jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patrzac na plejade gwiazd na Sylwestrze z Dwojka, to zrobie sobie chyba maraton z Rammsteinem wieczorkiem :P
0
@mekston to co Carlsen wyprawiał w szachach szybkich to jakiś absurd dla mnie xD
Wymysla sobie chłop nowe otwarcia i elo.
Najlepszy szachista w historii.
1
Tytuł jak z Football Managera :D
12
No to dziadek w te Twoje ostatnie swieta życzę Ci żebyś mi to mieszkanie przepisal, zebys nie cierpiał... No i żeby Ci się to wszystko spełniło.
0
@Colon @kuz zobacz sobie jeszcze Na Warszawiaka nie ma cwaniaka.
Też spoko, między innymi Chabior tam jest.
Też spoko ale nie ma zbyt podjazdu do Montelansino :D
3
A w Sopocie przy sobocie
Bardzo wielce jest na kocie
Jest skarpeta są kuboty
Szlif Monciaka i brak cnoty
Wnet festiwal się zaczyna
Śpiewa Limhal i Krystyna
Montelansino chłopak z dziewczyną
Wpadli potańczyć, obalić wino
Ależ to jest sztos kawałek. Nie wiem jak mogłem tego nie znać :D
Piosenka jest odpowiedzią na utwór "Na Warszawiaka nie ma cwaniaka".
Mega wpada w ucho. Utrzymana w żartobliwym tonie. Gościnnie występuje między innymi Miroslaw Baka.
Kozaaaaak!!
@Colon @kuz @Coutinho007 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @GeneralXavi @tristan87
3
Czytam komentarze pod wpisem dotyczacym powrotu Lucho do trenowania klubu.
Naprawdę chcecie żeby wrócił? Przecież multum osób z tej strony go wypieprzalo, bo to wuefista, beton etc.
Kocham La Ramble
1
@klopx To jeden z fajniejszych cytatów w ostatnich latach.
Używałem go namiętnie w firmie i życiu prywatnym.
1
Je**ć DISa :D
Aktualne :P
0
Pytanie mam do speców elektronicznych.
Czy do starego discmana mogę użyć zasilacza od golarki? Bo pasuje :D
2
Niesamowicie wysoko lata Kubacki.
Duza predkosc na progu, odpowiednia sylwetka w locie i będzie nie do zatrzymania w tym sezonie.
Tylko żeby w uja nie walili z tymi rekompensatami i będzie super.
4
@MesQueUnClub_87 tak!
Dziękuję! :D
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. :)))
0
@tristan87 No ja wiem. Ale chodzi mi o wykon Męskiego Grania...
2
Są tu fani męskiego grania?
Szukam kurde piosenki w której pojawiła się ta wyliczanka dziecieca:
"Raz I dwa I raz I dwa pewna pani miała psa
Trzy I cztery trzy I cztery, ten pies dziwne ma maniery" itd
Non stop mi to siedzi w głowie a nie mogę znaleźć fragmentem której piosenki to jest... ciężko mi zgadnąć nawet która to edycja męskiego grania.
@Colon @kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007
0
@Rust_Cohle chyba elitarne jednostki desantowe z Karolem Krawczykiem na czele.
1
Żałujemy tego Endricka? Czy nie ma nad czym się spuszczać?
0
Kto to ten Leao?
0
Ciekawe czy Lucho dzisiaj na swoim streamie powie:
- No i koniec challenge'u.
0
@AmigoBlancos może być taki finał. Ale na szczęście będzie Argentyna Hiszpania.
0
Czekam aż wkroczy VAR.
Ciekawe tylko w którą stronę:)
Pięknie gramy! W końcu jestem dumny z naszej repki.
1
@ElKamil dopiero co pokonał Chisore po decyzji sędziego
0
Fury rozniesie Usyka nawet po 5 harnasiach.
Nie mogę się doczekać tej walki:)
0
@marcin62 inflacja panie. Co zrobić:P
1
I jeszcze ten rzadziak Blind xD
Szkoda trochę. Jakoś amerykanom dzisiaj kibicuje.
3
@BorzyKrzys fejk zdjęcie.
Ten trawnik jest zbyt ładny.
5
@Kgorecki2500 TVN w żałobie
0
@Przemek2323 Przesadzasz z tą propagandą jak zwykle xD
Lepiej, żeby powiedziała - "uja gramy, dostamy wpier**l nie oglądajcie tego"
Chłopie błagam XD
1
Lukaku przy odrobinie większych umiejętnościach i szczęściu byłby najlepszym napastnikiem na świecie.
Niesamowite ma warunki.
4
Brzęczek ekspert od słabej gry.
W końcu dobre studio.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego złamane serca? 4 punkty nawet bez wyjścia to i tak mega sukces.