2

Patrzac na plejade gwiazd na Sylwestrze z Dwojka, to zrobie sobie chyba maraton z Rammsteinem wieczorkiem :P

0

@mekston to co Carlsen wyprawiał w szachach szybkich to jakiś absurd dla mnie xD
Wymysla sobie chłop nowe otwarcia i elo.
Najlepszy szachista w historii.

1

Tytuł jak z Football Managera :D

12

No to dziadek w te Twoje ostatnie swieta życzę Ci żebyś mi to mieszkanie przepisal, zebys nie cierpiał... No i żeby Ci się to wszystko spełniło.

0

@Colon @kuz zobacz sobie jeszcze Na Warszawiaka nie ma cwaniaka.
Też spoko, między innymi Chabior tam jest.
Też spoko ale nie ma zbyt podjazdu do Montelansino :D

3

A w Sopocie przy sobocie
Bardzo wielce jest na kocie
Jest skarpeta są kuboty
Szlif Monciaka i brak cnoty
Wnet festiwal się zaczyna
Śpiewa Limhal i Krystyna
Montelansino chłopak z dziewczyną
Wpadli potańczyć, obalić wino

Ależ to jest sztos kawałek. Nie wiem jak mogłem tego nie znać :D
Piosenka jest odpowiedzią na utwór "Na Warszawiaka nie ma cwaniaka".
Mega wpada w ucho. Utrzymana w żartobliwym tonie. Gościnnie występuje między innymi Miroslaw Baka.
Kozaaaaak!!



@Colon @kuz @Coutinho007 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @GeneralXavi @tristan87

3

Czytam komentarze pod wpisem dotyczacym powrotu Lucho do trenowania klubu.

Naprawdę chcecie żeby wrócił? Przecież multum osób z tej strony go wypieprzalo, bo to wuefista, beton etc.
Kocham La Ramble

1

@klopx To jeden z fajniejszych cytatów w ostatnich latach.
Używałem go namiętnie w firmie i życiu prywatnym.

1

Je**ć DISa :D
Aktualne :P

0

Pytanie mam do speców elektronicznych.
Czy do starego discmana mogę użyć zasilacza od golarki? Bo pasuje :D

2

Niesamowicie wysoko lata Kubacki.
Duza predkosc na progu, odpowiednia sylwetka w locie i będzie nie do zatrzymania w tym sezonie.

Tylko żeby w uja nie walili z tymi rekompensatami i będzie super.

4

@MesQueUnClub_87 tak!
Dziękuję! :D
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. :)))

0

@tristan87 No ja wiem. Ale chodzi mi o wykon Męskiego Grania...

2

Są tu fani męskiego grania?
Szukam kurde piosenki w której pojawiła się ta wyliczanka dziecieca:
"Raz I dwa I raz I dwa pewna pani miała psa
Trzy I cztery trzy I cztery, ten pies dziwne ma maniery" itd

Non stop mi to siedzi w głowie a nie mogę znaleźć fragmentem której piosenki to jest... ciężko mi zgadnąć nawet która to edycja męskiego grania.
@Colon @kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007

0

@Rust_Cohle chyba elitarne jednostki desantowe z Karolem Krawczykiem na czele.

1

Żałujemy tego Endricka? Czy nie ma nad czym się spuszczać?

0

Kto to ten Leao?

0

Ciekawe czy Lucho dzisiaj na swoim streamie powie:
- No i koniec challenge'u.

0

@AmigoBlancos może być taki finał. Ale na szczęście będzie Argentyna Hiszpania.

0

Czekam aż wkroczy VAR.
Ciekawe tylko w którą stronę:)

Pięknie gramy! W końcu jestem dumny z naszej repki.

1

@ElKamil dopiero co pokonał Chisore po decyzji sędziego

0

Fury rozniesie Usyka nawet po 5 harnasiach.
Nie mogę się doczekać tej walki:)

0

@marcin62 inflacja panie. Co zrobić:P

1

I jeszcze ten rzadziak Blind xD
Szkoda trochę. Jakoś amerykanom dzisiaj kibicuje.

3

@BorzyKrzys fejk zdjęcie.
Ten trawnik jest zbyt ładny.

5

@Kgorecki2500 TVN w żałobie

0

@Przemek2323 Przesadzasz z tą propagandą jak zwykle xD

Lepiej, żeby powiedziała - "uja gramy, dostamy wpier**l nie oglądajcie tego"

Chłopie błagam XD

1

Lukaku przy odrobinie większych umiejętnościach i szczęściu byłby najlepszym napastnikiem na świecie.
Niesamowite ma warunki.

4

Brzęczek ekspert od słabej gry.
W końcu dobre studio.

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego złamane serca? 4 punkty nawet bez wyjścia to i tak mega sukces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?