przemek2323 za Tuska byśmy mieli deflację na pewno xD
Tak jak to jakaś działaczka przedstawiła. Sugerując że deflacja to zjawisko pozytywne XDDD
4
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-wypadek-z-udzialem-jerzego-stuhra-ujawniono-zeznania-motocyk,nId,6381637
Co za pieprzony śmieć z tego Stuhra. A tak pięknie deklarował że sam się zatrzymał i współpracował z policja.
Tfu! Odpad ludzki.
Kasta! XD
0
@Adamski69 oczywiście. Nie zmienia to faktu, że serce mi rośnie jak to wszystko czytam.
2
Prawdziwych gentlemanów poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak remisują 1-1 - Gironą u siebie xD
0
@michal26 Osadowski? A co to za choroba tak z ciekawości?
7
@damianex10 Jak tu ich nie kochać? XDDD
2
@Compadre obrażają mnie ich wypowiedzi. Wyzywaja mnie i inne osoby które nie wyobrażają sobie, że koń może być królikiem, jeżeli najdzie go na to ochota, od faszystow, zasciankowcow, transbigenderofobów etc.
Skoro w ich rozumieniu nieistotne jest to, co jest w dowodzie, tylko to co się czuje - to ja pójdę jutro do ZUSu i poproszę o Górniczą emeryturkę, bo utożsamiam się jako 70 latek, który 50 lat ciężko pracował ryzykując życiem.
Rozumiem, że jeżeli jej nie dostanę to powinienem obrazić się na cały świat, zwolac konferencje i ruszyć ze strajkami. Nie zapominając o obrzucaniu wyzwiskami wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają xD
A i tak. Odnośnie perma to oczywiście był żart. Mam bardzo duży dystans do samego siebie;)
I żeby nie było! Każdy ma prawo żyć tak jak sobie życzy. Nie byłoby tej gadki, gdyby zachowywali się jak przystoi normalnym ludziom. Bez wyzwisk, porównań, gróźb i narzucania swojej ideologii.
Ci co gadają o faszyzmie sami go egzekwują. Spójrz na wschód.